Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tekken Tag Tournament

Premiera Tekken Tag Tournament 2 dopiero pod koniec przyszłego roku

Olek, 11 grudnia 2011, 11:59

Jeszcze rok czekać będą fani gry Tekken Tag Tounrament na jej kontynuację. Podczas gali rozdania nagród Spike TV Video Game Awards firma Namco Bandai poinformowała, że druga odsłona widowiskowej bijatyki ukaże się pod koniec przyszłego roku.

Wieści ze świata (Tekken, nieSławny: inFamous 2, Auto Club Revolution) 26/07/11

Jiker, 26 lipca 2011, 13:49

W dzisiejszych "Wieściach ze świata" czas poświęcamy becie sieciowej gry wyścigowej Auto Club Revolution, dodatkowi do inFamous 2, silnikowi CryENGINE 3, a także specjalnemu zestawowi Tekken Hybrid.

Tekken Tag Tournament 2 zapowiedziany

Sarge, 20 września 2010, 08:50

W przedostatni dzień trwania targów Tokyo Game Show na światło dzienne wyszła jeszcze jedna wiadomość, istotna szczególnie dla posiadaczy konsol. Otóż okazało się, że firma Namco Bandai pracuje obecnie nad Tekken Tag Tournament 2 – kontynuacją bijatyki będącej jednym z tytułów startowych na PlayStation 2 w 2000 roku.

Tekken 7 w produkcji?

Hed, 27 maja 2010, 18:49

Z doniesień portugalskiej wersji serwisu Eurogamer wynika, że w produkcji znajduje się siódma odsłona Tekkena. Podobno kolejną grę z serii zapowiedział jej współautor, czyli Katsuhiro Harada, który pojawił się na jednej z imprez branżowych w Madrycie. Niestety nie znamy żadnych szczegółów rzekomej gry, bo nie została ona jeszcze potwierdzona przez Namco Bandai.

Znamy listę postaci w Tekkenie 6

vampire, 26 maja 2008, 10:39

Znamy już skład wojowników, którzy wezmą udział w turnieju King of Iron Fist Tournament w najnowszej, szóstej już, konsolowej odsłonie jednej z najpopularniejszych bijatyk – Tekkenie. Tym razem ich liczba jest większa niż kiedykolwiek w serii - do dyspozycji oddanych zostało aż 41 postaci, w tym wszystkie z Tekken 5: Dark Resurrection.

Dwight Little reżyserem filmowego Tekkena

Vercetti, 21 grudnia 2007, 15:53

Przymiarki do filmu na podstawie bijatyk z serii Tekken trwały już od paru ładnych lat. Dopiero teraz jednak twórcy kinowego obrazu postanowili ruszyć z pracami nad swoim dziełem. Realizacja projektu przypadnie w udziale wytwórni Crystal Sky Pictures, reżyserią natomiast zajmie się Dwight Little.

Znamy już 37 zawodników z gry Tekken 6

Metatron, 1 października 2007, 08:55

Większość wiadomości związanych z powstającą właśnie grą Tekken 6 dotyczy zawodników, którzy w niej się pojawią. Nie inaczej jest tym razem. Otóż do sieci przeniknął ostatnio screenshot przedstawiający ekran wyboru wojowników.

Tekken 6 z trybem rozgrywki przez Internet

Krystian Smoszna, 18 lipca 2007, 06:19

Mamy dobre wieści dla tych graczy, którzy w przyszłym roku zamierzają eksploatować szóstą odsłonę cyklu Tekken. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że produkt ten pozwoli posiadaczom konsol PlayStation 3 toczyć pojedynki w sieci.

Tekken 6 – najnowsze wieści z produkcji

Misiek, 20 czerwca 2007, 09:11

Japoński portal Am Net, podejmujący temat automatów do gier w Japonii, ujawnił nowe informacje na temat Tekkena 6. Poznaliśmy je dzięki stronie SDTekken, której redaktorzy podjęli się próby przetłumaczenia japońskiego tekstu na bardziej zrozumiały dla nas język.

Tekken 6 pod koniec roku w salonach gier

BK, 19 czerwca 2007, 11:07

Korporacja Namco Bandai podzieliła się ze światem nowymi informacjami na temat szóstej odsłony serii Tekken. Nie chodzi tu jednak o wersję dla konsoli PlayStation 3, ale o edycję przeznaczoną dla automatów coin-op. Nie zmienia to jednak faktu, że to również bardzo ciekawe wieści.

Nowe screenshoty z Tekkena 6

Metatron, 4 czerwca 2007, 12:44

Prace nad najnowszą odsłoną Tekkena postępują w coraz szybszym tempie. Niedawno przedstawiliśmy wam kolejną nową postać, która dołączy do i tak rozbudowanego już panteonu wojowników, hiszpańskiego torreadora Miguela, a dzisiaj możemy zaprezentować nieco nowych screenshotów.

Nowa postać w grze Tekken 6 ujawniona

Metatron, 28 maja 2007, 10:40

Tekken 6 jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez posiadaczy PS3 i fanów bijatyk produkcją. Stopniowo Namco ujawnia kolejne nowości, które zostaną wprowadzone do gry. Wiemy już od jakiegoś czasu o Zafinie i Leo, dwójce wojowników, którzy w tej części pojawią się po raz pierwszy. Obecnie poznaliśmy kolejnego debiutanta w serii.

