Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 listopada 2022, 08:31

autor: Kamil Kleszyk

God of War Ragnarok z polskim dubbingiem już na wszystkich platformach

Santa Monica Studio uporało się z brakiem polskiego dubbingu w God of War Ragnarok na wszystkich konsolach firmy Sony. Pojawiła się najnowsza aktualizacja, dodająca rodzimą ścieżkę dźwiękową na PS4.

Źródło fot. Sony Interactive Entertainment
i

Posiadacze PlayStation 4, którzy wstrzywymali się do tej pory z zabawą w God of War Ragnarok, mogą w końcu przejść całą grę z polskim dubbingiem. Santa Monica Studio poinformowało, że wersja gry na poprzednią generację konsol otrzymała aktualizację 2.02, która dodaje m.in. nasz rodzimy język. Oprócz tego patch usuwa kilka pomniejszych problemów trapiących grę. Pełną listę poprawek znajdziecie pod tym linkiem.

Obsługa języka polskiego

Dodano obsługę dźwięku w języku polskim dla graczy, którzy zakupili grę na płycie w Polsce.

Uwaga: Upewnij się, że gra jest w pełni zainstalowana z płyty lub sieci i otrzymała aktualizację do wersji 2.02 przed włączeniem polskiego języka w ustawieniach języka mowy.

Jeśli nie jest w pełni zainstalowana, nie będzie dźwięku ani napisów w dialogach w grze.

Aby to naprawić, zamknij aplikację i uruchom ją ponownie, gdy gra zostanie w pełni zainstalowana, a instalacja łatki zakończona – brzmi treść informacji na stronie Santa Monica Studio.

Przypomnijmy, że po premierze God of War Ragnarok okazało się, że fizyczna wersja gry przeznaczona na polski rynek nie posiada rodzimego dubbingu (cyfrowa edycja nie miała takich problemów). W związku z tym Sony pracowało, by jak najszybciej dostarczyć potrzebne aktualizacje. W pierwszej kolejności poprawki doczekali się posiadacze PS5, natomiast teraz przyszła pora na PS4.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej