Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat GTR Evolution

Nowy symulator wyścigów od twórcow GTR i Race

Jiker, 1 kwietnia 2010, 09:53

Studio SimBin Development Team, które zasłynęło z wyprodukowania kilkunastu udanych symulatorów wyścigów (m.in. GT Legends, GTR oraz seria RACE), poinformowało o rozpoczęciu prac nad nową grą z cyklu GTR. Produkcja trafi do sprzedaży w 2011 roku.

Najciekawsze modyfikacje (28/12/09)

Adrian Werner, 28 grudnia 2009, 16:25

„Najciekawsze modyfikacje” to wybór najbardziej wartościowych modów i wieści z nimi związanych. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Najciekawsze modyfikacje drugiej połowy listopada

Adrian Werner, 30 listopada 2009, 12:15

Przedstawiamy wybór najciekawszych modyfikacji jakie ukazały się w ostatnich dwóch tygodniach. Kompletnie nowe gry, dodatkowe misje i przygody, usprawnienia grywalności i grafiki - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

SimBin przygotowuje RACE On

fsm, 12 marca 2009, 15:38

Twórcy dobrze znanych wszystkim wirtualnym kierowcom wyścigowych gier z serii RACE czy też GT Legends zapowiadają nowy pecetowy dodatek do swojego katalogu. Panie i panowie, nadchodzi RACE On.

Project Toad - tajemniczy projekt od twórców serii RACE

fsm, 26 stycznia 2009, 11:50

Wspomniany w tytule „projekt ropucha” powinien dużo mówić miłośnikom realistycznych gier wyścigowych. Taki kryptonim nadało studio SimBin kolejnemu swojemu dziełu, na które czekają wszyscy pecetowi wyścigowcy.

Demo GTR Evolution dostępne

Hed, 24 października 2008, 15:13

Firma SimBin ogłosiła, że dostępne jest demo jednego z najnowszych projektów tego zespołu – GTR Evolution. Polecamy szczególnie miłośnikom bardzo szybkich samochodów niedostępnych w codziennym, szarym życiu. Jakości można spodziewać się wysokiej, gdyż ekipa odpowiedzialna za te dzieło jest doświadczona w tym gatunku (wystarczy wspomnieć chociażby świetne GT Legends).

Premiery gier w Polsce (22-28 września)

Vercetti, 1 października 2008, 19:03

Z lekkim opóźnieniem, jednak z pełną dbałością o detale, przygotowaliśmy dla Was listę gier, które ukazały się na polskim rynku w minionym tygodniu. Tym razem w zestawieniu znalazło się pięć pozycji, z czego tylko dwie powędrowały do posiadaczy pecetów.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (12 sierpnia 2008)

Przemysław Zamęcki, 12 sierpnia 2008, 10:29

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: europejska premiera Final Fantasy IV, zapowiedzi na Games Convention, obsuwa GTR-a, Eidos zainteresowane Falconem 3D i inne. Zapraszamy do lektury.

10tacle Studios zbankrutowało

fsm, 8 sierpnia 2008, 10:17

Niemiecki wydawca i developer, który pod swoimi skrzydłami miał takie tytuły i serie gier, jak: GTR, GT Legends, Codename: Panzers czy Black Buccaneer ogłosił upadłość.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 4 lipca 2008, 09:58

W piątek w „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: Bungie Day, tani Grzech, lista wydawnicza Oxygen Games, klasyka Taito, co dalej z trofeami, 2K Games na E3 i inne. Zapraszamy do lektury.

GTR Evolution zapowiedziany

Virion, 4 kwietnia 2008, 14:30

Firma wydawnicza Viva Media, ogłosiła, że w trakcie produkcji jest gra, w której będziemy mieli okazję pościgać się samochodami z kategorii GT i WCTT Extreme. Jej premierę zapowiedziano na trzeci kwartał tego roku.