Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Super Street Fighter IV: Arcade Edition

Street Fighter: Assassin’s Fist – trailer aktorskiego serialu fanowskiego

Ender, 10 maja 2014, 15:40

W sieci zadebiutował trailer Street Fighter: Assassin’s Fist. Jest to aktorska produkcja, zrealizowana przez fanów Street Fightera w formie miniserialu, który przedstawia losy bohaterów znanych z najsławniejszej bijatyki Capcomu. Premiera wszystkich odcinków serii zaplanowana została na 23 maja.

Street Fighter IV - pojawi się nowa wersja gry z pięcioma kolejnymi wojownikami

Góral, 14 lipca 2013, 08:45

Jedna z najlepszych bijatyk ostatnich lat, Street Fighter IV, w przyszłym roku doczeka się kolejnej edycji, zawierającej szereg poprawek i 5 nowych wojowników - poinformowała firma Capcom, wydawca produkcji.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, CD Projekt, Just Dance 3) 13/1/12

Jiker, 13 stycznia 2012, 14:47

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o ścieżce dźwiękowej do Kingdoms of Amalur: Reckoning, współpracy CD Projektu z Codemasters, sukcesie Just Dance 3, a także trybach multiplayer w Resident Evil: Operation Raccoon City.

Wieści ze świata (Duke Nukem Forever, Assassin's Creed Revelations, Batman: Arkham World) 14/12/11

Jiker, 14 grudnia 2011, 14:47

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do Duke Nukem Forever i Assassin's Creed Revelations, żarcie twórców Batman: Arkham City, konwersji Plants vs Zombies na PS Vita, a także nowej grze Americana McGee.

Super Street Fighter IV: Arcade Edition doczeka się darmowej aktualizacji

Sarge, 2 sierpnia 2011, 09:30

Firma Capcom pracuje nad specjalną aktualizacją dla gry Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Taka informacja została podana w czasie imprezy EVO 2011 Fighting Tournament.

Wyniki firmy Capcom – Monster Hunter, Street Fighter i Resident Evil w czołówce

Hed, 31 lipca 2011, 12:56

Capcom przedstawił wyniki finansowe za miniony kwartał biznesowy (od 1 kwietnia do 30 czerwca 2011 roku). Japoński producent i wydawca zarobił najwięcej na swoich najmocniejszych markach – Street Fighter, Monster Hunter oraz Resident Evil.

Wieści ze świata (SSFIV Arcade Edition, Catherine, PSN) 6/07/11

Jiker, 6 lipca 2011, 15:00

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" poświęcamy czas demonstracji Catherine, pecetowej wersji Super Street Fighter IV: Arcade Edition, grom niezależnym, a także pewnej japońskiej platformówce.

Capcom usunie restrykcyjne DRM z Super Street Fighter IV: Arcade Edition

Adrian Werner, 3 czerwca 2011, 10:41

W zeszłym tygodniu Capcom ogłosił, że w pecetowej wersji Super Street Fighter IV: Arcade Edition zastosowane zostaną restrykcyjne zabezpieczenia antypirackie. Do cieszenia się całą zawartością gry miało być wymagane stałe połączenie z serwerami wydawcy. Na szczęście reakcja na te wieści była tak negatywna, że japońska firma postanowiła porzucić ten pomysł.

Super Street Fighter IV: Arcade Edition - wymagania i zabezpieczenia GfWL

Sarge, 26 maja 2011, 11:35

Pecetowi fani bijatyk w obliczu braku obecności Super Street Fighter IV na PC, z niecierpliwością wyczekują premiery specjalnej wersji Arcade Edition. Firma Capcom na łamach blogu Capcom-Unity udzieliła odpowiedzi na kilka nurtujących kwestii związanych z zabezpieczeniami gry i podała jej oficjalne wymagania sprzętowe.

Terminy premiery Super Street Fighter IV: Arcade Edition na PC i konsole

Sarge, 17 maja 2011, 11:15

Wiemy, kiedy pecetowcy zagrają w bijatykę Super Street Fighter IV: Arcade Edition. Firma Capcom sprecyzowała bowiem plany wydawnicze dotyczące tej gry, także w wersji na konsole.

Pecetowcy dostaną Street Fighter X Tekken oraz Super Street Fighter IV Arcade Edition

Adrian Werner, 13 kwietnia 2011, 08:19

Już od pewnego czasu krążyły plotki o pecetowej wersji Super Street Fighter IV. Teraz firma Capcom nie tylko oficjalnie potwierdziła, że rozszerzona edycja tej gry trafi na PC, ale ponadto ujawniła, że na komputery zawita też Street Fighter X Tekken.