Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Championship Manager 5

Zawieszono produkcję nowych odsłon Championship Managera

Adrian Werner, 8 września 2010, 10:17

Przyszłość serii Championship Manager stanęła pod znakiem zapytania. Roy Meredith – szef zespołu Beautiful Game Studios oznajmił, że produkcja nowych tradycyjnych odsłon cyklu została zawieszona.

90% fanów serii Championship Manager używa piratów

vampire, 6 stycznia 2009, 12:56

90% osób grających w produkcje z serii Championship Manager korzysta z "piratów". Tak przynajmniej twierdzi Roy Meredith, menadżer firmy Beautiful Game Studios, dodając, że nie są to dane wyssane z palca, gdyż twórcy są w stanie określić ile nielegalnych kopii gry znajduje się w użytku.

Championship Manager w grudniu na PSP

ComCo, 12 listopada 2005, 14:30

Przedstawiciele korporacji wydawniczej Eidos Interactive podali szczegółową datę rynkowej premiery Championship Managera w wydaniu na konsolę przenośną PlayStation Portable. Program będzie dostępny w sprzedaży na Zachodzie począwszy od 9 grudnia bieżącego roku.

Championship Manager 2006 w produkcji

Thorwalian, 10 listopada 2005, 09:18

Kilka tygodni po premierze Football Manager 2006, koncern Eidos oficjalnie zapowiedział powstanie swojego produktu. Mimo iż, można było się tego spodziewać, taka informacja pozwala nam na poznanie nowinek programowych, którymi uraczy nas Championship Manager 2006.

Championship Manager także na PSP

ComCo, 10 października 2005, 09:21

Do tej pory wirtualni menedżerowie piłki nożnej nie mieli pory czego szukać na przenośnej konsoli PlayStation Portable. Ta sytuacja zmieni się jednak za sprawą specjalnej, kieszonkowej wersji Championship Managera, którą na zlecenie korporacji wydawniczej Eidos Interactive przygotowuje obecnie zespół developerski Gusto Games.

Poradnik: Championship Manager 5

Redakcja GRYOnline.pl, 20 kwietnia 2005, 08:59

Poradnik do menedżera został przygotowany dla tych, którzy nie radzą sobie z mnogością opcji, jakie zawiera Championship Manager 5. Mamy tutaj podane na tacy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych aspektów gry.

Znamy datę premiery Championship Manager 5

Krystian Smoszna, 1 marca 2005, 17:08

Najpierw miała ukazać się w październiku ubiegłego roku. Gdy nie udało się dotrzymać terminu, datę premiery postanowiono przesunąć na święta Bożego Narodzenia. Mamy już marzec, panującą na rynku brytyjskim produkcję Football Manager 2005, a o jej największym konkurencie, grze Championship Manager 5 wciąż ani widu, ani słychu. Ale czy aby na pewno?

Nowe informacje na temat Championship Manager 5

Speed, 4 lutego 2005, 10:24

Fani serii Championship Manager, której rozwojem zajmuje się obecnie Eidos oraz nowe studio producenckie Beautiful Game Studios, coraz bardziej niecierpliwią się o przyszłość serii. Pierwotnie CM5 miał zadebiutować w październiku 2004r., tymczasem jest już luty i nadal nie ma nawet dokładnej daty premiery. Jednak producenci uspakajają, tłumaczą się i zapowiadają więcej cotygodniowych informacji.

Ciekawostki ze świata Football- oraz Championship Managera

Speed, 16 stycznia 2005, 16:04

Co jakiś czas na łamach naszego serwisu publikujemy krótkie raporty, podsumowujące ostatnie wydarzenia na tzw. scenie menedżerskiej. Tym razem mamy dla Was kilka świeżych doniesień z podwórka Football- oraz Championship Managera.

Championship Manager 5 już w lutym?

Speed, 9 stycznia 2005, 13:49

Rozłam konsorcjum wydawniczego Eidos Interactive z prężnie funkcjonującym studiem developerskim Sports Interactive, zaowocował powstaniem – dzięki pracy tej drugiej firmy – nowej gry menedżerskiej. Football Manager 2005 premierę ma już dawno za sobą, dość powiedzieć – sprzedał się bardzo dobrze. Co słychać u konkurencji i kiedy pojawi się tworzony przez inną ekipę CM5?

