Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Juiced: Szybcy i Gniewni

Mamy Undergrounda w domu - Juiced rzucało wyzwanie flagowej serii EA

Krystian Pieniążek, 30 marca 2024, 20:00

Need for Speed: Underground miał konkurentów, z różnym skutkiem próbujących rzucić mu rękawicę. Jednym z nich było Juiced, które pomimo różnych wad, oferowało szereg unikalnych elementów i mogło wzbudzić zainteresowanie, a nawet się podobać.

Twórcy Warhammer 40,000: Kill Team i Juiced stracili pracę

Szymon Liebert, 14 lipca 2011, 11:46

Studio Digital Warrington odpowiedzialne za grę Warhammer 40,000: Kill Team zostało zamknięte przez firmę THQ. To dość niefortunny moment, bo wspomniana produkcja zadebiutowała wczoraj na Xbox LIVE.

Twórcy Juiced pracują nad nowymi wyścigami

Marek Grochowski, 9 lipca 2009, 10:52

Od ukazania się na rynku drugiej odsłony Juiced minęło już półtora roku, ale do niedawna niewiele wskazywało na to, że doczekamy się kiedyś kolejnej części wyścigów od Juice Games. Okazuje się jednak, że brytyjskie studio przymierza się do realizacji kolejnego, stricte zręcznościowego projektu.

Poważne redukcje w szeregach koncernu THQ

Piotr Doroń, 4 listopada 2008, 08:28

Zapowiedzi koncernu THQ z początku tego roku okazały się nie być słowami rzuconymi na wiatr. Rozmach cięć, jakim poddane zostały wewnętrzne studia firmy – w tym wspomniane w styczniu Paradigm Entertainment oraz Juice Games – okazał się być jednak większy niż mogliśmy się spodziewać. Zamknięcia bądź też liczne zwolnienia dotyczą w sumie sześciu deweloperów.

Przedstawiciele Juice Games ze spokojem o ostatnich decyzjach firmy THQ

Piotr Doroń, 25 stycznia 2008, 11:26

Rezygnacja koncernu THQ z cyklu gier wyścigowych o tytule Juiced nie wpłynie negatywnie na status wewnętrznego studia Juice Games. Producent owego cyklu w dalszym ciągu będzie tworzyć pod skrzydłami amerykańskiego wydawcy.

Nigdy więcej Juiced i Stuntmana - koncern THQ zmienia plany na przyszłość

Przemysław Zamęcki, 24 stycznia 2008, 07:10

Wbrew wcześniejszemu stanowisku, koncern THQ zdecydował się na usunięcie ze swojej listy wydawniczej gry Frontlines: Fuel of War w wersji na PlayStation 3. Noworoczne cięcia nie ograniczą się jednak tylko do tego tytułu. Również posiadacze starszej konsoli Sony, PlayStation 2, zostaną pozbawieni możliwości zabawy w Destroy All Humans: Big Willy Unleashed.

Strona i trailer gry Juiced 2: Hot Import Nights

Artur Falkowski, 5 marca 2007, 11:33

Oczekiwana przez fanów gier wyścigowych gra Juiced 2: Hot Import Nights będąca kontynuacją produkcji z 2005 roku, doczekała się oficjalnej strony internetowej. Jak na razie jej zawartość jest dość uboga. Poza screenshotami obejrzeć na niej możemy kilkuminutowy trailer gry.

Juiced 2 ukaże się również na PC

Piotr Doroń, 23 lutego 2007, 08:34

Firma THQ ujawniła kolejne informacje na temat kontynuacji gry Juiced. Uaktualniona została m.in. lista platform, na które zostanie wydana owa pozycja. Zaprezentowano także dokładny tytuł, pod którym Juiced 2 trafi na światowe półki sklepowe.

Juiced 2 za siedem miesięcy

Radosław Grabowski, 18 lutego 2007, 09:23

Mające już prawie dwa lata wirtualne wyścigi samochodowe, zatytułowane Juiced, doczekają się kontynuacji. Korporacja wydawnicza THQ ujawniła właśnie szczegółowe informacje tekstowo-graficzne, dotyczące nadchodzącego sequela zmagań kierowców tuningowanych samochodów a la filmowi Szybcy i wściekli.

Studio Juice Games pod kontrolą koncernu THQ

Krystian Smoszna, 4 marca 2006, 17:09

Studio Juice Games po blisko trzech latach działalności utraciło swoją niezależność. Firmą zainteresował się jej najaktywniejszy partner, koncern THQ, który dokonał już wszelkich formalności związanych z jej przejęciem, o czym wczoraj oficjalnie poinformował serwis GamesIndustry.

