Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Volition - newsy i ciekawostki (4)

Saint's Row na konsolę Xbox 360

Krooliq, 17 maja 2005, 14:59

Kolejną firmą, która zapowiedziała grę na najnowszą konsolę Microsoftu – Xbox 360, jest THQ. Koncern poinformował dziś, że wraz ze studiem developerskim Volition pracuje nad przygodową grą akcji, która będzie nosić tytuł Saint's Row.

Przemoc naznaczona - polskie wydanie Punishera
Przemoc naznaczona - polskie wydanie Punishera

Łukasz Malik, 28 kwietnia 2005, 13:14

Dzisiejsza premiera polskiej wersji Punishera jest doskonałą okazją aby poruszyć problem oznaczania gier o treści nieodpowiedniej dla młodych graczy. Pomimo, że na niektórych grach wydawanych w naszym kraju znajdujemy oznaczenia PEGI lub ELSPA, to Polska nie znajduje się oficjalnie na liście krajów, w których obowiązuje ogólnoeuropejski system klasyfikacji gier PEGI.

Czas wymierzyć karę! The Punisher już w sprzedaży

CDP.pl Press Release, 28 kwietnia 2005, 12:19

The Punisher - od jutra w sprzedaży

CDP.pl Press Release, 27 kwietnia 2005, 20:14

The Punisher - brutalna gra akcji w planie wydawniczym CD Projekt

CDP.pl Press Release, 30 marca 2005, 17:06

Poradnik: The Punisher

Redakcja GRYOnline.pl, 23 lutego 2005, 18:08

Poradnik do gry akcji The Punisher, opartą o kolejną postać komiksowego mściciela. Zawiera dokładny opis przejścia wszystkich misji, skupiający się głównie na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i wykonywanych zadaniach.

The Punisher w sklepach
The Punisher w sklepach

Krystian Smoszna, 18 stycznia 2005, 09:31

Pasjonatów bezkompromisowych i brutalnych gier z pewnością ucieszy fakt, że od wczoraj Frank Castle oficjalnie eksterminuje bandytów na trzech platformach sprzętowych: PlayStation 2, Xbox oraz PC. The Punisher – opowieść o bezwzględnym mścicielu, który „nikomu nie przepuści” jest już w sprzedaży.

The Punisher 2 na Xbox 2?

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2004, 12:19

Jeszcze dobrze nie ucichła wrzawa spowodowana pojawieniem się grywalnego demo The Punisher a w sieci już krążą plotki o jego następcy. Ktoś mógłby pomyśleć, że nie ma się czym ekscytować, wszak produkt firmy Volition nie zapowiada się na wielki hit, ale elektryzująca jest tu inna wiadomość. Prawdopodobnie druga odsłona przygód Franka Castle będzie pierwszym produktem dostępnym na konsolę Xbox 2.

101 sposobów na wymierzenie sprawiedliwości - demo The Punisher już dostępne!
101 sposobów na wymierzenie sprawiedliwości - demo The Punisher już dostępne!

Krystian Smoszna, 9 grudnia 2004, 09:41

W dniu wczorajszym koncern THQ opublikował pierwsze, grywalne demo The Punisher, gry akcji nasuwającej słuszne skojarzenia z serią Max Payne. Program przygotowany przez firmę Violiton Inc., pozwoli graczom dokonać eksterminacji przestępców w jednym, specjalnie przygotowanym etapie.

The Punisher również na PeCety

Speed, 11 października 2004, 15:38

Z najnowszego oświadczenia prasowego koncernu THQ dowiedzieliśmy się, że w fazie developingu jest już PeCetowa wersja gry pt. The Punisher. Wcześniej oficjalnie mówiono, że nowy produkt studia Volition Inc. pojawi się jedynie na konsole Sony PS2 oraz Microsoft Xbox. Posiadacze komputerów klasy PC otrzymają rzeczony tytuł w tym samym czasie, co gracze konsolowi – w styczniu przyszłego roku.

FreeSpace Summer Meeting II startuje pod koniec sierpnia

Speed, 13 sierpnia 2004, 13:35

Polscy fani gier z gatunku space-sim, serii FreeSpace oraz wszystkich innych gier związanych z tematyką kosmicznych symulatorów bądź strategii, w dniach 27-30 sierpnia organizują imprezę „FreeSpace Summer Meeting II”. Organizatorzy, podobnie zresztą jak w przypadku poprzednich edycji (jak dotąd odbyły się już dwa tego typu spotkania) zapowiadają wspaniałą zabawę, przez 24h na dobę.

