Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Gra o tron: Początek

Wysyp informacji o przeglądarkowym MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 11 marca 2012, 18:18

Jakiś czas temu zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Na GDC 2012 twórcy tego projektu wreszcie ujawnili pierwsze konkretne informacje na jego temat.

Zapowiedziano przeglądarkowe MMORPG Game of Thrones

Adrian Werner, 1 marca 2012, 11:45

Studio Bigpoint zapowiedziało przeglądarkowe MMORPG oparte na motywach książkowej serii Pieśń Lodu i Ognia i serialu telewizyjnego Gra o Tron. Zamknięte beta testy ruszą jesienią tego roku.

Wieści ze świata (Binary Domain, Dead Island, Gran Turismo 5) 14/2/12

Sarge, 14 lutego 2012, 13:35

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o wersji demonstracyjnej Binary Domain, niższej cenie dodatku DLC do gry Dead Island oraz nadchodzącej łatce do Gran Turismo 5.

W przyszłym roku pojawią się trzy gry osadzone w uniwersum cyklu Pieśń Lodu i Ognia

Kono, 9 listopada 2011, 12:01

Trzy gry osadzone w uniwersum stworzonym przez George'a R. R. Martina pojawią się w przyszłym roku. Pierwszą z nich będzie RPG od studia Cyanide, drugim gra z gatunku MMORPG, a trzecim produkcja przeznaczona dla serwisów społecznościowych.

Walczymy o tron z poradnikiem do Gra o tron: Początek

Redakcja GRYOnline.pl, 2 listopada 2011, 12:41

"W poradniku do gry Gra o Tron: Początek znajdziecie szereg porad dotyczących samej rozgrywki, jak i jednostek, budynków oraz rodów. Nie zabrakło w nim również szczegółowego opisu przejścia kampanii, wzbogaconego wieloma obrazkami oraz dokładnymi mapkami."

Gra o tron: Początek debiutuje w Polsce

Sarge, 29 września 2011, 10:50

Polski oddział firmy Ubisoft wydał na rodzimym rynku strategię Gra o tron: Początek. Tytuł jest oparty na motywach bestsellerowej sagi Pieśń Lodu i Ognia, autorstwa amerykańskiego pisarza George’a R. R. Martina.

Gra o Tron: Początek - znamy datę premiery

Sarge, 7 września 2011, 14:50

Poznaliśmy datę premiery gry A Game of Thrones: Genesis. Produkcja zespołu Cyanide Studio zadebiutuje w naszym kraju pod nazwą Gra o tron: Początek.

Intrygi i zabójstwa na porządku dziennym w strategii „Gra o tron”

Hed, 23 maja 2011, 14:14

Intrygi polityczne, zabójstwa i zawieranie sojuszy staną się najważniejszymi taktykami w walce o władzę w A Game of Thrones: Genesis, czyli strategicznej produkcji opartej na motywach sagi George’a R. R. Martina Pieśni Lodu i Ognia. Gra studia Cyanide i firmy Focus Home Interactive będzie oddawała klimat i specyfikę rzeczywistości rodem z książki Gra o tron.

WRC 2011 i A Game of Thrones: Genesis pod szyldem Ubisoft

Kono, 8 maja 2011, 11:28

Firma Ubisoft postanowiła podzielić się z nami swoimi planami wydawniczymi na zbliżające się miesiące. Dzięki temu dowiedzieliśmy się kiedy dane nam będzie zagrać w takie tytuły jak: A Game of Thrones: Genesis, WRC 2011, Pro Cycling Manager: Tour de France 2011 oraz Might & Magic: Heroes VI.

Zapowiedziano grę roleplaying na motywach serii Pieśń Lodu i Ognia George'a R. R. Martina

Adrian Werner, 26 marca 2011, 10:53

W zeszłym roku francuskie studio Cyanide ujawniło, że pracuje nad A Game of Thrones: Genesis, czyli RTS-em na motywach słynnej sagi George'a R. R. Martina. Okazuje się, że zespół ten ma w planach również osadzoną w tym samym świecie grę roleplaying.

Dużo nowego o A Game of Thrones, czyli grze na motywach sagi George'a R. R. Martina

Adrian Werner, 15 marca 2011, 09:59

W połowie zeszłego roku francuskie studio Cyanide ujawniło, że pracuje nad A Game of Thrones: Genesis, czyli grą strategiczną osadzoną w doskonale znanej z cyklu powieściowego Pieśń Lodu i Ognia krainie Westeros. Twórcy byli jednak do tej pory wyjątkowo powściągliwi, jeśli chodzi o konkrety na temat tej produkcji. Teraz uległo to wreszcie zmianie.

Pierwsze screeny z A Game of Thrones - gry na podstawie sagi George'a R. R. Martina

Kono, 16 lutego 2011, 18:15

Francuska firma Cyanide Studio udostępniła dzisiaj dwa screeny z tworzonej na podstawie prozy George’a R. R. Martina gry A Game of Thrones: Genesis.

A Game of Thrones: Genesis - pierwsze szczegóły gry na motywach sagi George'a R. R. Martina

Olek, 16 lipca 2010, 22:26

Francuska firma Cyanide Studio ujawniła tytuł nowej gry tworzonej we współpracy z amerykańskim pisarzem Georgem R. R. Martinem. A Game of Thrones: Genesis będzie strategią osadzoną w fantastycznej krainie Westeros, znanej z bestselerowej sagi Pieśń Lodu i Ognia.