Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SpellForce 2: Czas Mrocznych Wojen

Darmowy weekend ze SpellForce 2. Mamy jeszcze kody do bety SpellForce 3

Góral, 3 czerwca 2017, 12:09

Obecnie na Steamie możecie za darmo bawić się grą SpellForce 2: Anniversary Edition, która dodatkowo doczekała się sporej przeceny. Ponadto mamy do rozdania jeszcze trochę kodów do bety SpellForce 3.

SpellForce 2 - zapowiedziano rozszerzenie Demons Of The Past

Góral, 21 września 2013, 11:34

Firma Nordic Games zapowiedziała ostatnie rozszerzenie do gry SpellForce 2 - Demons Of The Past. Tytuł całkowicie rozstrzygnie losy mieszkańców Eo i ukaże się 24 października bieżącego roku.

Electronic Arts zamknęło studio Phenomic, czyli autorów serii Spellforce

Adrian Werner, 13 lipca 2013, 09:10

Firma Electronic Arts zamknęła studio Phenomic, czyli zespół odpowiedzialny m.in. za serię Spellforce oraz przeglądarkowe Command & Conquer: Tiberium Alliances.

Premiera dodatku do Spellforce 2 zagrożona

Adrian Werner, 26 marca 2011, 14:09

Wczoraj pisaliśmy o problemach firmy JoWooD, które okazały się na tyle poważne, że postawiły premierę Arcania: Fall of Setarrif pod znakiem zapytania. Dzisiaj okazuje się, że podobny los spotkał również inną produkcję tego wydawcy, czyli Spellforce 2: Faith in Destiny.

Data premiery Faith in Destiny - samodzielnego dodatku do Spellforce 2

Jiker, 20 lipca 2010, 09:39

Minęły już ponad cztery lata od premiery Spellforce 2: Czas Mrocznych Wojen – popularnej gry fantasy łączącej w umiejętny sposób elementy cRPG oraz strategii czasu rzeczywistego. Przez ten czas doczekaliśmy się debiutu jednego rozszerzenia, a także zapowiedzi kolejnego. Wczoraj, po długim czasie oczekiwania, poznaliśmy wreszcie oficjalną datę publikacji drugiego z dodatków.

Informacje o nowym dodatku do Spellforce 2

Rock Alone, 15 lutego 2010, 18:41

JoWooD Entertainment wraz z DreamCatcher Games ogłosiły informację na temat kolejnej gry, której akcja będzie się toczyć w świecie SpellForce 2. Faith In Destiny, gdyż z takim podtytułem produkt pojawi się na rynku, trafi do sprzedaży w drugim kwartale 2010 roku (najprawdopodobniej w kwietniu).

Seria Ultima powraca

Adrian Werner, 27 stycznia 2010, 08:46

Od dnia, kiedy Ultima IX: Ascension zagościła na półkach sklepowych minęło już ponad dziesięć lat. Teraz uniwersum stworzone przez Richarda Garriota powraca w nowej produkcji Electronic Arts. Obawiam się jednak, że dla większości z was nie będzie to powód do radości, bowiem najnowsza Ultima to przeglądarkowa gra strategiczna.

Osiem nowych tytułów w Extra Klasyce

Crash, 11 września 2009, 11:05

Dzięki staraniom firmy CD Projekt, na terenie całego kraju do sklepów powędrowały nowe odsłony gier z serii Extra Klasyka. Graczy, z nieco mniej zasobnym portfelem, powinien ucieszyć fakt, iż wśród ośmiu nowości, pojawiły się takie hity jak Stranglehold czy Supreme Commander: W obliczu wroga.

Nowy dodatek do Spellforce’a 2

Łosiu, 21 maja 2009, 11:28

W sieci niespodziewanie pojawiły się informacje mówiące, że w niedługim czasie ukaże się nowe rozszerzenie do drugiej części Spellforce’a, popularnej gry fantasy łączącej elementy RPG i strategii czasu rzeczywistego. Dodatek będzie nosił tytuł Faith In Destiny.

Phenomic wraca na rynek z grą Battleforge

ult, 8 lutego 2008, 13:43

Firma Phenomic wraca na rynek komputerowy pod banderą Electronic Arts. Przygotowywana przez nią gra, Battleforge, została objawiona na teaserowej stronie internetowej.

Serie SpellForce, Gothic i The Guild w kosmicznym wydaniu

Thorwalian, 12 listopada 2007, 13:41

Nie ma nic bardziej pociągającego dla maniaka gier komputerowych jak różnego rodzaju oferty premierowe takich produkcji, których wypatruje się z utęsknieniem. W końcu to dla kolekcjonera nie lada gratka dysponować czymś, o czym zwykły nabywca, zwykłej szarej wersji niezwykłej gry może tylko pomarzyć.

Tytuły JoWooDa dostępne w ofercie Metaboli

bartek, 7 marca 2007, 14:47

Znany i lubiany producent gier, firma JoWooD, podpisał bardzo korzystny kontrakt z Metaboli – jednym z największych dystrybutorów sieciowych, operującym na terenie Francji, Niemiec, Anglii, Kanady oraz Włoch. Co w tym takiego korzystnego? Już śpieszę z odpowiedzią. Otóż, od dnia dzisiejszego w ofercie Metaboli znajdą się tytuły ze stajni JoWooD m.in. Gothic 3, Spellforce 2, czy też The Guild 2

Dodatki do SpellForce II i Gothic 3 w produkcji

Elrond, 17 września 2006, 14:55

Mimo, iż przedstawiciele JoWooD nie podali tego oficjalnie do wiadomości, wygląda na to, iż serie SpellForce oraz Gothic doczekają się dodatków. Taką przynajmniej informację niesie ze sobą ostatni raport finansowy przedstawiony przez firmę.

