Little Nightmares
Little Nightmares
Little Nightmares Game Box

Little Nightmares

Gra Zręcznościowa Bandai Namco Entertainment

wczoraj premiera gry

Platformówka autorstwa zespołu Tarsier Studios. Gracz wciela się w rolę odzianej w żółty płaszczyk przeciwdeszczowy Six, która została porwana przez potwory i zamknięta kompleksie zwanym Paszczą (The Maw). Zadaniem, jakie przed nią stoi, jest ucieczka z tego przerażającego miejsca, co utrudniają czyhające na każdym kroku, inspirowane dziecięcymi koszmarami niebezpieczeństwa. W Little Nightmares akcja prezentowana jest w perspektywie bocznej, a filar rozgrywki stanowi przeszukiwanie klimatycznych lokacji, przeskakiwanie po platformach oraz rozwiązywanie zagadek środowiskowych. Z uwagi na fakt, że protagonistka jest wyposażona jedynie w zapalniczkę, należy unikać bezpośredniej konfrontacji z koszmarnymi przeciwnikami i starać się przemykać niepostrzeżenie. Tytuł może pochwalić się wysokiej jakości, trójwymiarową oprawą graficzną, a także wyróżniającą go na tle innych gier platformowych mroczną stylistyką i stonowaną paletą barw.

Więcej informacji o: Little Nightmareszręcznościowe2.5Dplatformówki .

Little Nightmares - poradnik do gry
Little Nightmares - poradnik do gry

poradnik do gry27 kwietnia 2017

W poradniku znajdziesz kompletny opis przejścia i spis wszystkich możliwych do odblokowania osiągnięć. Dzięki solucji rozwiążesz wszystkie zagadki logiczne i szczęśliwie pokierujesz bohaterkę do końca gry.

Recenzja gry Little Nightmares – podróż do świata dziecięcych koszmarów
Recenzja gry Little Nightmares – podróż do świata dziecięcych koszmarów

recenzja gry25 kwietnia 2017

Światowa premiera 28 kwietnia 2017. Little Nightmares zabiera nas w świat dziecięcych koszmarów, który wprawdzie nie jest wolny od wad, ale z nawiązką wynagradza je gęstym klimatem, zapadającym w pamięć scenariuszem i mrocznymi lokacjami.

Little Nightmares trafiło do sprzedaży
Little Nightmares trafiło do sprzedaży

wiadomość28 kwietnia 2017

Do sprzedaży trafiła gra Little Nightmares, czyli niepokojąca platformówka autorstwa zespołu Tarsier Studios. Produkcja dostępna jest na PC, Xboksa One oraz PlayStation 4 i na razie zbiera bardzo pozytywne recenzje.

Pierwsze recenzje Little Nightmares
Pierwsze recenzje Little Nightmares

wiadomość23 kwietnia 2017

Pojawiły się pierwsze recenzje ponurej platformówki Little Nightmares. Według nich studiu Tarsier udało się opracować ciekawą produkcję, która jest kolejną godną uwagi premierą w tym roku.

Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami
Cenega wyda Little Nightmares w limitowanej wersji pudełkowej z bonusami

wiadomość9 lutego 2017

Przerażająca platformówka Little Nightmares ukaże się w naszym kraju nakładem firmy Cenega. Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w limitowanej edycji pudełkowej z ciekawymi gadżetami.

PS4
PC
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
06.04.2015 17:01
xMateyy
1
Junior

Zapowiada się ciekawie , szkoda że to wciąż tylko platformówka :/

12.09.2016 19:10
odpowiedz
cieszko11
3
Junior
10

Widziałem gameplay, to będzie świetna gra.

26.09.2016 17:39
05.03.2017 21:31
1
odpowiedz
Kasztan95
8
Legionista
8.5

Pierwsza myśl? Oto co powstanie z połączenia Little Big Planet z Silent Hill. Gameplay zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Zapowiada się niezła gra.

26.04.2017 14:27
odpowiedz
gibol1412
6
Legionista

Szkoda, że nie kooperacji. Pograłbym z żoną, ponieważ lubimy razem grać jeśli jest okazja.