Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Shaun White Snowboarding

Ubisoft w liczbach

Jiker, 28 maja 2009, 10:45

Francuski koncern Ubisoft podzielił się kolejnymi szczegółami z raportu finansowego za 2009 rok fiskalny. W dwunastomiesięcznym okresie zakończonym 31 marca firma odnotowała znaczący wzrost przychodów. Po raz kolejny wypracowała również zysk, dowodząc, że światowa recesja nie jest jej straszna. Podzieliła się z nami również informacjami na temat swoich przyszłych planów.

Ubisoft zapowiada kontynuację Shaun White Snowboarding: Road Trip

Jiker, 28 maja 2009, 09:20

Wraz z publikacją rocznego raportu finansowego, którego najistotniejsze szczegóły przedstawimy Wam już wkrótce, koncern Ubisoft pokusił się o ujawnienie kilku interesujących wiadomości. Poza prezentacją szczegółów planu wydawniczego na resztę 2009 roku znalazła się wśród nich oficjalna zapowiedź nowej odsłony marki Shaun White Snowboarding.

Ubisoft w liczbach. Świąteczny Splinter Cell Conviction i nowa odsłona Ghost Recon

Jiker, 29 kwietnia 2009, 21:20

Francuski koncern Ubisoft opublikował dane raportu finansowego za roczny okres zakończony 31 marca bieżącego roku. Okazuje się, że firmie udało się w tym czasie poprawić sprzedaż swoich produktów, co zwiastowały już informacje o rezultatach kwartalnych.

Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)

Vercetti, 2 marca 2009, 13:24

Kolejny udany tydzień za nami. W ciągu minionych siedmiu dni do polskich sklepów trafiło czternaście premierowych gier – w tym te najbardziej oczekiwane. Na sklepowych półkach zameldowało się m.in. A Vampyre Story, Silent Hill: Homecoming, Halo Wars oraz Killzone 2. Powodów do narzekania nie mają więc ani posiadacze pecetów, ani konsol.

Premiery gier w Polsce (12-18 stycznia)

Vercetti, 19 stycznia 2009, 07:53

Miniony tydzień to czas lekkiego ożywienia na polskim rynku gier. Półki rodzimych sklepów wzbogaciły się o dziesięć premierowych tytułów, a dystrybutorzy ruszyli z wyprzedażą starszych produktów. Także w planach wydawniczych na najbliższe tygodnie można już dopatrzeć się paru nowych pozycji. Byle do wiosny.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 stycznia 2009)

Filip „fsm” Grabski, 12 stycznia 2009, 12:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: dodatkowa zawartość do Shaun White Snowboarding, piosenki Lenny’ego Kravitza w Rock Band, brak Blue-Raya oraz zwiększenie limitu znajomych dla posiadaczy X360, co nieco o cut-scenkach w GTA Chinatown Wars i inne smakołyki. Zapraszamy do lektury.

Druga odsłona Shaun White Snowboarding bardzo prawdopodobna

Jiker, 19 grudnia 2008, 09:45

Istnieje spora szansa na to, że francuski koncern Ubisoft zdecyduje się na wyprodukowanie drugiej odsłony Shaun White Snowboarding, idealnej pozycji dla fanów śnieżnego szaleństwa na desce. Zasugerował to sam Shaun White, zapytany o przyszłość cyklu przez agencję Reuters.

Shaun White Snowboarding - europejska premiera i pełny soundtrack

vampire, 14 listopada 2008, 09:42

Już dziś odbędzie się europejska premiera konsolowych edycji Shaun White Snowboarding, produkcji poświęconej jednemu z najbardziej widowiskowych sportów zimowych sygnowanej nazwiskiem złotego medalisty olimpijskiego w tej dziedzinie.

Shaun White Snowboarding w złocie, premiera za tydzień

Jiker, 7 listopada 2008, 08:25

Czy Shaun White Snowboarding zapewni nam najlepsze wirtualne odwzorowanie białego szaleństwa? Filmy i zapowiedzi twórców wskazują, że z pewnością będzie to jedna z lepszych produkcji tego rodzaju, a już na pewno najładniejsza. Debiut dzieła montrealskiego studia UbiSoft już za tydzień.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 października 2008)

Jiker, 9 października 2008, 10:52

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: kupujemy gry z YouTube.com, rozmawiamy dzięki Wii, testujemy nowe poziomy do Echochrome, zabawiamy się w Snake’a w LittleBigPlanet i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Daty premier Shaun White Snowboarding i nowego Raymana

Jiker, 2 października 2008, 16:16

Francuski UbiSoft zdecydował się na opublikowanie oficjalnych terminów debiutu dwóch interesująco zapowiadających się produkcji – ekstremalnego Shaun White Snowboarding oraz komediowego Rayman Raving Rabbids: TV Party. Obie pozycje ukażą się na europejskim rynku tego samego dnia – 14 listopada.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (16 września 2008)

Jiker, 16 września 2008, 10:05

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: pędzimy futurystycznymi poduszkowcami, projektujemy deskę snowboardową, wcielamy się w chirurga, analizujemy trudną sytuację SCi, aktualizujemy ofertę Xbox Live Arcade. Zapraszamy do lektury.

Szczegóły z konferencji Ubisoftu - Beyond Good & Evil 2 potwierdzone!

Przemysław Zamęcki, 28 maja 2008, 22:30

Dzisiaj rozpoczęła się impreza o nazwie UbiDays, podczas której francuski koncern Ubisoft prezentuje wydawane przez siebie produkcje. Wieczorem, równo o godzinie 19.00 naszego czasu mieliśmy również przyjemność obejrzeć transmitowaną na żywo przez Internet konferencję prasową. Oto najciekawsze informacje, jakie dzięki niej poznaliśmy.

Ubisoft przedstawia konkurencję dla SSX

Przemysław Zamęcki, 28 maja 2008, 14:21

Francuski Ubisoft zaanonsował nową grę działającą na silniku wykorzystywanym przez Assassin’s Creed, w której będziemy mieli okazję poszaleć po białym puchu na desce snowboardowej. Shaun White Snowboarding daleko jeszcze do zakończenia produkcji, jednak ujawnione fakty sprawiają, że możemy mieć do czynienia z silną konkurencją wobec doskonale znanych serii SSX i Amped.

Trzy tajemnicze gry od Ubisoftu

Vercetti, 23 maja 2008, 10:10

Podniesiony na duchu swoimi wynikami finansowymi koncern Ubisoft myśli już o następnym roku fiskalnym. Prócz wydania takich gier, jak H.A.W.X., EndWar czy Shaun White Snowboarding, francuska firma ma w planach jeszcze kilka innych projektów.

Shaun White rozpoczął współpracę z UbiSoftem

Jiker, 14 lutego 2006, 13:31

Francuski gigant UbiSoft ogłosił, iż podpisał ekskluzywną umowę z cudownym dzieckiem snowboardingu, Amerykaninem Shaunem Whitem. Umowa umożliwi UbiSoftowi stworzenie gry sportowej traktującej o snowboardingu, którą reklamować będzie wymieniony wyżej młodzian.