Pobierz za darmo

nazwa pliku:Might & Magic: Heroes VI trainer +6 Trainer

rozmiar pliku:259,5 KB

data publikacji:18 października 2011

kategoria pliku:trainer


Might & Magic: Heroes VI
trainer +6 Trainer

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

F1 – uaktywnienie trainera

ALT+1 – więcej złota

ALT+2 – więcej drewna

ALT+3 – więcej rudy (kamieni)

ALT+4 – więcej kryształów

F2 – nieskończona ilość jednostek w miastach

F3 – nieskończona ilość ruchów w obrębie danej tury

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Might & Magic: Heroes VI - więcej na temat gry

Pliki do gry Might & Magic: Heroes VI

Najlepsze Pozostałe

komentarze czytelników


Wolha  2011-11-07 - 01:38

Działa także z wersją 1.1.1 Polecam

yenni  2011-11-12 - 14:20

Witam, mam problem ponieważ po rozpakowaniu trainera, wrzucenia go nawet do katalogu gry i do wszystkich możliwych wyjątków w antywirusie (avast) i windowsie (defender), podczas uruchomienia (f1) wyskauje komunikat typu error - cant activate trainer. Make sure that your antivirus or software are not blocking trainers function. Jakos tak :P Jakies porady co należy jeszcze zrobić by zadziałało?

incubemort  2012-07-14 - 15:38

To ludzie płacą za te smsy, a po ściągnięciu pojawia się informacja iż plik zawiera "Trojan.Generic.7145091" ...? Pięknie..

Mutant z Krainy OZ  2012-07-14 - 15:48

Z trainerami tak już jest, że antywirusy lubią je postrzegać jako zagrożenie dla systemu.