Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 27 sierpnia 2016

Tyranny - RPG studia Obsidian zaoferuje system tworzenia zaklęć

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 16:45

Serwis Polygon opublikował artykuł opisujący system magii w Tyranny, czyli grze RPG od studia Obsidian Entertainment. Produkcja pozwoli graczom na tworzenie własnych zaklęć.

Magic Mansion – platformówka Nitrome niczym ze ZX Spectrum

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 16:35

Na rynek mobilny trafiła kolejna produkcja studia Nitrome. Tym razem jest to gra Magic Mansion, czyli platformówka łącząca prostą, ale trudną rozgrywkę z oldskulową stylistyką rodem z ZX Spectrum.

Aquanox: Deep Descent - wypuszczono zapis prezentacji z gamescomu

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 15:53

Studio Digital Arrow i firma THQ Nordic udostępniły zapis prezentacji podwodnego symulatora Aquanox: Deep Descent, zarejestrowanej w oparciu o wersję pokazywaną podczas targów gamescom. Materiał trwa prawie dwanaście minut i daje dobre pojęcie o kierunku, w jakim zmierza ten projekt.

Resident Evil VII: Biohazard - ESRB zdradziło założenia fabularne i szczegóły dotyczące rozgrywki

Góral, 27 sierpnia 2016, 15:07

Entertainment Software Rating Board, czyli amerykańska organizacja przyznająca kategorie wiekowe grom wideo, zdradziła na swojej stronie kilka szczegółów dotyczących fabuły i rozgrywki w Resident Evil VII: Biohazard.

Halo 5: Forge - poznaliśmy wymagania sprzętowe

Góral, 27 sierpnia 2016, 11:05

Studio 343 Industries ujawniło wymagania sprzętowe PC-towej wersji edytora Halo 5: Forge, który ukaże się w Windows Store 8 września. Program pozwoli tworzyć multiplayerowe mapy do Halo 5: Guardians i testować je na komputerze w maksymalnie 16 osób.

Promocje mobilne na weekend 27–28 sierpnia (Assassin's Creed Identity, Neuroshima Hex, True Skate)

Jiker, 27 sierpnia 2016, 10:15

Przed Wami kolejne wydanie cyklu poświęconego najciekawszym promocjom cenowym na gry mobilne. W przeglądzie zamieściliśmy informacje o przecenach takich pozycji jak Assassin's Creed Identity, Neuroshima Hex, True Skate, Adventures of Poco Eco i Munin.

Ubisoft wyłącza serwery Might & Magic: Duel of Champions, The Mighty Quest for Epic Loot i EndWar Online

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 08:52

Firma Ubisoft poinformowała, że w październiku tego roku zamknie serwery trzech produkcji korzystających z modelu free-to-play. Ten los spotka gry Might & Magic: Duel of Champions, The Mighty Quest for Epic Loot oraz Tom Clancy's EndWar Online.

Dystrybucja cyfrowa na weekend 27-28 sierpnia (m.in. Depth, Offworld Trading Company, Underrail)

Adrian Werner, 27 sierpnia 2016, 08:02

W ten weekend przeceniono takie gry jak Depth, Ashes of the Singularity, Sorcerer King, Offworld Trading Company i Underrail, a także serię Men of War. Nie zabrakło również kilku godnych uwagi zestawów gier niezależnych.