Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Cenega Press Release 15 maja 2018, 14:34

Generalne Remonty Domów - polska edycja gry House Flipper w tym tygodniu w sklepach

Kupuj, remontuj i sprzedawaj domy z zyskiem w nowym symulatorze na komputery osobiste już 17 maja.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Cenega, oficjalny partner PlayWay w Polsce, z przyjemnością informuje, że tytuł Generalne Remonty Domów – polska edycja stworzonej przez krakowskie studio Empyrean i polskiego developera Frozen District gry House Flipper – będzie dostępny na komputery osobiste w polskiej wersji językowej (napisy) 17 maja 2018 roku.

Generalne Remonty Domów - polska edycja gry House Flipper w tym tygodniu w sklepach - ilustracja #1

Warto przypomnieć, że gra będzie dostępna w bardzo dobrej cenie sugerowanej – 69,99 złotych.

W grze Generalne Remonty Domów możesz zostać jednoosobową ekipą renowacyjną. Kupuj zrujnowane domy i tchnij w nie nowe życie! Wśród twoich zadań będą między innymi: wyburzanie ścian, wymiana gniazdek elektrycznych, wymiana sprzętu AGD, malowanie, układanie płytek oraz sprzedaż i kupno mebli. Jedyną drogą do sukcesu będzie kupowanie domów tanio, odnawianie ich i sprzedawanie o wiele drożej! Każdy dom to nowe wyzwanie!

Cechy gry:

  • Przyjmuj drobne zlecenia, zdobywaj doświadczenie i zarabiaj pieniądze.
  • Regularnie sprawdzaj oferty i kupuj zrujnowane budynki poniżej wartości rynkowej.
  • Zacznij generalny remont od totalnej demolki! Odstresuj się i rozwalaj ściany, by dać wnętrzom nieco przestrzeni!
  • Zostań złotą rączką i samodzielnie naprawiaj wszystkie napotkane usterki! Przykręcaj, mocuj, wymieniaj, maluj – tylko ty możesz sprawić, że stare wnętrza zalśnią jak nowe!
  • Masz w sobie duszę artysty? Wyraź siebie dzięki możliwościom, jakie dają Generalne Remonty Domów! Stwórz swoje wymarzone miejsce na ziemi za pomocą setek przedmiotów – mebli i dodatków!
  • Szlifuj swoje umiejętności jako handlarz nieruchomościami i sprzedawaj kolejne domy. Wdrażaj nowe mechanizmy i powiększaj swój kapitał, by mieć dostęp do poważniejszych inwestycji!
Generalne remonty domów: House Flipper

Generalne remonty domów: House Flipper