Championship Manager 5 dopiero w przyszłym roku

Speed, 26 listopada 2004, 08:37

Eidos przesunął oficjalnie datę premiery nowej odsłony Championship Managera, oznaczonej cyferką 5. Pierwotnie program zadebiutować miał w październiku, później termin przesunięto na święta gwiazdkowe, by obecnie mówić o bliżej nieokreślonym przyszłym roku.

Championship Manager 5 dopiero przed tegorocznymi świętami Bożego Narodzenia

ComCo, 19 października 2004, 08:58

Wirtualni menadżerowie piłki nożnej nie będą mieli niestety powodów do zadowolenia, gdyż potwierdziły się niedawne, pechowe spekulacje. Korporacja Eidos Interactive zdecydowała się bowiem na oficjalne przesunięcie daty rynkowej premiery najnowszej odsłony serii Championship Manager z piątką w tytule.

Spekulacje nt. daty premiery Championship Manager 5

Speed, 14 października 2004, 11:28

Ostatnie spekulacje na temat daty premiery piątej odsłony Championship Managera wpłynęły negatywnie na wartość akcji brytyjskiego konsorcjum wydawniczego, Eidos Interactive. Według niektórych angielskich sieci sklepowych, CM5 na pewno nie ukaże się – tak jak zapowiada wydawca – w październiku, tylko w listopadzie br.

Nowa strona Championship Managera 5

Redakcja GRYOnline.pl, 7 października 2004, 10:27

Pełną funkcjonalność osiągnęła już strona dedykowana „Championship Managerowi 5”. Dziecko Eidosu, które po poprzednikach przejęło jedynie nazwę, jego produkcją zaś zajął się zespół Beautiful Game Studios, ma duże szanse po temu, by stworzyć nową jakość na rynku managerów sportowych.

Co ma wspólnego Championship Manager 5 z reality show?

Speed, 25 września 2004, 00:52

Wydawca gry Championship Manager 5, firma Eidos poinformowała, że wkrótce – bo już 27 września – w brytyjskiej telewizji Sky ruszy nowy program telewizyjny pt. „The Match”. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że jednym ze sponsorów tytularnych tego reality show został właśnie Eidos wraz ze swoim CM5.

Football Manager 2005 vs Championship Manager 5 - runda kolejna...

Speed, 22 września 2004, 17:42

Im bliżej premiery Football Managera 2005 i Championship Managera 5, tym atmosfera oczekiwania wśród graczy się zaostrza. Standardowo zebraliśmy dla Was nowinki z ostatniego okresu i publikujemy je w jednym miejscu. Między innymi o tym, kiedy i czy w ogóle pojawi się wersja demonstracyjna tej pierwszej gry...

Championship Manager Online - czy nowa odsłona legendarnej serii gier podbije sieć?

Speed, 1 września 2004, 15:02

Eidos, ogólnoświatowy wydawca serii gier Championship Manager, poinformował o podpisaniu umowy ze studiem Jadestone. Ta druga firma zajmie się stworzeniem nowej odsłony legendarnej gry, dedykowanej tylko i wyłącznie grze sieciowej. Championship Manager Online połączyć ma wszystkie cechy poprzednich edycji z nowymi możliwościami dzisiejszego Internetu. Wystartowała już oficjalna strona tej sieciowej produkcji, na której dostępne są pierwsze obrazki.

Championship Manager 5 wraz z Adidasem; premiera w październiku

Speed, 25 sierpnia 2004, 10:43

Kampanii marketingowej Eidosu ciąg dalszy. Wydawcy piątej części Championship Managera ogłosili dziś światu, że nawiązali współpracę z firmą Adidas. Dzięki niej na pudełku CM5 pojawi się znana z minionych Mistrzostw Europy w Portugalii piłka Roteiro. Z kolei w samej grze użytkownicy odnajdą przeróżne elementy związane z popularnym producentem „trój paskowych” dresów, czy też butów...