Przebarwianie kieszonkowej wersji gry Red Faction

eLKaeR, 6 maja 2004, 10:44

Zapewne pamiętacie pierwszą odsłonę cyklu Red Faction, wydaną w wersji PC pod koniec 2001 roku. Nie powinna także umknąć Waszym oczom i uszom mobilna edycja niniejszej gry FPS, zadedykowana konsoli N-Gage. Jednakże mogliście nie zauważyć interesującej (aczkolwiek nieautoryzowanej) modyfikacji rzeczonego kieszonkowego programu, noszącej nazwę Green Faction i rozpowszechnianej za pośrednictwem Internetu.

Freespace 2 - reedycja po latach

ComCo, 1 lutego 2004, 10:51

Pełna wersja Freespace 2 to bez wątpienia jedna z najlepszych gier, zaliczanych do kategorii kosmicznych symulatorów lotu o charakterze zręcznościowym, która zdobyła wiele nagród i wyróżnień. Świetna grafika, duża grywalność - po prostu hit 1999 roku. Tymczasem, korporacja Interplay rozpoczęła zbieranie zamówień na specjalną, limitowaną reedycję programu.

Poradnik: Red Faction II

Sznur, 18 lipca 2003, 18:21

Red Faction II to prosty fps, nie zaskakujący zbytnio skomplikowanymi zagadkami czy super inteligentnymi przeciwnikami. Tutaj postawiono w dużej mierze na grywalność oraz szybką akcję – co wyszło grze na dobre. Nic tak nie odpręża jak szybka rundka po paru poziomach jakieś instalacji czy przelot nad miastem przyszłości zwinnym pojazdem latającym. Poradnik do takiej gry nie jest więc wymagany, jednak ten posiada kilka ciekawych cech, wartych bliższemu przyjrzeniu się...

Recenzja: Red Faction II

Fajek, 18 lipca 2003, 12:25

Red Faction 2 to sequel bardzo dobrej gry akcji z roku 2001, która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji, uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia, w tym nawet ściany...

Zapowiedź: Red Faction 2

Fajek, 7 kwietnia 2003, 12:19

Red Faction 2 to sequel bardzo dobrej gry akcji/FPS z roku 2001, która jako jedna z pierwszych w tym gatunku oferowała bardzo interaktywny świat, gdzie modyfikacji bądź uszkodzeniu czy zniszczeniu mógł ulec niemal każdy element otoczenia, w tym nawet ściany (wykorzystywała silnik „Geo-Mod” Geometric Modification).

Debiutancki patch dla Red Faction II

eLKaeR, 6 kwietnia 2003, 11:44

W zachodnich sklepach już od blisko tygodnia można nabyć drugą część gry z gatunku FPS pt. Red Faction. Tymczasem korporacja Volition opublikowała pierwszą „łatę”, dedykowaną najnowszej „Czerwonej Frakcji”.

Red Faction 2 w sklepach
Red Faction 2 w sklepach

Łosiu, 2 kwietnia 2003, 10:12

Firma THQ poinformowała, iż gra „Red Faction 2” trafiła do sprzedaży detalicznej w wersjach na konsole Xbox i GC oraz na PC (wersja na konsolę PlayStation 2 została wydana w roku ubiegłym). Naturalnie na razie można ją nabyć tylko w sklepach zachodnich – w naszym kraju gra pojawi się w maju dzięki firmie Licomp Empik Multimedia.

Rewolucjoniści z Red Faction opanują platformę N-Gage

eLKaeR, 28 marca 2003, 14:05

Chociaż pionierskie urządzenie o nazwie N-Gage (hybryda telefonu komórkowego i konsoli) nie doczekało się jeszcze swojego rynkowego debiutu, to już teraz wzbudza zainteresowanie twórców gier. Właśnie zostało ogłoszone rozpoczęcie prac nad przenośną edycją PeCetowego hitu z gatunku FPS pt. Red Faction.

Red Faction 2 - wywiad z twórcami

Licomp Empik Multimedia Press Release, 5 lutego 2003, 15:20

Red Faction 2 (PS2) Gold

Solnica, 8 października 2002, 00:31

THQ Inc. poinformowało, iż ukończone zostały prace nad przeznaczoną dla konsoli Sony Playstation 2 wersją sequela jednej z ciekawszych gier zeszłego roku – Red Faction 2.

Red Faction 2 na targach E3!

Fajek, 14 maja 2002, 13:03

THQ poinformowało, że na rozpoczynających się 22 maja w Los Angeles targach E3 oficjalnie zaprezentuje Red Faction 2 na konsolę Playstation 2.

Poradnik do Red Faction

Solnica, 14 grudnia 2001, 16:41

Red Faction jest niewątpliwie grą ciekawą, oferującą kilka nowych, interesujących rozwiązań – wciąż więc kolejne osoby decydują się na jej zakup. Głównie z myślą o nich - początkujących adeptach „górnictwa” powstał poradnik, który od dzisiaj znajdziecie na naszych stronach.