Interaktywne areny cechą szóstej odsłony serii Tekken

Jiker, 1 marca 2007, 18:05

Tylko dwa dni przyszło nam czekać na nowe informacje na temat gry Tekken 6. W środę przekazaliśmy Wam bowiem wiadomość dotyczącą otwartych testów arcade’owej wersji tejże pozycji, które powinny się odbyć najprawdopodobniej w maju. Dzisiaj wiemy już nieco więcej na temat testów, jak i samej gry.

Otwarte testy arcade'owej wersji Tekken 6 już w maju?

Jiker, 27 lutego 2007, 08:23

Ostatnie informacje na temat Tekken 6 pochodzą z okresu, kiedy w Japonii odbywała się tegoroczna odsłona imprezy Arcade Operator’s Union (a więc z połowy lutego). Firma Namco Bandai, producent bijatyki, otworzyła wtedy oficjalną stronę internetową gry oraz zaprezentowała pierwszy filmik ukazujący system rozgrywki. Dzisiaj mamy dla Was kolejne wiadomości.

Tekken 6 - nowe informacje

Metatron, 16 lutego 2007, 14:09

Dzisiaj w Japonii odbywa się Arcade Operator’s Union 2007 – impreza poświęcona rynkowi automatów arcade. Jedną z gier, która została tam zeprezentowana, jest Tekken 6. Jednocześnie otwarto oficjalną stronę poświęconą tej odsłonie najpopularniejszej serii trójwymiarowych bijatyk.

Tekken 6 na platformie PS3 i X360?

eLKaeR, 2 stycznia 2007, 11:05

Tylko raz w swojej prawie dwunastoletniej historii seria Tekken opuściła platformy z rodziny PlayStation, aby gra z tego cyklu mogła trafić do posiadaczy Game Boy Advance. Użytkownikom PlayStation 3 została już udostępniona pozycja pt. Tekken 5: Dark Resurrection, a w przyszłości otrzymają oni Tekkena 6. Czyżby jednak fani PS3 musieli podzielić się "szóstką" z entuzjastami Xboxa 360?

PlayStation 3 na pewno dostanie grę Tekken 5: Dark Resurrection

eLKaeR, 8 grudnia 2006, 16:32

Mikołajkowe doniesienia zza kulis potwierdziła właśnie korporacja Namco, w związku z czym możemy oficjalnie poinformować, że z myślą o platformie PlayStation 3 przygotowywana jest konwersja gry Tekken 5: Dark Resurrection z automatów coin-op. W stosunku do edycji arcade'owej rozszerzeniu ulegnie ilość dostępnych postaci wojowników – będzie można wreszcie wybrać demonicznego Jinpachiego Mishimę.

Jeszcze jeden Tekken przed Tekkenem 6?

eLKaeR, 6 grudnia 2006, 14:05

Zanim na rynku zadebiutuje Gran Turismo 5 dla PlayStation 3, posiadacze tej platformy będą mogli pobrać z Internetu wyścigi samochodowe pt. Gran Turismo HD – swoistą przystawkę przed daniem głównym. Według najnowszego numeru japońskiego magazynu Famitsu, podobną drogą pójdzie najprawdopodobniej marka Tekken.

Maxim dla graczy

Elrond, 11 października 2006, 13:03

Magazyn Maxim, reklamujący się jako pismo dla prawdziwych mężczyzn, prezentujący na swoich łamach prawdziwie „męskie” rozrywki i przedmioty pożądania, pomyślał tym razem również o graczach. W tym celu przygotowano sesję zdjęciową kobiet z ... serii gier Tekken.

Tekken 6 na pewno na platformie PS3

eLKaeR, 26 kwietnia 2006, 13:44

Żadna konsola z rodziny PlayStation nie może obejść się bez co najmniej jednej gry z serii Tekken. Nawet kieszonkowa platforma PSP ma uruchamiać wkrótce pozycję, zatytułowaną Tekken: Dark Resurrection. Również system PlayStation 3 musi zatem doczekać się produktu, należącego do wspomnianego cyklu – spekuluje się o tym od blisko roku. Jednak dziś dowiedzieliśmy się, że „szóstka” na pewno powstanie.

Pierwsze dobrej jakości screenshoty z Tekken: Dark Resurrection

eLKaeR, 17 lutego 2006, 13:05

Powołując się na renomowany japoński magazyn Famitsu zaprezentowaliśmy Wam wczoraj nieco informacji na temat nowej odsłony cyklu Tekken, przeznaczonej dla PSP. Dziś chcielibyśmy przedstawić garść oficjalnych danych tekstowych oraz pierwsze screenshoty o dobrej jakości.

PSP otrzyma grę Tekken: Dark Resurrection

Jiker, 16 lutego 2006, 08:40

Zgodnie z tym, co trzy dni temu zapowiadaliśmy, w najnowszym numerze Famitsu, japońskiego magazynu poświęconemu grom, ukazał się ekskluzywny materiał ujawniający tytuł oraz szereg informacji na temat gry z serii Tekken, przygotowywanej przez Namco Bandai na konsolę PSP. Będzie nią Tekken: Dark Resurrection.

Namco Bandai pracuje nad grą z serii Tekken dla konsoli PSP

Jiker, 13 lutego 2006, 13:24

Redaktorzy Famitsu, japońskiego magazynu poświęconemu grom oraz elektronicznej rozrywce w ogóle, wyjawili szalenie interesującą informację na temat… nowej gry z serii Tekken, przygotowywanej przez Namco Bandai z myślą o przenośnej konsoli Sony PSP!