Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlezone (2008)

Atari dostarczy więcej tytułów na Xbox Live Arcade

Misiek, 29 listopada 2007, 10:59

Koncern Atari podał do wiadomości, że zamierza poszerzyć ofertę Xbox Live Arcade o trzy znane tytuły – Tempest, Battlezone oraz Warlords. Znajdziemy w nich tryby z klasyczną, oldschoolową wersją danego tytułu, ale dla tych, którzy nie będą mogli znieść przedpotopowej grafiki, przygotowywane są również usprawnione graficznie wersje, w których rozgrywka zostanie jednak nienaruszona.

Europejska premiera nowej wersji Battlezone za niewiele ponad miesiąc

eLKaeR, 3 stycznia 2007, 16:23

Północnoamerykańscy posiadacze PlayStation Portable grają już od dłuższego czasu w remake słynnej pozycji pt. Battlezone sprzed 27 lat. Klienci z Europy nadal czekają na premierę wspomnianego produktu na Starym Kontynencie, ale już wkrótce ich cierpliwość zostanie wynagrodzona. Battlezone w wersji dla PSP pojawi się bowiem w naszych okolicach dokładnie 9 lutego 2007.

Atari na E3

Vercetti, 8 maja 2006, 15:56

Już pojutrze oczy wszystkich osób z branży elektronicznej rozrywki skupią się na hali Convention Center w Los Angeles. Jeden z czołowych wydawców gier stosunkowo długo zwlekał z ujawnieniem swoich planów co do E3.

Posiadacze PSP zagrają w odświeżoną wersję Battlezone

Krystian Smoszna, 5 maja 2006, 07:03

Wyprodukowana w 1980 roku przez Atari gra Battlezone, jest prawdopodobnie pierwszym FPS-em w historii elektronicznej rozrywki. Teraz, po 26 latach od tamtego wydarzenia, ta sama firma planuje odświeżenie starego pomysłu i zaprezentowanie nowej wersji programu użytkownikom konsoli PSP.