The Babylon Project już dostepny...

Michał Bobrowski, 14 października 2001, 12:01

Symulator kosmiczny Freespace 2, pomimo „swojego wieku” (gra ukazała się w październiku 1999 roku...) nadal cieszy się zainteresowaniem sporej grupy miłośników tego typu gier. Niewątpliwie na utrzymanie popularności tego tytułu wpłynęła decyzja o udostępnieniu kody gry, co zaowocowało rozpoczęciem prac nad kilkoma ciekawymi rozszerzeniami Freespace 2. Całkiem niedawno zakończono pracę nad jednym z najbardziej obszernych mod-ów o nazwie The Babylon Project.

Recenzja Red Faction

Fajek, 10 października 2001, 10:21

Od kilku miesięcy jest jedną z popularniejszych gier na Playstation 2. Wreszcie mogą się nią cieszyć posiadacze komputerów klasy PC. Mowa oczywiście o Red Faction. Czy jest faktycznie tak dobra, co niesie ze sobą nowego a w którym momencie rozczarowuje – tego wszystkiego dowiecie się z recenzji zamieszczonej dziś na łamach naszego serwisu.

Kto chce Red Faction?

Fajek, 9 października 2001, 13:58

Dziś już było wprawdzie o Red Faction ale mam jeszcze jedna informację dla Was – w dodatku bardzo „atrakcyjną”. W dniu dzisiejszym na naszym serwisie rozpoczął się konkurs, w którym do wygrania jest 10 gier Red Faction!

Turniej Red Faction

Fajek, 9 października 2001, 09:42

Wczoraj odbyła się polska premiera gry Red Faction, wydawanej w naszym kraju przez firmę Lem. Tymczasem już w dniach 19-21 października odbędzie się pierwszy w Polsce turniej tej świetnej gry.

Red Faction w sprzedaży!

Fajek, 8 października 2001, 14:42

Od dziś w EMPIKU dostępna jest gra Red Faction, „shooter”, który zaskoczył nie tylko nowymi pomysłami, ale również rewelacyjną ceną, wynoszącą 49 PLN!

Oficjalna, polska strona Red Faction

Fajek, 5 października 2001, 16:56

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie ruszyła polska, oficjalna strona Red Faction, innowacyjnego „shootera” z akcją zlokalizowaną na Marsie

Red Faction w wersji komercyjnej

Fajek, 19 września 2001, 16:13

Niedawno pisałem na temat tzw. komercyjnej wersji Red Faction, która będzie sprzedawana w naszym kraju. Dziś mam dla Was nieco więcej szczegółów.

Red Faction w "wielo-paku"

Fajek, 14 września 2001, 12:34

Według informacji uzyskanych od wydawcy gry Red Faction w Polsce, firmy Lem, tytuł ten poza standardową formą sprzedaży dla klientów indywidualnych, będzie można zakupić również w postaci „packa” składającego się z 5-10 sztuk gry wraz z licencją umożliwiającą wykorzystanie np. w kafejkach internetowych.

Red Faction w Polsce

Fajek, 7 września 2001, 17:37

Jak nas poinformował przedstawiciel firmy Lem, gra Red Faction pojawi się w naszym kraju w kilka dni po premierze światowej. Jednak najciekawsze jest to, że cena gry została ustalona na ... 49 PLN!

Red Faction o krok od wydania

Łosiu, 6 września 2001, 09:39

Teraz szczególnie dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier akcji/FPP, a szczególnie tych, którym podobało się niedawno opublikowane demo Red Faction. Mianowicie Red Faction dorobiło się statusu „Gold” i już 20 września znajdzie się w sprzedaży.

Summoner – Poradnik

Solnica, 17 sierpnia 2001, 16:50

Czy Joseph – główny bohater Summonera gotowy jest na wypełnienie swojego przeznaczenia i odnalezienie starożytnych pierścieni mocy? To zależy już tylko od Was. Aby jednak ułatwić Wam nieco wykonanie tego niełatwego zadania zamieściliśmy dzisiaj na naszych stronach kolejny poradnik.

Red Faction Multiplayer Demo

Solnica, 16 sierpnia 2001, 10:12

Violition udostępnił kolejne demo swojej najnowszej gry będącej obecnie w fazie produkcji – Red Faction, tym razem przeznaczone jest ono wyłącznie dla trybu multiplayer.

