Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Wygraj komputer na premierę Might & Magic: Heroes VI - Danse Macabre Adventure Pack!

Bardzo serdecznie dziękujemy za udział w konkursie! Wybór zwycięskiej pracy (której celem było odpowiedzenie na pytanie "Dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać komputer i grę Might & Magic: Heroes VI?") był niezmiernie trudny, gdyż zgłaszane przez Was filmiki niejednokrotnie odznaczały się niebanalnymi pomysłami i wysoką jakością wykonania. W wyniku ostrej selekcji udało nam się wyłonić jeden materiał, którego autor zostanie nagrodzony komputerem klasy PC z motywem z gry Might & Magic: Heroes VI, myszką Logitech Optical Gaming Mouse G400, klawiaturą Logitech Gaming Keyboard G110 oraz egzemplarzem gry Might & Magic: Heroes VI.

Nagroda wędruje do użytkownika o pseudonimie xNaruto! Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy wielu przyjemnych chwil spędzonych przy grze, uruchamianej na konkursowej maszynie!

Zwycięską pracę można zobaczyć pod linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=iAYENeONE5w&feature=plcp

Raz jeszcze dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych na stronach GRY-OnLine!

Regulamin

Postanowienia ogólne

1. Organizatorem konkursu jest GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków KRS: Sąd rej. Kraków–Śródmieście XI Wydz. Gos. KRS nr 0000294732, NIP: 677-21-54-611, kapitał akcyjny 700 000 PLN (opłacony w całości).

2. Zadaniem czytelników jest przygotowanie autorskiego materiału filmowego według wskazówek podanych przez Organizatora na stronie http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=90.

3. Czytelnicy swoje prace zamieszczają w serwisie http://www.youtube.com/ i publikują odnośniki do swoich prac w komentarzach do strony internetowej z informacją o konkursie, znajdującej się pod adresem: http://www.gry-online.pl/promocje.asp?ID=90

4. W pracach nie można używać nawiązań do najintymniejszych części ciała, alkoholu i narkotyków, a ponadto przekleństw i słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Niedopuszczalne jest także umieszczanie tych słów w wersji ocenzurowanej. Nie spełnienie tego wymogu oznacza automatyczną dyskwalifikację nadesłanej pracy.

5. Do uczestnictwa w konkursie, niezbędna jest rejestracja na stronach internetowych Organizatora. Darmowy profil w serwisie GRY-OnLine można założyć na stronie: http://www.gry-online.pl/rejestracja.asp

6. Propozycje należy zamieszczać w miejscu wskazanym w punkcie 3 niniejszego regulaminu do dnia 12 października 2012 roku włącznie. Prace zgłoszone po tym terminie nie będą brały udziału w konkursie.

7. Wybór zwycięskiej pracy zostanie dokonany po 12 października 2012 roku przez jury powołane przez Organizatora. Jury wybierze zwycięską pracę spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu w dniu 16 października 2012 roku.

7. W momencie zamieszczania pracy, Zgłaszający jednocześnie wyraża zgodę na wykorzystanie jego pracy w całości lub fragmentach przez Organizatora.

8. Jeden użytkownik może zgłosić maksymalnie jedną pracę. W momencie, gdy jeden użytkownik zgłasza większą liczbę, brana pod uwagę jest tylko ta, którą nadesłał jako pierwszą.

9. W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest:

a) wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”).

b) poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”).

10. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy GRY-OnLine S.A., firm-sponsorów konkursu oraz członkowie ich rodzin.

11. GRY-OnLine S.A. zastrzega sobie prawo przerwania konkursu lub zmian w regulaminie w każdym momencie bez podania przyczyny.

Nagrody i przekazanie nagród

12. Sponsorem nagród jest firma Ubisoft GMBH Sp. z o.o. Oddział w Polsce.

13. Nagrodą w konkursie jest komputer klasy PC z motywem z gry Might & Magic: Heroes VI, mysz Logitech Optical Gaming Mouse G400, klawiatura Logitech Gaming Keyboard G110 i gra Might & Magic: Heroes VI. Konfiguracja komputera prezentuje się następująco:

Płyta główna: MSI H61M-P21 (B3)

Procesor: Intel Core i5-2310 2,9GHz

Pamięć: DIMM 2GB DDR3 x2

Karta grafiki: PCI-E 1GB Radeon HD6770

Obudowa: ATX LP-2508 09B / CR / LOOP

Zasilacz: ATX 500W, 500-60 APN 8+ A PCF

Napęd: DVD -/+ R/RW

Dysk twardy: 1TB SATA

System operacyjny: Microsoft Windows 7 HOME Premium

14. Nagrody nie podlegają zamianie na ekwiwalent pieniężny.

15. Podatek od nagród odprowadza Organizator.

16. W celu prawidłowego przebiegu konkursu, nagrody zostaną wysłane na koszt Organizatora w ciągu dwóch tygodni od dnia rozstrzygnięcia konkursu. Jeżeli do tego czasu Organizator nie stwierdzi naruszenia regulaminu, a w szczególności punktu 4, nagroda zostanie przesłana na adres podany w profilu w serwisie GRY-OnLine.

17. W przypadku naruszenia regulaminu, jury wskazane przez Organizatora w terminie do 7 dni od wykrycia naruszenia, wybierze nowego zwycięzcę.

Najnowsze zakończone promocje

Kody do weekendowych alfa testów Diablo 2: Resurrected

Kody na grę The Medium w wersji Deluxe Preorder (Steam)

Unikalne Pakiety Premium do nowego dodatku Star Trek Online: House Shattered PC dla użytkowników!

Pakiety Premium do nowego dodatku Star Trek Online: House Divided PC dla naszych użytkowników!

Pakiety Premium do nowego dodatku Star Trek Online: House Divided PC dla abonentów VIP!

Dodatek Swamps of Corsus do gry Remnant: From the Ashes za darmo dla abonentów VIP!

Pełna wersja gry Ancestors Legacy do zgarnięcia za darmo!

Pełna wersja gry Ancestors Legacy do zgarnięcia za darmo dla abonentów VIP!

Srebrne pakiety prezentów Premium z okazji 10 urodzin Star Trek Online

Brązowe pakiety prezentów Premium PC z okazji 10 urodzin Star Trek Online

Dostęp do zamkniętej bety Disintegration dla Premium VIP

Dostęp do bety Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint dla Premium VIP

Rozdajemy klucze do bety gry Spellforce 3 - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do bety gry Spellforce 3

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Gwint: Wiedźmińska gra karciana

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands - promocja dla posiadaczy Abonamentów Premium z opcją VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion dla użytkowników VIP

Rozdajemy klucze do zamkniętej bety World of Warcraft: Legion