Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wiadomości GRYOnline.pl 15 lipca 2012

Czwarty dzień letniej wyprzedaży na Steamie pod znakiem gier akcji

Aver, 15 lipca 2012, 20:15

Rozpoczął się kolejny dzień sezonowej wyprzedaży na Steamie. Taniej można nabyć m.in. The Darkness II, The Walking Dead, Killing Floor, Saints Row: The Third, oraz Serious Sam 3: BFE. Pełne zestawienie ofert w rozwinięciu wiadomości.

Tydzień z GRAMY NA WYNOS (9-15 lipca 2012 r.)

Adrian Werner, 15 lipca 2012, 19:59

W tym tygodniu na Gramy na Wynos m.in. przetestowaliśmy wydajność symulatora Microsoft Flight oraz gry sportowej London 2012: The Official Video Game of the Olympic Games. Omówiliśmy też najciekawsze darmowe produkcje wypuszczone w ostatnich kilku dniach.

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (9 - 15 lipca)

Adrian Werner, 15 lipca 2012, 19:42

Podczas rozpoczętego 9 lipca tygodnia polska branża wciąż pozostawała w wakacyjnym letargu. Z wartych odnotowania wydarzeń warto wspomnieć o podwyżce cen gier firmy Electronic Arts i zapowiedź polskiej wersji XCOM: Enemy Unknown.

Mortal Kombat: Legacy- trwają prace nad drugim sezonem sieciowego miniserialu

Olek, 15 lipca 2012, 16:11

Kevin Tancharoen, reżyser i producent sieciowego miniserialu Mortal Kombat: Legacy ujawnił, że w produkcji znajduje się drugi sezon. Tym razem widzowie zobaczą zdecydowanie więcej scen walki i efektów specjalnych.

Wielkie mechy powalczą w serialu internetowym opartym na grze Hawken

Aver, 15 lipca 2012, 15:33

Studio filmowe Warner Premiere zapewniła sobie prawa do stworzenia serialu internetowego opartego na nadchodzącej grze akcji free-to-play Hawken. Więcej szczegółów na ten temat poznamy w najbliższych miesiącach.

Nikt nie czeka na nowe marki, gracze wolą kontynuacje

Olek, 15 lipca 2012, 14:45

Badania przeprowadzone przez firmę Nielsen wskazują, że konsolowi gracze czekają przede wszystkim na kolejne odsłony znanych serii, jak Halo, Call of Duty czy Madden NFL. Nowe marki pozostają w głębokim cieniu.

Dishonored na PC umożliwi dowolną konfigurację wielu elementów gry

Aver, 15 lipca 2012, 13:16

Deweloperzy z Arkane Studios poinformowali, że Dishonored w wersji na PC będzie zawierać dużą liczbę opcji konfiguracji interfejsu i ustawień gry. Na poparcie tej wiadomości zaprezentowali serię screenów.

Deadpool – deweloperzy z High Moon Studios pracują nad grą z komiksowym antybohaterem

Olek, 15 lipca 2012, 12:05

Deadpool, czyli jeden z najpopularniejszych antybohaterów uniwersum Marvela, doczeka się własnej gry. Podczas trwającego konwentu Comic Con w San Diego koncern Activision ujawnił pierwszy zwiastun produkcji, nad którą pracuje studio High Moon.

Pojawił się kolejny film z gry The Last of Us

Aver, 15 lipca 2012, 11:16

Na targach Comic-Con w San Diego zaprezentowano przerywnik filmowy z gry The Last of Us, postapokaliptycznego survival horroru studia Naughty Dog, twórców serii Uncharted. Tytuł ukaże się wyłącznie na PlayStation 3 w 2013 roku.

Call of BattleArmA, czyli eJay i barth89 dyskutują, cz. 1

barth89, 15 lipca 2012, 07:20

Rynek gier wideo zmienia się nieustannie, a same gry zmieniają się wraz z nim. Battlefield 3 zdążył już dojrzeć od naszej poprzedniej dyskusji, wzbogacił się o kilka dodatków (Back to Karkand i Close Quarters już ogrywamy, na pozostałe trzy jeszcze trochę poczekamy), ewoluowała także mentalność studia DICE (tu na pierwszy plan wychodzi usługa Premium).