Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat The Sims: Średniowiecze

Cyfrowa dystrybucja – 9-10 marca (Max Payne 3, Mass Effect 3, War of the Roses, The Sims: Średniowiecze)

Olek, 8 marca 2013, 23:30

Przedstawiamy zestawienie najciekawszych ofert w sklepach dystrybucji cyfrowej na zbliżający się weekend (9-10 marca). Tym razem w okazyjnych cenach możecie kupić takie gry jak: Max Payne 3, Mass Effect 3, War of the Roses, The Sims: Średniowiecze i wiele innych.

Nowe tytuły w serii EA Classics i Platinum

Soviet, 25 listopada 2011, 15:10

Tanie serie wydawnicze Electronic Arts - Classics i Platinum, rozszerzyły się o nowe tytuły. Wśród przecenionych gier znajdziemy między innymi Crysis 2 i The Sims: Średniowiecze.

Dodatek The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci debiutuje w polskich sklepach

Sarge, 2 września 2011, 10:25

Dzisiaj ma miejsce polska premiera The Sims: Średniowiecze - Piraci i Bogaci. Jest to pierwszy dodatek do wydanej kilka miesięcy temu gry The Sims: Średniowiecze.

EA zapowiedziało pierwszy dodatek do The Sims: Średniowiecze

Kono, 8 lipca 2011, 09:45

Firma Electronic Arts zapowiedziała pierwszy dodatek do gry The Sims: Średniowiecze. Rozstrzygniemy w nim spór piratów z bogaczami.

Poradnik: The Sims: Średniowiecze

Redakcja GRYOnline.pl, 29 kwietnia 2011, 16:15

„Z poniższym poradnikiem żadna „ambicja”, „misja”, czy inne „średniowieczne” wyzwania nie będą Wam straszne. Opisuje on wszystkie elementy, które mogą sprawiać największe problemy."

Polska premiera The Sims: Średniowiecze

Hed, 25 marca 2011, 10:17

Nieczęsto w grach dostajemy okazję, żeby poznać kulisy średniowiecznego dworu i życie prywatne arystokratów. Na szczęście firma Electronic Arts postanowiła zabrać nas do czasów panowania wielkich monarchii w nowej produkcji The Sims: Średniowiecze. Kolejna odsłona dobrze znanej i świetnie sprzedającej się serii trafiła do polskich sklepów.

Znamy zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze

Kono, 21 grudnia 2010, 17:45

Firma Electronic Arts ogłosiła dzisiaj zawartość limitowanej edycji The Sims: Średniowiecze. Gracze znajdą w niej trzy specjalne pokoje tematyczne oraz dwa zestawy ubrań dla Simów.

Znamy dokładną datę premiery The Sims: Średniowiecze

Sarge, 15 listopada 2010, 12:15

W zalewie kolejnych produkcji z cyklu The Sims znaleźć można tytuł, który nieco bardziej odmieni rozgrywkę w tej serii. Mowa o zapowiedzianym w sierpniu The Sims: Średniowiecze – grze, w której Simy przeniosą się kilkaset lat wstecz do średniowiecznego królestwa. Tymczasem poznaliśmy dokładną datę premiery tej pozycji.

W co gra Agnieszka Chylińska?!

Jiker, 19 października 2010, 18:38

W co gra Agnieszka Chylińska? Twarz polskiej kampanii reklamowej marki The Sims zwraca nam uwagę na zbliżającą się premierę gry The Sims: Średniowiecze.

EA rejestruje domenę TheSims4.com

Jiker, 30 sierpnia 2010, 10:19

Zachodni dziennikarze dotarli do informacji, z których wynika, że na początku lipca firma Electronic Arts zarejestrowała domenę internetową TheSims4.com. Według branżowych mediów fakt ten jednoznacznie sugeruje, że jeden z największych wydawców i producentów gier pracuje nad kolejną odsłoną swojej bestsellerowej serii symulatorów życia.

Konferencja Electronic Arts - data premiery Dragon Age II, FIFA 11, Crysis 2, NFS: Hot Pursuit, Bulletstorm i inne

Sarge, 17 sierpnia 2010, 20:30

Za nami pierwsza z najważniejszych konferencji na tegorocznych targach gamescom. Swoją ofertę przedstawiła firma Electronic Arts, która wprawdzie nie ujawniła żadnych nowych tytułów, ale poznaliśmy kilka nowych szczegółów na temat tych już znanych. Wśród zaprezentowanych gier wyróżnić można Dead Space 2, Need for Speed: Hot Pursuit, Dragon Age II, czy Crysis 2.

Electronic Arts zapowiada The Sims Średniowiecze

Jiker, 3 sierpnia 2010, 14:15

Firma Electronic Arts zapowiedziała nową produkcję wchodzącą w skład marki The Sims. Zgodnie z majowymi plotkami, okazało się nią być The Sims Średniowiecze, w którym Simy wyruszą w przeszłość, by w epoce średniowiecza wieść sielskie życie i aktywnie uczestniczyć w budowie potężnego królestwa. Produkcja, opracowywana przez The Sims Studio zostanie wydana wiosną 2011 roku w wersjach na PC i Maca.