Finanse THQ i kolejne opóźnienie STALKERA

Krzysztof Bartnik, 29 października 2005, 14:00

Korporacja THQ opublikowała raport finansowy, obejmujący drugi kwartał 2006 roku finansowego (początek lipca - koniec września bieżącego roku kalendarzowego), a także zaktualizowała swój aktualny plan wydawniczy. Generalnie firma ma się coraz lepiej, gry na które czekamy – już niekoniecznie.

Konkurs Juiced - gra za friko! zakończony

Janusz Burda, 12 września 2005, 13:15

Zakończył się nasz mini konkurs dla posiadaczy abonamentów MayClub w którym nagrodą dla zwycięzcy był egzemplarz gry Juiced. Tym razem szczęśliwy los uśmiechnął się do osoby o ksywce ...

Konkurs Juiced - gra za friko!

Janusz Burda, 9 września 2005, 15:30

Kolejny konkurs z serii „gra za friko” i kolejna ciekawa nagroda do wygrania, którą tym razem jest gra Juiced. Reguły zabawy wciąż te same – jeden mail i odrobina szczęścia wystarczą, aby przesyłka z nagrodą trafiła właśnie do was.

Poradnik: Juiced

Redakcja GRYOnline.pl, 5 sierpnia 2005, 19:56

W poradniku do znakomitych wyścigów „Juiced”, znajdziecie opis każdego istotnego elementu gry, takich jak porady do trybu kariery, zakładów z innymi kierowcami, spis samochodów, ustawienia auta czy też spis wszystkich tras, jakie znajdują się w grze.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.7

Jacek Hałas, 28 czerwca 2005, 10:11

Pojutrze oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej, ostatniej już części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też ostatniej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.6

Jacek Hałas, 24 czerwca 2005, 14:09

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.5

Jacek Hałas, 22 czerwca 2005, 12:01

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.4

Jacek Hałas, 20 czerwca 2005, 13:54

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.3

Jacek Hałas, 17 czerwca 2005, 10:43

30 czerwca oficjalna polska premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.2

Jacek Hałas, 15 czerwca 2005, 09:49

Przypominamy, że już 23 czerwca oficjalna premiera PeCetowej wersji ścigałki „Juiced”, a w dzisiejszej części naszego artykułu powiemy nieco na temat tuningu wnętrza pojazdu. Oczywiście, nie zabrakło też kolejnej odsłony naszego specjalnego konkursu!

Juiced od wczoraj na rynku

Krystian Smoszna, 14 czerwca 2005, 10:12

Mimo problemów związanych z upadkiem firmy Acclaim, poszukiwaniem nowego wydawcy i opóźnieniem premiery związanym z koniecznością dopieszczenia gry, program o nazwie Juiced trafił wczoraj ostatecznie na rynek, o czym nie bez dumy poinformował koncern THQ.

Podstawy udanego tuningu, czyli jak zaszpanować przed innymi cz.1

Jacek Hałas, 13 czerwca 2005, 10:03

23 czerwca premiera kolejnej ścigałki podejmującej niezwykle popularny temat tuningu. Mowa tu oczywiście o „Juiced”. Z tej okazji warto byłoby prześledzić cały proces tuningu, oczywiście z pominięciem fachowego nazewnictwa i całej technicznej otoczki. Dodam, że na końcu każdego newsa na czytelników czeka interesujący konkurs...

Juiced dopiero w czerwcu

Maciej Myrcha, 4 maja 2005, 10:00

Wszystkich miłośników wyścigów samochodowych, którzy oczekiwali na niedługie pojawienie się Juiced, niestety muszę zmartwić. Pierwotna premiera gry, 13 maja, okazała się chyba pechowa, gdyż została przesunięta na bliżej nieokreślony dzień czerwca.

Juiced - drugie demo w drodze, start nowej witryny

Krzysztof Bartnik, 21 kwietnia 2005, 08:56

W maju powinna nastąpić premiera długo oczekiwanej „ścigałki” o nazwie Juiced, która w moim przekonaniu, po wydaniu Need For Speed: Underground 2 i Midnight Club 3: DUB Edition, jest obecnie najbardziej wypatrywaną produkcją w gronie miłośników wirtualnych, niekoniecznie legalnych wyścigów ulicznych. Zanim całość trafi na sklepowe półki, korporacja THQ uraczy jednak graczy drugim, w pełni grywalnym demem.

Ulepszeń Juiced ciąg dalszy

Włodarczak Adam, 29 stycznia 2005, 17:41

Losy nowej gry wyścigowej zrealizowanej w stylu słynnego filmu The Fast And The Furious, dla zwykłego, szarego gracza mogą wydawać się dość zawiłe. Pierwotnie Juiced miało wydać nieistniejące już konsorcjum wydawnicze Acclaim – ostatecznie jednak jej nie wydało. Następnie z zapartym tchem śledziliśmy sprawę przejęcia praw do tego tytułu. Walkę zwyciężyła firma THQ, która wyda grę w maju br.

