Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Naruto: Ultimate Ninja 3

Premiery gier w Polsce (5-11 lipca)

Vercetti, 12 lipca 2010, 07:25

W ubiegłym tygodniu na polskim rynku odbyły się dwie głośne premiery. Pierwszą z nich był kolejny dodatek do cRPG Dragon Age, drugą natomiast sequel ciepło przyjętego Crackdowna.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (30 kwietnia 2008)

Jiker, 30 kwietnia 2008, 10:00

Naruto: Ultimate Ninja 3 we wrześniu w Europie, Warner Bros Interactive ma nowego prezesa, UbiSoft otwiera ukraińskie studio, THQ redukuje zatrudnienie, już niedługo kolejna łatka do Battlefielda 2142 – zapraszamy Was do lektury kolejnych „Wieści ze świata w telegraficznym skrócie”. Życzymy miłej lektury!

Ukończono prace nad dwoma grami z serii Naruto

Vercetti, 9 sierpnia 2007, 12:32

Nie ma chyba na świecie fana mangi i anime, który choć raz nie słyszałby o postaci imieniem Naruto Uzumaki, będącej bohaterem historii autorstwa Masashiego Kishimoto. Od kilku lat rysunkowy wojownik ninja obecny jest również w świecie elektronicznej rozrywki, a to dzięki firmie Namco Bandai, która regularnie wydaje na świat projekty z jego udziałem

Naruto: Ultimate Ninja 2 jesienią w Europie

Metatron, 9 lipca 2007, 16:24

Fani popularnego serialu anime przyzwyczaili się już do tego, że systematycznie otrzymują gry oparte na ukazanych w nim wydarzeniach. Jedną z nich jest Naruto Ultimate Ninja 2 – produkcja na PS2, która ukazała się już w Stanach Zjednoczonych. Europejczycy jak zwykle musieli uzbroić się w cierpliwość. Obecnie, dzięki oficjalnemu oświadczeniu firmy Atari, wiadomo już przynajmniej, że tytuł ukaże się na Starym Kontynencie jesienią tego roku.

Naruto wystąpi ekskluzywnie dla właścicieli konsoli Wii

Major Doktor Upiorna, 2 czerwca 2007, 10:25

Zaledwie przedwczoraj informowaliśmy Was, że tytuł Naruto: Path of the Ninja pojawi się na wyświetlaczach konsoli Nintendo DS, a już doszły do nas wieści, że nowa produkcja z tytułowym wojownikiem w roli głównej zostanie zadedykowana posiadaczom systemu Wii.

Gra typu RPG z Naruto w roli głównej

Major Doktor Upiorna, 31 maja 2007, 09:09

Korporacja TOMY wraz z amerykańskim odziałem firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedziała, że w przygotowaniu znajduje się kolejny tytuł ze znanego cyklu bijatyk spod znaku Naruto. Pozycja ta o podtytule Path of the Ninja zostanie przygotowana wyłącznie z myślą o posiadaczach konsoli Nintendo DS.

Pierwsze screeny z Naruto: Rise of Ninja

BK, 22 maja 2007, 06:04

Korporacja UbiSoft udostępniła pierwsze screenshoty prezentujące powstającą wyłącznie z myślą o konsoli Xbox 360 grę Naruto: Rise of Ninja. Pozycja, w której pojawią się bohaterowie znani z popularnego serialu anime, tworzona jest przez studio w Montrealu, odpowiedzialne za takie tytuły jak Splinter Cell czy Assassin’s Creed.

Naruto: Ultimate Ninja 2 pojawi się jeszcze w tym roku

Major Doktor Upiorna, 15 maja 2007, 16:52

Seria gier, powstałych na kanwie popularnego anime autorstwa Masashiego Kishimoto, na obszarze Japonii cieszy się ogromną popularnością. Od pewnego czasu również zaczyna zdobywać rzeszę fanów na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. To właśnie amerykańscy posiadacze konsoli PlayStation 2 już 12 czerwca dostaną Naruto: Ultimate Ninja 2.

Zapowiedziano sequel gry Naruto Uzumaki Chronicles

Major Doktor Upiorna, 19 kwietnia 2007, 08:19

Firma Namco Bandai zapowiedziała kolejną grę z serii opartej na konwie popularnego cyklu kreskówek i anime rodem z Japonii. Owe wirtualne bijatyki, bo tym właśnie będzie Naruto: Uzumaki Chronicles 2, pojawią się pod koniec nadchodzącego lata na terenie Stanów Zjednoczonych. Gra zostanie zadedykowana posiadaczom konsoli PlayStation 2.

Zapowiedziano grę Naruto: Clash of Ninja MVZ

Metatron, 14 marca 2007, 12:57

Amerykański oddział firmy wydawniczej D3Publisher zapowiedział zmierzającą na Wii grę Naruto: Clash of Ninja MVZ. Będzie to wydana wyłącznie na konsolę Nintendo bijatyka osadzona w uniwersum serii mang i anime Naruto. Premiera gry przewidziana jest na jesień bieżącego roku.

Naruto: Ninja Council 3 zostanie wydane poza Japonią

Jiker, 4 stycznia 2007, 07:30

Firmy Tomy oraz D3 Publishers of America ogłosiły, że gra Naruto: Ninja Council 3, znana w Japonii pod tytułem Naruto: Saikyou Ninja Daikesshuu 3, zostanie wydana w Stanach Zjednoczonych. Będzie to zarazem pierwsza pozycja z serii Ninja Council, która trafi na konsolę Nintendo DS. Poprzednie dwie odsłony zostały wyprodukowane z myślą o GameBoy Advance.

Naruto powraca na PS2

eLKaeR, 3 sierpnia 2006, 11:11

Konsolowych bijatyk na kanwie komiksów i filmów animowanych spod znaku Naruto wydano już w Japonii całkiem sporo. Część z wypuszczonych tam pozycji trafiła też do krajów zachodnich, a wkrótce stanie się tak z kolejnym produktem, czyli Naruto: Uzumaki Chronicles. Gra ta pojawi się w Stanach Zjednoczonych już w trakcie tegorocznej zimy i będzie dostępna wyłącznie na platformie PlayStation 2.

Pozłacane Naruto: Ultimate Ninja

Thorwalian, 7 czerwca 2006, 11:03

Jesteś fanem cyklu Naruto? Dobrze się składa, gdyż najnowsza produkcja bazująca na popularnym anime już wkrótce zadebiutuje w sklepach. Taką przyjemną wiadomość wystosował wczoraj koncern Namco, informując że Naruto: Ultimate Ninja na PS2 osiągnął właśnie status "gold" i wylądował w tłoczni.

Naruto nowej generacji

eLKaeR, 7 kwietnia 2006, 10:44

Gry na kanwie cyklu japońskich komiksów i kreskówek spod znaku Naruto nie są żadną nowością, gdyż słyszeliśmy już np. o Naruto: Clash of Ninja dla GameCube. Jednak dotąd nikt nie informował o przeniesieniu przygód Uzumakiego Naruto i jego ekipy na platformę X360. Firma Ubisoft Entertainment postanowiła podjąć się tego zadania i stworzyć grę z myślą o posiadaczach nowej konsoli ze stajni Microsoft.