Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SimCity Społeczności

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (2 czerwca 2008)

Jiker, 2 czerwca 2008, 09:51

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: demonstracja SimCity Societies, zwalcz nałóg palenia papierosów z Nintendo DS, Havok już darmowy, nowa odsłona cyklu Castlevania. Życzymy miłej lektury.

Electronic Arts zapowiada SimCity Creator

Przemysław Zamęcki, 30 maja 2008, 07:14

Electronic Arts przedstawił pierwsze informacje związane z SimCity Creator, kolejną grą, w której otrzymamy możliwość zarządzania wybudowanym przez siebie miastem. Tym razem jednak, w wersji na konsole Nintendo – Wii i DS-a.

Pierwsze informacje na temat SimCity Societies Destinations

Przemysław Zamęcki, 19 lutego 2008, 11:56

Wszystkich przyszłych burmistrzów i radnych z pewnością ucieszy fakt ukazania się kilku szczegółów dotyczących pierwszego dodatku do gry SimCity Societies zatytułowanego Destinations.

Aktualizacja do gry SimCity: Społeczności do pobrania już dzisiaj

Metatron, 21 grudnia 2007, 10:20

Dzięki uaktualnieniu gracze będą mogli spróbować swoich sił na trzech poziomach trudności, które będą odblokowywać się wraz z postępami w grze. Najłatwiejszy z nich będzie ciut trudniejszy od tego, który znany jest z pierwotnej wersji gry, podczas gdy najtrudniejszy, określony mianem „koszmaru”, ma stanowić już nie lada wyzwanie.

Poradnik: SimCity Społeczności

Redakcja GRYOnline.pl, 3 grudnia 2007, 21:32

"Witaj w poradniku do SimCity: Społeczności - piątej części serii o budowie miasta. Choć ta odsłona jest zdecydowanie najmniej skomplikowana ze wszystkich, zawiera kilka elementów, które wymagają dość szczegółowego objaśnienia. Mam nadzieję, że niniejszy poradnik rozwieje wszelkie wątpliwości dotyczące mechaniki rozgrywki i zasad rządzących metropoliami."

SimCity Społeczności trafiło do sprzedaży

Thorwalian, 14 listopada 2007, 13:24

Jeżeli należysz do miłośników rozwijanej od 1989 roku serii SimCity, to z pewnością zainteresuje Cię, że jej najnowsza odsłona - Społeczności, jest już do kupienia. O fakcie tym poinformował wydawca programu, koncern Electronic Arts.

Gra SimCity: Społeczności w "złocie"

Krystian Smoszna, 1 listopada 2007, 08:44

Pierwszy dzień listopada rozpoczynamy od wiadomości, która powinna ucieszyć wszystkich fanów gier z serii SimCity. Koncern Electronic Arts poinformował wczoraj w oficjalnym oświadczeniu prasowym, że najnowsza odsłona tego cyklu weszła w „złotą” fazę produkcji. Oznacza to że płyta z programem została wysłana do tłoczni, co jest ostatnim przystankiem na jego drodze do sklepów.

SimCity Societes przeciwko globalnemu ociepleniu

Vercetti, 12 października 2007, 15:50

Problem zanieczyszczenia powietrza i związanego z nim efektu cieplarnianego zatacza ostatnimi czasy coraz szersze kręgi. Nic więc dziwnego, że giganci branży gier wideo starają się poruszać ten temat również w swoich produktach. Za przykład może posłużyć tu zespół Electronic Arts, który wraz z koncernem paliwowym BP zamierza informować swych klientów o konieczności dbania o środowisko.

SimCity Społeczności - graliśmy i nagraliśmy

Krzysztof Gonciarz, 2 października 2007, 11:32

SimCity: Societies, czyli po naszemu Społeczności, mają być prawdziwą gratką dla fanów strategii ekonomicznych. Mieliśmy okazję testować wersję beta, nagrywając przy okazji krótki film.

GOL na GC 2007: SimCity Societies

Metatron, 23 sierpnia 2007, 12:18

Od premiery pierwszego SimCity minęło już sporo czasu, a gracze, którzy zagrywali się w nie jako dzieci, zdążyli już dochować się własnych pociech. Nie oznacza to jednak, że o grze nikt już nie pamięta. Wręcz przeciwnie, SimCity doczekało się kontynuacji i przerodziło w serię. Z edycji na edycję twórcy starali się modyfikować nieco formułę gry, zachowując przy tym strukturę oryginału.

GOL na E3 2007: SimCity Societies

Shuck, 12 lipca 2007, 00:08

No niestety, lekki zonk. SimCity Societies nie mają prawie nic wspólnego z grą, którą pamiętamy. Przy czym „prawie” oznacza, że mają wspólny główny człon nazwy. Zresztą wtajemniczeni (to ci, którzy grali w Immortal Cities: Children of the Nile – ten sam producent, niemal identyczne podejście do gry) domyślają się, o co może chodzić.

SimCity Societies już oficjalnie

eLKaeR, 13 czerwca 2007, 06:32

Oficjalna zapowiedź SimCity Societies, wzmiankowana przez nas po raz ostatni w ubiegły piątek, stała się wreszcie faktem. Korporacja Electronic Arts ujawniła więc, że owa pecetowa strategia ekonomiczna ujrzy światło dzienne już w listopadzie bieżącego roku. Przygotowywaniem gry zajmują się projektanci ze studia Tilted Mill Entertainment – twórcy Cezara IV i Immortal Cities: Children of the Nile.

Maxis nie przygotuje nowej gry spod znaku SimCity

Major Doktor Upiorna, 8 czerwca 2007, 13:40

W połowie bieżącego tygodnia przedstawiciele firmy Electronic Arts oficjalnie wyjaśnili, że są prowadzone prace nad nową grą spod znaku SimCity, określaną jako SimCity Societies. Pozycja ta ma stanowić odłamem cyklu, a nie jak wcześniej sądziliśmy jego piątą część. Dowiedzieliśmy się również, że Maxis, dotychczasowy producent serii nie przygotuje zapowiedzianego tytułu.