Demo, ludzie, connection lost i przeprosiny

Soulcatcher, 12 sierpnia 2001, 01:25

Nietrudno było zapewne zauważyć problemy jakie mieliście ostatnimi czasy próbując połączyć się z naszym site, teraz gdy to co złe za nami czas na wyjaśnienia i przeprosiny. A było to tak ...

Czy Red Faction będzie na PC przebojem?

Solnica, 29 lipca 2001, 00:17

Konsolowa edycja (Playstation 2) Red Faction zebrała na całym świecie wiele bardzo pozytywnych ocen (zarówno recenzentów jak i „normalnych” graczy). Jak zapewnia zachodni serwis PC.IGN, wersja tej gry przygotowywana na platformę PC jest jeszcze lepsza.

Recenzja Summoner'a

Solnica, 13 lipca 2001, 13:25

Istnieje wiele dróg, jakimi człowiek może podążyć w swoim życiu. Znakomita większość z nich sprowadza się do spokojnego przeżycia swoich dni. Czasami los wskaże kierunek, który pozwoli nam dokonać czegoś niezwykłego i uczyni nas sławnym. Są jednak ludzie - wybrańcy, którzy już przy narodzeniu zostali naznaczeni przez los i od samego początku kroczą ścieżką przeznaczenia.

Red Faction bez T&L

Fajek, 10 lipca 2001, 13:08

Pojawiło się kilka nowych szczegółów na temat nadchodzącego „shootera” ze stajni Volition Inc. , Red Faction. Jak wiadomo, gra ta ma pojawić się już niebawem i ma szansę stać się prawdziwym przebojem, tak jak to ma miejsce w przypadku wersji na PS2.

Zapowiedź Red Faction

Solnica, 31 maja 2001, 10:29

Red Faction to ciekawie zapowiadająca się gra należąca do gatunku FPS w której dane nam będzie wcielić się w rolę Parkera, górnika z marsjańskiej kopalni i pokierować rebelią mającą na celu obalenie istniejącego porządku i wyjaśnienie tajemnic plagi, która nawiedziła kopalnię. Już sama fabuła może wydawać się bardzo ciekawa, ale zapewniam Was że to nie wszystko co spowoduje, iż warto będzie zainteresować się tą pozycją.

Recenzja Descent Freespace: Wielka Wojna

Solnica, 24 maja 2001, 08:59

Jeżeli zapoznaliście się już zapowiedzią Echelon’a o której wspominałem we wcześniejszej wiadomości i dalej macie ochotę przeczytać coś na temat futurystycznych symulatorów lotu, to tym razem chciałbym zaprosić Was do lektury recenzji „Descent Freespace: Wielka Wojna”, gry może nieco starszej ale wciąż bardzo grywalnej.

Add-on do Freespace 2

Mariusz Klamra, 6 maja 2001, 08:40

Ostatnio symulatory kosmiczne trochę odeszły w cień, dlatego ciekawą propozycją, szczególnie dla fanów Freespace 2, jest nowa kampania o nazwie Freespace 2: Twilight, która ma zostać wydana już 15 maja.

Rozwinięcie Freespace 2?

Michał Bobrowski, 19 kwietnia 2001, 09:55

Bardzo ciekawie zapowiada się próba połączenia znakomitego symulatora kosmicznego Freespace 2 z... klimatem znanym z filmu Babylon 5. Projekt, nad którym pracuje zespół z IceFire będzie nosił nazwę The Babylon Project.

cRPGowcy szykujcie kasę, już wkrótce dane nam będzie zagrać w ...

Solnica, 13 marca 2001, 00:01

Przeglądając zachodnie serwisy o grach, natknąłem się na informację, która spowodowała, że moje serce zaczęło bić nieco żwawiej. Ukończona została a jej płyta matka powędrowała do tłoczni, niezwykle ciekawie zapowiadająca się gra z gatunku cRPG. Zresztą sądząc po ilości pobrań znajdującego się na naszym serwerze dema tej gry, także i Was ucieszy informacja, że już wkrótce na półki sklepowe trafi ...

Oficjalna brytyjska strona Summonera

Sznur, 8 marca 2001, 12:23

Pojawiła się nowa brytyjska oficjalna strona bardzo ciekawie zapowiadającej się gry Summoner. Tytuł, nad którym pracuje zespół Volition Inc., będzie grą akcji rozgrywającą się w świecie fantasy z wieloma elementami zaczerpniętymi z cRPG.

Drugi oddech FreeSpace - ciąg dalszy

Łosiu, 25 lutego 2001, 12:54

Zapewne wielu z was ucieszyła wczorajsza wiadomość dotycząca amatorskiej kontynuacji akcji słynnego symulatora kosmicznego Freespace. Dzisiaj ponownie mamy dla was bardzo interesującą wiadomość.