Championship Manager 5 na konsole PS2 oraz Xbox

Speed, 2 sierpnia 2004, 13:10

Rewelacji menedżerskich ciąg dalszy. Wczoraj pisaliśmy o nowym logo piątej odsłony Championship Managera, dziś natomiast mamy wiadomość uszczęśliwiającą głównie posiadaczy konsol Microsoft Xbox oraz Sony Playstation 2. Jak poinformował Jonathan Kemp, dyrektor europejskiego oddziału Eidos, CM5 dostępny będzie – poza wersją „pecetową”, która ukaże się tej jesieni – również na wyżej wymienione konsole!

Nowe logo nowego Championship Managera

Speed, 1 sierpnia 2004, 19:53

Nie tak dawno mieliście okazją przeczytać wywiad z Davidem Rutterem, członkiem Beautiful Game Studios - firmy odpowiedzialnej za najnowszą, piątą część słynnej serii Championship Manager (przez ostatnie dziesięć lat markę tę budowali panowie ze studia Sports Interactive, obecnie pracujący nad nowym Football Manager 2005). Dowiedzieliśmy się wówczas, że gra na sklepowych półkach pojawi się tej jesieni, natomiast już we wrześniu dane nam będzie zagrać w pierwszą wersję demonstracyjną. Dziś natomiast wydawca, Eidos, zaprezentował światu nowe logo oraz kilka świeżych obrazków z samej gry.

Co w świecie Managerów słychać?

Speed, 19 lipca 2004, 14:07

Za górami, za lasami, żyły sobie Managery dwa... Mówiąc konkretniej: Championship Manager 5 - z rodu BGS & Eidos oraz Football Manager 2005 - z klanu Sports Interactive & Sega. Co u i wokół nich słychać, który ma się obecnie lepiej? O tym, jak i o paru innych ciekawostkach, piszemy w dalszej części wiadomości!

Pierwsza medialna prezentacja Championship Manager 5

Speed, 13 lipca 2004, 15:51

Zacięty bój o miano najlepszej gry menedżerskiej na rynku, toczący się głównie pomiędzy Eidosem (Championship Manager 5) a Sports Interactive (Football Manager 2005), im bliżej premiery obu gier, tym bardziej się zaostrza. Wczoraj informowaliśmy o inicjatywach tej drugiej firmy, dziś mamy dla Was nowinki dotyczące pierwszej, europejskiej prezentacji CM5.

Menedżerska karuzela

Speed, 28 czerwca 2004, 14:47

Sytuacja na rynku gier menedżerskich (tematyka: piłkarska) staje się coraz ciekawsza. Konkurencja dla wielkiego i niezagrożonego Championship Manager, w postaci nowej gry twórców tegoż słynnego programu – Football Manager 2005, może wyjść nam, graczom tylko i wyłącznie na dobre. Zebraliśmy, specjalnie dla naszych czytelników, garść ciekawostek i nowinek z menedżerskiej sceny – a te, jak zwykle, znajdują się w dalszej części wiadomości.

Przeobrażenie strony Championship Manager 5

[email protected], 18 czerwca 2004, 14:26

Nowa odsłona oficjalnej strony Championship Manager 5 ujrzała dziś światło dzienne. Nie jest to jednak jej pełen blask, ponieważ wydawca, firma Eidos, ma wobec niej dużo poważniejsze aspiracje. Twórcy przewidują, że całkowite ukończenie witryny może zająć nawet kilka tygodni.

Marvyn Day pomoże w produkcji Championship Manager 5

Speed, 31 maja 2004, 12:06

Znany skądinąd angielski szkoleniowiec – Marvyn Day, zaangażował się w tworzenie najnowszej odsłony sławetnej serii gier, Championship Manager. Dzięki niemu CM5 ma rzekomo stać się najbardziej realistycznym managerem piłkarskim, jaki świat kiedykolwiek widział.

Raport z pola bitwy: Football Manager 2005 vs Champiomship Manager 5

Speed, 5 maja 2004, 15:35

Sytuacja na rynku po rozłamie dwóch menedżerskich gigantów, firm Sports Interactive i Eidos, jest bardzo interesująca. Jedni i drudzy w pocie czoła pracują nad swoimi nowymi grami, FM 2005 oraz CM 5. Tajni agenci GRY-OnLine przygotowali dla swoich czytelników garść wieści z frontu...