Twórcy cyklu SpellForce będą pracować dla Electronic Arts

Krystian Smoszna, 23 sierpnia 2006, 08:11

Koncern Electronic Arts powiększył swoją wielką rodzinę. Po przejęciu firmy Mythic Entertainment w czerwcu bieżącego roku, amerykański potentat zainteresował się studiem Phenomic Game Development, znanym z produkcji cyklu SpellForce.

Pierwszy dodatek do SpellForce II w drodze

Vercetti, 19 lipca 2006, 11:32

Zgodnie z panującymi ostatnio trendami JoWood postanowił skorzystać z popularności swojej nowej mieszanki RPG z RTS-em i postanowił wzbogacić ją o dodatek. Będzie nim Dragon Storm, pierwszy oficjalny add-on do gry SpellForce II: Czas Mrocznych Wojen.

Konkurs związany z grą SpellForce 2

Elrond, 21 maja 2006, 17:49

Przedstawiciele firm JoWooD oraz Deep Silver przygotowali nie ladą gratkę dla fanów gry SpellForce 2. Gratką tą jest konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami, można w nim wygrać m.in. figurkę Shadowsong, jeden z dziesięciu egzemplarzy SpellForce 2, jeden z dziesięciu plakatów gry lub jedną z 5 koszulek nawiązujących tematycznie do dzieła programistów z Deep Silver.

SpellForce II w niemieckich sklepach

Krooliq, 10 kwietnia 2006, 10:39

Firma JoWood poinformowała, że druga odsłona produkcji łączącej w sobie elementy cRPG i strategii, czyli gra SpellForce II: Czas Mrocznych Wojen w ubiegły piątek, zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zadebiutowała w Niemczech, oczywiście w tamtejszej wersji językowej.

JoWooD i rozszerzenia epizodyczne oraz nowe obrazki z Gothic 3

Krooliq, 27 marca 2006, 14:59

Dziś mamy dla Was dwie wiadomości związane z firmą JoWood. Pierwsza z nich dotyczy przyszłych planów wydawniczych, a druga - trzeciej odłony serii Gothic.

SpellForce II w „złocie”

Vercetti, 23 marca 2006, 08:32

Jak donosi niemiecki JoWood, współpracujące z nim studio Phenomic w dniu wczorajszym zakończyło prace nad mieszanką strategii z RPG, SpellForce II: Czas Mrocznych Wojen, co równoznaczne jest z osiągnięciem przez grę statusu „gold”. Płyta-matka powędrowała już do tłoczni, a za kilka tygodni finalna edycja produktu trafi do brytyjskich sklepów.

Amerykański wydawca SpellForce 2 rezygnuje z zabezpieczenia StarForce

Krystian Smoszna, 14 marca 2006, 08:53

Firma Aspyr Media - odpowiedzialna za dystrybucję SpellForce 2: Shadow Wars na terenie Stanów Zjednoczonych – poinformowała wczoraj, że nie zamierza korzystać z usług oprogramowania StarForce w kwestii zabezpieczenia pełnej wersji gry. Decyzję taką podjęto w wyniku negatywnej reakcji użytkowników po opublikowaniu oficjalnego demo.

Gothic III oraz SpellForce II na sklepowych półkach dopiero „gdzieś w 2006 roku”

ComCo, 17 sierpnia 2005, 10:10

Korporacja JoWooD opóźniła premiery dwóch, świetnie zapowiadających się tytułów ze swojego katalogu wydawniczego. Mowa tu o: Gothic III (Q1 2006 zmienił się na bardziej ogólną datę 2006) oraz Spellforce II: Shadow Wars (miało być w Q4 2005, teraz mowa ogólnie o 2006 roku).

JoWood na Games Convention

Kamen, 10 sierpnia 2005, 09:08

Koncern JoWood w oficjalnej informacji prasowej zaprezentował listę gier, jakie przedstawi na tegorocznych targach elektronicznej rozrywki Games Convention, które odbędą się w dniach 18 – 21 sierpnia, w niemieckim Lipsku. W pełnej wersji wiadomości znajdziecie kompletny spis tytułów wraz z ich krótką charakterystyką.

Spellforce II ma nowy podtytuł

Krystian Smoszna, 4 sierpnia 2005, 10:22

Studio Phenomic – odpowiedzialne za powstanie drugiej odsłony cyklu Spellforce – postanowiło zmienić podtytuł wyżej wymienionej gry. Według ujawnionych dziś rano informacji, program nosi nazwę Spellforce II: Shadow Wars, a nie jak dotychczas Blend of Perfection.

Nowe gry korzystające z technologii SpeedTreeRT

Krystian Smoszna, 27 kwietnia 2005, 06:58

Firma Interactive Data Visualisation, twórcy technologii SpeedTreeRT, o której szerzej informowaliśmy 18 marca bieżącego roku, przedstawiła listę producentów gier video, którzy podpisali już stosowne dokumenty na wykorzystanie bardzo realistycznego środowiska naturalnego w swoich programach.

JoWooD na targach E3 2005

Elrond, 15 kwietnia 2005, 10:36

Tegoroczne targi Electronic Entertainment Expo (18-20 maja, Los Angeles), zbliżają się coraz większymi krokami. Nic więc dziwnego, iż firmy wydawnicze powoli umieszczają w sieci "nęcące" potencjalnych odwiedzających, listy gier, które zaprezentują na E3. Zobaczmy wobec tego, co ujrzą gracze na stoisku firmy JoWooD.