Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 8 listopada 2018, 12:40

autor: AlexB

Marvel's Spider-Man - patch 1.10 i data premiery DLC Turf Wars

Zadebiutowała aktualizacja 1.10 do gry Marvel's Spider-Man. Prócz naprawy błędów i implementacji kilku nowości dodaje ona również wsparcie dla DLC Turf Wars, które zadebiutuje 20 listopada.

Marvel's Spider-Man, czyli niezwykle popularna produkcja od studia Insomniac Games traktująca o słynnym superbohaterze ze stajni wydawnictwa Marvel, doczekała się kolejnej aktualizacji, tym razem oznaczonej numerem 1.10. Waży ona dość sporo, bo około 4,3 GB, lecz gdy spojrzymy na jej zawartość, wydaje się to uzasadnione. Patch wprowadza nowe elementy do trybu fotograficznego, indywidualne dla postaci kolory napisów w dialogach, opcję ukrycia minimapy i wszelkich podpowiedzi z interfejsu oraz naprawia szereg błędów związanych z rozgrywką, stabilnością oraz generalnym działaniem tytułu. Co jednak najbardziej istotne z perspektywy wielu miłośników wirtualnych przygód Człowieka-Pająka, łatka dodaje wsparcie dla DLC Turf Wars, które zadebiutuje 20 listopada, czyli za niecałe dwa tygodnie (via Reddit).

Jakie kolejne niebezpieczne przygody czekają Spider-Mana w nowym dodatku? - Marvel's Spider-Man - patch 1.10 i data premiery DLC Turf Wars - wiadomość - 2018-11-09
Jakie kolejne niebezpieczne przygody czekają Spider-Mana w nowym dodatku?

DLC Turf Wars (co możemy przetłumaczyć jako „wojny o wpływy”) jest drugim (po październikowym The Heist) epizodem wchodzącym w skład opowieści The City That Never Sleeps. Głównym złoczyńcą w dodatku będzie kryminalista Hammerhead, jeden z pomniejszych przeciwników Spider-Mana, wyróżniający się nietypowym kształtem głowy (która jest praktycznie niezniszczalna ze względu na wszczepy z adamantium), dużą wytrzymałością i nadludzką siłą. Jak będzie wyglądał jego pojedynek z głównym bohaterem? I jakie nowości wniesie do gry samo rozszerzenie? Tego na razie nie wiemy.

Podobnie, jak The Heist, Turf Wars będzie można kupić oddzielnie za 33 złote lub w zestawie zawierającym cały tryptyk The City that Never Sleeps, który został wyceniony na 84 złote. Jego ostatni epizod, Silver Lining, ma ujrzeć światło dzienne w grudniu.

Rozszerzenie The Heist zostało generalnie dość ciepło przyjęte przez media branżowe. Dziennikarze narzekali przede wszystkim na fakt, że jest ono dość krótkie i czuć, że to zaledwie fragment większej całości. Czy podobnie będzie z Turf Wars? Przekonamy się o tym już wkrótce.

Marvel's Spider-Man - patch 1.10 i data premiery DLC Turf Wars - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Spider-Man

Spider-Man