Wiadomość gramynawynos.pl 29 listopada 2016, 12:42

autor: Adrian Werner

Sokół Millennium, filmowi asasyni i inne najlepsze mobilne aktualizacje

Tym razem polecamy wypróbowanie łatek do takich tytułów jak Assassin's Creed Identity, Deus Ex GO, Super Phantom Cat, Star Wars: Galaxy of Heroes i Warhammer 40,000: Freeblade.

Ponownie przygotowaliśmy zestawienie najciekawszych aktualizacji gier mobilnych, jakie pojawiły się niedawno w usługach App Store i Google Play.

Assassin's Creed Identity

Assassin's Creed: Identity trailer

Assassin's Creed: Identity trailer [1:04]

Zwiastun gry Assassin’s Creed: Identity przeznaczonej na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS.

Firma Ubisoft szykuje się do premiery filmowej adaptacji swojego najpopularniejszego cyklu i z tej okazji wypuszczono świeżą aktualizację do mobilnego Assassin's Creed Identity. Wprowadza ona do gry ponad setkę nowych typów uzbrojenia oraz pancerzy, pochodzących z okresu hiszpańskiej inkwizycji, czyli czasów, w których osadzona jest ekranizacja. Ponadto uruchomiono powiązany z nią czterotygodniowy event. Na początek można w nim zdobyć kostiumy głównych bohaterów filmu.

Assassin's Creed Identity w App Store

Assassin's Creed Identity w Google Play

Deus Ex GO

Doczekaliśmy się wreszcie zapowiadanej od dawna aktualizacji do wyśmienitego Deus Ex GO, która dodaje do gry edytor poziomów, pozwalający graczom na tworzenie własnych łamigłówek i dzielenie się nimi z resztą społeczności. Jest to świetnie zrealizowane – narzędzia są proste w użyciu i prowadzą graczy za rączkę, a do tego konstruowanie własnych wyzwań jest nagradzane bonusami przy przechodzeniu cudzych.

Deus Ex GO w App Store

Deus Ex GO w Google Play

Super Phantom Cat

Warto także zwrócić uwagę na aktualizację do udanej platformówki Super Phantom Cat. Patch rozszerzył kampanię o dziewiąty rozdział, oferując siedem dopracowanych nowych map. Ponadto lista postaci rozszerzyła się o kota znanego jako DJ Blast. Poprawiono również błędy, które powodowały problemy ze stabilnością gry.

Super Phantom Cat w App Store

Super Phantom Cat w Google Play

Star Wars: Galaxy of Heroes

Star Wars: Galaxy of Heroes okazało się sporym przebojem, stając się najbardziej dochodową grą mobilną osadzoną w realiach Gwiezdnych wojen, więc nic dziwnego, że autorzy dbają o jej ciągłe rozwijanie za pomocą aktualizacji. Do tej pory mogliśmy jedynie grać jako postacie, a dzięki wydanemu w zeszłym tygodniu patchowi dodano opcję pokierowania statkami kosmicznymi, takimi jak Sokół Millenium, TIE Fighter czy X-Wing. Możemy brać udział w bitwach gwiezdnych i rozbudowywać własne jednostki, ulepszając ich części i werbując załogę. Natomiast w klasycznych starciach bohaterów pojawiła się opcja przywoływania wsparcia statków.

Star Wars: Galaxy of Heroes w App Store

Star Wars: Galaxy of Heroes w Google Play

Warhammer 40,000: Freeblade

Ostatnią aktualizacją, o której chcemy wspomnieć jest ta, jaką otrzymała strzelanka Warhammer 40,000: Freeblade. Dodała ona do gry nowe mechy kierowane przez wyznawców Chaosu oraz event, w którym możemy zmierzyć się z demonami. Ponadto pojawiła się dodatkowa arena do trybu multiplayer.

Warhammer 40,000: Freeblade w App Store

Warhammer 40,000: Freeblade w Google Play

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
29.11.2016 19:10
-1
vg24a3
23
Chorąży

"…filmowi asasyni…"

…proszę was nie używajcie obcojęzycznych słów jako polskich po nieudacznym ich spolszczeniu gdyż nimi nie są a w dodatku istnieją idealne i wszystko mówiące polskie słowa ASSASIN = ZABÓJCA tak trudno napisać zabójca? żeby brzmiało z sensem?

Assasyni w nawet najmniejszym stopniu nie oddaje powagi, znaczenia i grozy takiego mordercy, a wręcz przeciwnie brzmi jak dziecinne pokemony i wręcz powoduje wrażenie że autor pisze o jakichś niegroźnych pluszowych stworkach w kolorach tęczy.

Tendencja do używania takich słów staje się nie do zniesienia, CELEBRYCI, HOLIDEJE i inne takie wręcz brzmią jak by je wypowiadał debil którego zasób słownictwa jest ograniczony do 20 wyrazów!

Czy jak idziecie do kibla to mówicie, gołinguję do klopa? :PPP

30.11.2016 09:30
odpowiedz
1 odpowiedź
Makowsky
4
Junior

vg24a3: aż przejrzałem sobie Twój profil i w komentarzach pojawiają się wyrazy typu: "demko", "bugów", a wisienką na torcie jest: "(...)albo chociaż app na telefon(...)" :)

Prawda jest taka, że rozmawiając z kumplem/bratem/szwagrem o Assassin's Creed mówimy czy podobał nam się nowy Asasyn, a nie Zabójca. Pamiętaj, że odnosi się to do konkretnego tytułu, a nie do wszystkich zabójców. Środowisko graczy (gejmerów :D :D) jest specyficzne, ma swój język i fajnie, że tutaj, w newsach się do tego odnoszą.

Nie bądź grzybem, idź z duchem czasu. Język Polski nie zginie.

post wyedytowany przez Makowsky 2016-11-30 09:30:50
30.11.2016 15:18
1
Cziczaki
107
Renifer

Heh, luknij przez okno, polski znika i to nie tylko "na podwórku" ale nawet w programach telewizyjnych.
Jeżeli vg24a3 sobie z kumplem rozmawia to niech sobie popełnia błędy, natomiast Adrian Werner nie powinien popełniać takich błędów tym bardziej że bierze za te teksty pieniądze. Proszę zwróć jeszcze uwagę na tytuł, "Sokół Millenium". Skoro umie przetłumaczyć "Falcon" na "Sokół", to z asasynem nie powinien mieć problemów.