Juiced - data premiery i kolejne dema

Daniel Sodkiewicz, 17 grudnia 2004, 18:05

Korporacja THQ oznajmiła, że premiera wyścigowej gry Juiced odbędzie się w maju 2005r. Mowa tu o wszystkich platformach, na jakich ukaże się program: PC, PS2 oraz Xbox. Zapowiedziano również, że przed rynkową premierą światło dzienne ujrzą grywalne wersje demonstracyjne produktu (na wszystkie trzy platformy). Dodajmy, że jakiś czas temu pojawiło się już jedno demo dedykowane komputerom osobistym.

Juiced bliżej koncernu THQ, niż Take-Two

Krzysztof Bartnik, 8 października 2004, 07:46

Okazało się, że korporacji Take-Two Interactive w niczym nie pomogło podpisanie wstępnej umowy, w której jej szefowie zadeklarowali gotowość zapłacenia 10 mln dolarów za prawa do gry Juiced. Według artykułu, jaki ukazał się w gazecie New York Newsday, ów tytuł najprawdopodobniej będzie sygnowany logiem firmy THQ.

Acclaim wraca w nowym wcieleniu

Włodarczak Adam, 1 października 2004, 13:25

O sprawie upadku konsorcjum wydawniczego Acclaim pisaliśmy wiele razy. Gdy pod koniec sierpnia firma ogłosiła upadłość, wydawało się, że oznacza to dla niej definitywny koniec. Pracownicy zbankrutowanego koncernu podnieśli jednak głowy do góry i już wkrótce powstanie zupełnie nowa firma, z nową nazwą, a będąca w istocie ożywczym wcieleniem upadłego Acclaim.

10 milionów dolarów zapłaci Take Two za prawa do gry Juiced

Włodarczak Adam, 23 września 2004, 09:47

Bankructwo konsorcjum wydawniczego Acclaim, które w swym planie posiadało znakomicie zapowiadającą się grę Juiced, na szczęście nie wpłynie negatywnie na ten tytuł. Potwierdziły się bowiem doniesienia z 14 września, że bardzo bliski przejęcia praw do wydania omawianego programu jest koncern Take Two.

Koncern Take Two bliski przyjęcia gry Juiced?

Włodarczak Adam, 14 września 2004, 16:15

Wielu graczy zaniepokoiła informacja o upadku konsorcjum wydawniczego Acclaim, głównie ze względu na nową, nadchodzącą produkcję tego tytułu, Juiced. Na szczęście okazało się, że główne prawa do tytułu zachował developer, firma Fund 4 Games. W dniu dzisiejszym pojawiły się informacje jakoby nowym wydawcą „Szybkich i Gniewni” (polski tytuł gry) miała być spółka Take Two – tak przynajmniej twierdzą przedstawiciele sklepu internetowego EBGames.com, oddział w Sydney.

Bankructwo Acclaim nie zagraża Juiced

Krzysztof Bartnik, 4 września 2004, 10:08

Wiele osób zastanawiało się, czy bankructwo korporacji wydawniczej Acclaim (patrz wiadomość: „Koniec Acclaim”) wpłynie w jakikolwiek sposób na nadchodzącą grę wyścigową, o nazwie Juiced. Teoretycznie rzecz biorąc, prawa do dystrybucji tej „śmigałki” musiały w końcu należeć do owej firmy i tylko decyzji jej szefostwa zależało czy i kiedy tytuł pojawi się na rynku. Na szczęście, tak było tylko w teorii...

Strona internetowa Juiced wystartowała! Obejrzyjcie dziesięć świeżych screenshotów!

Radosław Grabowski, 18 kwietnia 2004, 13:32

Mająca zadebiutować w drugiej połowie bieżącego roku (systemy: PC, Sony PlayStation 2 i Microsoft Xbox) wirtualna gra wyścigowa pt. Juiced uderzy w podobne tony (szeroko rozumiane pojęcie tuningu samochodowego), co słynna pozycja o nazwie Need for Speed: Underground – vide film The Fast and the Furious (Szybcy i wściekli) i 2 Fast 2 Furious (Za szybcy, za wściekli). Elektroniczno-rozrywkowy koncern Acclaim Entertainment otworzył właśnie oficjalną sieciową witrynę nowego dzieła firmy Juice Games oraz udostępnił szereg świeżych zrzutów ekranowych. Zapraszamy do oglądania w akcji m.in. takich maszyn jak: Honda S2000, Subaru Impreza WRX STi i Nissan Skyline GTR!