Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 4 czerwca 2018, 13:28

autor: ElMundo

Might & Magic: Elemental Guardians – premiera na Androidzie i iOS

Do oferty sklepów Google Play oraz App Store trafiła najnowsza, mobilna odsłona znanej serii Might & Magic – to turowe RPG o podtytule Elemental Guardians.

Might & Magic: Elemental Guardians – premiera na Androidzie i iOS - ilustracja #1

W sklepach Google Play oraz App Store pojawiła się właśnie nowa produkcja Ubisoftu przeznaczona dla posiadaczy urządzeń mobilnych z systemem Android i iOS. To Might & Magic: Elemental Guardians, czy najnowsza odsłona popularnej serii stworzona przez wewnętrzne studio francuskiego producenta zlokalizowane w Barcelonie.

Gra reprezentuje gatunek bitewnych RPG rozgrywanych w systemie turowym, choć wykorzystuje także elementy charakterystyczne dla strategii. Tytuł koncentruje się głównie na walce i rozwoju postaci znanych z innych produkcji mobilnych tego typu, jak chociażby Marvel Future Fight. Prowadzimy więc grupkę wojowników pojedynkujących się pod okiem herosa i bierzemy udział w różnorodnych eventach, za które możemy otrzymać szereg nagród wpływających na statystyki postaci czy też oręż, jakim się posługują. Grę charakteryzuje także kolorowa grafika nawiązująca do lekko baśniowej stylistyki całości.

Tytuł jest dystrybuowany w formule free-to-play, co oznacza, że w trakcie rozgrywki napotkamy się na dość rozbudowany system mikropłatności. Dodatkowe opłaty wahają się w przedziale od 4,59 do nawet 479,99 złotych, a gracze zwracają uwagę na fakt, że wraz z rozwojem fabuły i postaci korzystanie z mikrotransakcji staje się praktycznie koniecznością, ze względu na mnogość płatnych rozwiązań. Nie brak tutaj tzw. systemu energii, kilku walut czy osławionych lootboksów, a więc możliwości na wydanie prawdziwych pieniędzy zdecydowanie będzie sporo.

Gra Might & Magic: Elemental Guardians jest dostępna dla posiadaczy smartfonów lub tabletów z systemem Android lub iOS w wersji 10.0 lub nowszej.

Might & Magic: Elemental Guardians – premiera na Androidzie i iOS - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Might & Magic: Elemental Guardians

Might & Magic: Elemental Guardians