Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Combat Arms

Combat Arms - darmowy FPS dostępny po polsku. Rozdajemy klucze na „polską” broń

Sarge, 28 maja 2014, 13:55

Firma Nexon Europe udostępniła polskiego klienta darmowej gry Combat Arms na PC. Z okazji spolszczenia tej pierwszoosobowej strzelaniny mamy do rozdania klucze uprawniające do zdobycia pistoletu z rodzimym motywem graficznym.

W co pograć za darmo - część 2

Thorwalian, 29 marca 2010, 09:50

Witamy w kolejnym odcinku cyklu o darmowych grach. Tym razem na pożarcie proponujemy Wam sieciową strzelankę Combat Arms, grę muzyczno-rytmiczną w japońskim stylu (osu!), przeglądąrkowy symulator chłopa ze wsi (FarmVille), graficzną bombę pod nazwą Igneous oraz dwa wydania casualowej gry Peggle (World of Warcraft Edition i Extreme). Kolejne tytuły już za trzy tygodnie.

Combat Arms - milion graczy z Europy oraz zapowiedź nowej mapy

Adrian Werner, 20 grudnia 2009, 12:30

Firma Nexon Europe świętuje sukces Combat Arms. Jak poinformowała, w jej darmową strzelaninę gra już milion zarejestrowanych użytkowników z Europy.

Wieści ze świata (Left 4 Dead 2, The Lord of the Rings Online, Call of Duty) 15/10/09

Jiker, 15 października 2009, 15:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: ciąg dalszy promocji na gry THQ, Nexon banuje nieuczciwych użytkowników Combat Arms, grupa L4D2 Boycott kończy działalność, europejska cena drugiego dodatku do The Lord of the Rings Online, komiks Uncharted i inne. Zapraszamy do lektury.

Amerykańska wersja Combat Arms z trzema milionami graczy

Jiker, 16 września 2009, 13:30

Firma Nexon America poinformowała, że w darmową sieciową strzelaninę FPP Combat Arms zagrało już trzy miliony osób w Stanach Zjednoczonych i w Europie. Świetne rezultaty osiągane przez produkcję wpłynęły automatycznie na wzrost przychodów producenta.

800 tysięcy europejskich kont Combat Arms

Cairine, 3 września 2009, 11:41

Europejska edycja Combat Arms, darmowego FPS-a online z mikrotransakcjami, osiągnęła już liczbę 800 tys. zarejestrowanych graczy. Gra zadebiutowała w Europie w styczniu tego roku i od tego czasu staje się jedną z najpopularniejszych darmowych strzelanek na Starym Kontynencie. Wcześniej wersja amerykańska osiągnęła wynik miliona użytkowników w ciągu czterech miesięcy od premiery.

Wieści ze świata (Aion, Spore: Kosmiczne przygody, Beneath a Steel Sky) 31/07/09

Hed, 31 lipca 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. W tym wydaniu podsłuchujemy rozmów postaci z Aiona, donosimy o powrocie kolejnej klasycznej przygodówki, chwalimy graczy Spore za kreatywnie spędzony miesiąc i kończymy pewne plotki na temat Halo 4.

Odstrzel koledze przyrodzenie w Combat Arms

Maciej Śliwiński, 27 marca 2009, 08:50

Mimo że tytuł newsa można interpretować różnie, zapewniamy, że nie ma nic wspólnego ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi. Twórcy gry Combat Arms, popularnego darmowego FPS przeznaczonego do gry w sieci, postanowili nieco uatrakcyjnić rozgrywkę.

Dziś premiera europejskiej edycji Combat Arms

Maciej Śliwiński, 15 stycznia 2009, 10:17

Po okresie beta testów już dziś odbędzie się europejska premiera darmowej gry Online First-Person-Shooter - Combat Arms. Do tej pory na wirtualnym placu boju w wersji finalnej (nie beta) mogli walczyć wyłącznie gracze ze Stanów Zjednoczonych.

Otwarta beta Combat Arms dla Europy

Filip „fsm” Grabski, 17 grudnia 2008, 14:38

Niesamowicie popularna darmowa sieciowa (ile epitetów!) strzelanina Combat Arms autorstwa firmy Nexon wkracza dzisiaj w fazę otwartych beta testów dla wszystkich zainteresowanych europejczyków.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (10 grudnia 2008)

Jiker, 10 grudnia 2008, 11:59

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: sklep dla miłośników EverQuesta, dodatek do Bounty Bay Online, remake Giana Sisters na NDS-a, Dragon Quest X tylko na Wii, trzecia część Gears of War w produkcji i inne. Życzymy miłej lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 października 2008)

Jiker, 29 października 2008, 11:51

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Aion: The Tower of Eternity w fazie beta-testów, łatka do Red Alert 3, Frontlines: Fuel of War z dodatkami, demonstracja nowego Banjo-Kazooie w ofercie Xbox Live Marketplace, piosenki do Guitar Hero: World Tour. Zapraszamy do lektury.

Combat Arms z milionem użytkowników

Jiker, 23 października 2008, 14:51

Combat Arms, darmowa, sieciowa strzelanina FPP autorstwa firmy Nexon, uwiodła już ponad milion graczy z całego świata. Dokonała tego w niespełna cztery miesiące, nie będąc nawet oficjalnie dostępną w krajach europejskich.

Combat Arms wkracza w fazę zamkniętych beta testów

Przemysław Zamęcki, 27 maja 2008, 08:44

Firma Nexon America poinformowała, że zamknięte beta testy całkowicie darmowej sieciowej strzelaniny zatytułowanej Combat Arms rozpoczną się 30 maja.