Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet & Clank: Quest for Booty

Powstaje nowa odsłona przygód Ratcheta i Clanka

Jiker, 18 sierpnia 2010, 07:55

Virtua Tennis 4 nie było jedyną nową pozycją zapowiedzianą w trakcie wczorajszej konferencji koncernu Sony zorganizowanej w ramach kolońskich targów gamescom. Ted Price, reprezentujący na pokazie ekipę studia Insomniac Games, ujawnił bowiem, że pracuje ona nad nową odsłoną serii opowiadającej o przygodach Ratcheta i Clanka. Do jej premiery w wersji na PlayStation 3 dojdzie w 2011 roku.

Konferencja Sony - dwie wersje PS3, nowe usługi, europejski debiut Gran Turismo 5, Resistance 3

Filip „fsm” Grabski, 17 sierpnia 2010, 20:59

Opóźniona (to już tradycja na wielkich imprezach) konferencja Sony rozpoczęła się od filmowego montażu nadchodzących tytułów firmy. Następnie na scenie pojawił się Anderw House, szef europejskiego oddziału Sony, rozpoczynając spotkanie z zebranymi na sali ludźmi.

Wieści ze świata (Killzone 3, Star Wars: The Old Republic, Ratchet & Clank) 09/08/10

Hed, 9 sierpnia 2010, 14:36

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Kolejny poniedziałek przynosi informacje o następnej grze z serii Ratchet & Clank, projekcie nawiązującym do Świata Mroku, potyczkach kosmicznych w Star Wars: The Old Republic oraz zbliżającej się wielkimi krokami becie Killzone 3.

Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3

Hed, 2 lipca 2010, 19:48

Jakiś czas temu na PlayStation 3 pojawił się God of War Collection, czyli zestaw dwóch gier z PlayStation 2 w odświeżonych wersjach (HD). W przyszłości w podobny sposób przypomniana zostanie seria Sly Cooper. Kto jeszcze zasługiwałby na wielki powrót? Wśród naszych typów jest marka Ratchet & Clank – co ciekawe, jej twórcy pozytywnie odnoszą się do pomysłu.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Jiker, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Twórcy Ratcheta pożegnają się z Sony?

Adrian Werner, 13 marca 2010, 12:52

Na serwisie IGN pojawiła się interesująca plotka, która powinna wywołać niepokój fanów PlayStation oraz zadowolenie wszystkich innych graczy. Podobno ludzie z Insomniac Games nie zamierzają już dłużej tworzyć gier wyłącznie na konsole z logiem Sony.

Insomniac rezygnuje z 60 klatek na sekundę. Co na to inni deweloperzy?

Jiker, 30 października 2009, 10:15

Przedstawiciele studia Insomniac poinformowali na swym oficjalnym blogu, że Ratchet & Clank Future: A Crack in Time jest prawdopodobnie ich ostatnią produkcją na PlayStation 3 działającą w 60 klatkach na sekundę. Producenci podjęli tę dosyć zaskakującą decyzję po przeanalizowaniu recenzji i sprzedaży swojego najnowszego dzieła.

Ratchet & Clank: A Crack in Time w złocie

Crash, 9 października 2009, 09:30

Najnowsza odsłona serii Ratchet & Clank, zatytułowana A Crack in Time, została ukończona i weszła w złoty status, co umożliwia rozpoczęcie procesu masowej produkcji i przygotowań do rynkowego debiutu.

Sony zapowiada nowe przygody Ratcheta i Clanka

Jiker, 27 marca 2009, 07:59

Sony Computer Entertainment poinformowało w oficjalnym oświadczeniu o dewelopingu nowej odsłony bestsellerowej serii Ratchet & Clank. Produkcja nosząca podtytuł A Crack In Time trafi do sklepów jesienią bieżącego roku. Zostanie wydana jedynie w wersji na konsolę PlayStation 3.

Kolejny Ratchet & Clank trafi na PlayStation 3 w 2009 roku

Przemysław Zamęcki, 16 sierpnia 2008, 10:36

Aby zagrać w Ratchet & Clank Future: Quest for Booty musimy cierpliwie zaczekać jeszcze do 21 sierpnia, niemniej jednak niektórzy mieli już okazję grę ukończyć. Jednymi z tych szczęśliwców są m.in. redaktorzy serwisu 1UP, którzy po cierpliwym odczekaniu aż skończą się tzw. „creditsy”, ujrzeli taki oto obrazek:

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 13 sierpnia 2008, 08:19

Nagroda dla Halo 3, zapowiedzi gier Henry Hatsworth i The Magic Roundabout, Lipsk bez Gears of War 2, Mars bez kosmitów i zapowiedzi łatek do Warhawka i Team Fortress 2, to najważniejsze informacje w dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (1 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 1 sierpnia 2008, 13:08

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Activision i Infogrames o pieniądzach, Microsoft narzeka na europejskich graczy, znamy datę premiery nowego Ratcheta & Clanka, Afrika zmienia tytuł i inne. Zapraszamy do lektury.

E3 2008: Ratchet & Clank Future: Quest for Booty w Europie również na płycie Blu-Ray

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2008, 12:18

Zaprezentowane po raz pierwszy w trakcie konferencji Sony nowe przygody Ratcheta i Clanka, czyli Quest for Booty, w Europie trafią również do normalnej, sklepowej sprzedaży – informuje serwis Eurogamer.