Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Wii Music

Wieści ze świata (Fallout: New Vegas, Civilization V, nail'd) 12/11/10

Jiker, 12 listopada 2010, 14:50

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o dodatkach do amerykańskiej wersji nail’d, kosztach produkcji Kinecta, łatkach do Civilization V i polskiej wersji pecetowego Fallout: New Vegas, nagraniach ze skasowanego Reich, a także pracach nad Alice: Madness Returns. Zapraszamy do lektury.

Nintendo wciąż górą – wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny

Hed, 7 maja 2009, 11:22

Firma Nintendo ogłosiła wyniki finansowe za ubiegły rok fiskalny oraz prognozy na przyszłość. Jak można było się spodziewać korporacja odnotowała wzrost w kwestii sprzedaży oraz zysków. Przez okres 12 miesięcy zakończony 31 marca tego roku sprzedaż produktów urosła o 9 procent względem wcześniejszego roku finansowego. Twórcy Wii i DS-a odnotowali również przychody większe o 14 procent.

Wyniki sprzedaży Rock Band 2 i GH: World Tour w Ameryce

aRusher, 16 listopada 2008, 12:15

Kilka dni temu opublikowany został raport firmy NPD Group, dotyczący sprzedaży poszczególnych produkcji w USA w październiku. Dziwić mogła nieobecność dwóch hitów z gatunku gier muzycznych: Rock Band 2 studia Harmonix i Guitar Hero: World Tour zespołu Neversoft. Dlaczego te pozycje nie pojawiły się w zestawieniu?

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 października 2008)

Jiker, 21 października 2008, 10:17

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: nowe drzewo umiejętności Diablo III, lista utworów z Wii Music, Tom Clancy’s EndWar także na konsolach przenośnych, Microsoft opatentowuje oprogramowanie cenzorujące komunikację głosową. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (15 października 2008)

Jiker, 15 października 2008, 12:02

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: SouthPeak kupuje studio Gamecock, The Conduit z aktorską obsadą, specjalna edycja kolekcjonerska Gears of War 2, Capcom kasuje Talisman, Barack Obama reklamuje się w Burnout Paradise, Sony otwiera swój kanał w serwisie YouTube, PSP-3000 już w sprzedaży. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (13 października 2008)

Jiker, 13 października 2008, 10:55

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: Wii Music z datą europejskiej premiery, producenci The Conduit pracują nad szaloną grą wyścigową, Trofea PlayStation 3 w kilku kolejnych produkcjach, VIP demo Tom Clancy’s EndWar już w ofercie Xbox Live Marketplace. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 września 2008)

Jiker, 26 września 2008, 10:32

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: odświeżamy klasyczne platformówki, zdobywamy Trofea w Burnout Paradise na PS3, pobieramy darmowego Fallouta, czekamy na demonstrację Mirror’s Edge, gramy w demo NBA Live 09. Zapraszamy do lektury.

Wii Music w październiku

vampire, 19 września 2008, 12:50

Jak pamiętamy, podczas tegorocznych targów E3 ponownie zrobiło się głośno o zapowiadanej ponad dwa lata temu nietypowej grze muzycznej ze stajni Nintendo, Wii Music. W końcu mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy oczekiwali premiery tej produkcji – gra ukaże się w Stanach Zjednoczonych już za miesiąc, czyli 20 października.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 29 lipca 2008, 11:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o nowym sklepie internetowym JoWooD, szczegółach Splatterhouse, Multiwinii, najbliższych premierach w usłudze Xbox Live Arcade, datach premiery Wii Music i Afro Samurai, o starcie PS3 Greatest

E3 2008: Więcej informacji na temat Wii Music

vampire, 16 lipca 2008, 10:07

Podczas wczorajszej konferencji prasowej firmy Nintendo poznaliśmy więcej szczegółów na temat gry muzycznej Wii Music. Niestety wciąż nie została podana najważniejsza informacja, czyli kiedy należy spodziewać się jej premiery. Przypomnijmy, że pierwsze wzmianki o tym tytule pojawiły się przeszło dwa lata temu również w czasie targów E3.

Wii Music: nowe informacje

Metatron, 20 stycznia 2008, 13:25

Wii Music to gra, o której pierwszy raz usłyszeliśmy na konferencji prasowej Nintendo odbywającej się w ramach targów E3 w 2006 roku. Ubrany we frak Shigeru Miyamoto pojawił się wówczas na scenie dyrygując za pomocą Wii-mote’a przedstawioną na ekranie orkiestrą złożoną z Mii-ludków.

Wii Music oficjalnie

Jiker, 11 października 2007, 17:52

Gra Wii Music nie jest już dla nas jedną wielką niewiadomą. Wszystko to za sprawą ujawnienia oficjalnych informacji, w których ujęto najważniejsze cechy systemu rozgrywki. Przedstawił je w trakcie specjalnej konferencji prasowej Satoru Iwata, prezes Nintendo.

Gdzie się podziało Wii Music?

Misiek, 20 lipca 2007, 10:27

Pamiętacie Wii Music, które zostało zaprezentowane po raz pierwszy na konferencji Nintendo na E3 w 2006 roku? Ubrany we frak Shigeru Miyamoto wcielił się wtedy w rolę dyrygenta i za pomocą wii-mote’a sterował przedstawioną na ekranie orkiestrą. Od tamtej pory trochę wody w Wiśle już upłynęło, a cały czas nie dowiedzieliśmy się niczego nowego na temat tego innowacyjnego tytułu.

Wii Music pod koniec roku?

Metatron, 16 kwietnia 2007, 14:31

Jeżeli zdarzyło wam się oglądać relację z konferencji prasowej Nintendo, która miała miejsce podczas ubiegłorocznych targów E3, z pewnością przypomnicie sobie jej rozpoczęcie, kiedy to ubrany we frak Shigeru Miyamoto, za pomocą Wii-mote’a dyrygował przedstawioną na ekranie orkiestrą. Od tamtej pory sprawa projektu nazwanego Wii Music ucichła.