Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat A Vampyre Story

Wydawca gry A Vampyre Story 2: A Bat's Tale desperacko szuka inwestorów

Olek, 29 grudnia 2011, 20:08

Maleją szanse na wydanie kontynuacji znakomitej przygodówki A Vampyre Story. Twórcy nie mają środków finansowych na dokończenie produkcji gry, która gotowa jest na razie tylko w 30%. Wydawca szuka wciąż inwestorów, ale istnieją poważne obawy, czy A Vampyre Story 2: A Bat's Tale ujrzy światło dzienne.

Zapowiedziano epizodyczną odsłonę przygodówkowego cyklu A Vampyre Story

Adrian Werner, 1 listopada 2010, 10:17

Mamy dobre wieści dla fanów humorystycznych przygodówek. Bill Tiler (szef studia Autumn Moon) ogłosił bowiem, że w produkcji znajduje się kolejna cześć cyklu Vampyre Story, która zostanie wydana w formie epizodycznej na PC oraz iPada.

Twórcy A Vampyre Story pracują nad kolejną przygodówką

Hed, 28 kwietnia 2009, 09:37

Dowiedzieliśmy się, że studio Autumn Moon, znane z bardzo udanej gry przygodowej A Vampyre Story, której drugą część już zapowiedziano, pracuje nad jeszcze jednym projektem. Dzieło nosi tytuł Ghost Pirates of Vooju Island i, jak wskazuje sama nazwa, będzie nawiązywać do przygodówek Monkey Island. W grze wcielimy się, co ciekawe, w trójkę duchów mających problemy z wpływaniem na materialny świat.

A Vampyre Story 2: A Bat’s Tale w produkcji

Filip „fsm” Grabski, 20 marca 2009, 15:02

Jeśli podobała się Wam krążąca duchem wokół legendarnej serii Monkey Island przygodówka A Vampyre Story, ale z jakiegoś względu nie przypadła wam do gustu wampirzyca Mona, radujcie się! Niebawem zagracie sequel (jeden z wielu zapowiadanych), który będzie miała innego protagonistę.

Premiery gier w Polsce (23 lutego-1 marca)

Vercetti, 2 marca 2009, 13:24

Kolejny udany tydzień za nami. W ciągu minionych siedmiu dni do polskich sklepów trafiło czternaście premierowych gier – w tym te najbardziej oczekiwane. Na sklepowych półkach zameldowało się m.in. A Vampyre Story, Silent Hill: Homecoming, Halo Wars oraz Killzone 2. Powodów do narzekania nie mają więc ani posiadacze pecetów, ani konsol.

Czekają nas jeszcze co najmniej trzy części A Vampyre Story

Ramsik, 12 stycznia 2009, 17:39

Prace nad jedną z najlepszych przygodówek ubiegłego roku zostały zakończone całkiem niedawno, ale zespół Autumn Moon Entertainment nie zamierza bynajmniej próżnować. W wywiadzie dla serwisu IncGamers jeden z pracowników studia zdradza plany, dotyczące przyszłości serii A Vampyre Story.

Poradnik: A Vampyre Story

Redakcja GRYOnline.pl, 29 grudnia 2008, 18:11

„Niespełniona śpiewaczka operowa Mona de Laffite przebywa wbrew swej woli w zamczysku barona Shrowdy`ego von Kiefera, będącego skądinąd wampirem. Szczęśliwie dla zwabionej tam niecnie kobiety, a mniej szczęśliwie dla samego barona, wkrótce po opuszczeniu przez niego jego siedziby, zostaje on przebity osinowym kołkiem, co – jak wiadomo – jest jednym ze sposobów unicestwienia wampira."

Polska wersja A Vampyre Story dopiero w przyszłym roku

Vercetti, 6 listopada 2008, 12:00

Wydawałoby się, że po tylu latach czekania na nową przygodówkę twórców The Curse of Monkey Island ostatnie przesunięcie premiery gry A Vampyre Story to jedynie kosmetyczny zabieg. Wszak na Zachodzie produkcja studia Autumn Moon Entertainment zadebiutuje już w przyszły piątek, 14 listopada, co oznacza jedynie dwutygodniowe opóźnienie w stosunku do wcześniejszych planów.

A Vampyre Story osiąga złoty status

vampire, 3 listopada 2008, 09:56

Pierwszy raz o A Vampyre Story, ciekawie zapowiadającej się przygodówce typu point and click, usłyszeliśmy już cztery lata temu. Dziś w końcu pojawiła się informacja, że ta długo oczekiwana przez fanów gatunku produkcja osiągnęła złoty status i 14 listopada odbędzie się jej europejska premiera, a 25 listopada gra trafi również do amerykańskich sklepów.

A Vampyre Story nie zdąży na Halloween

Hed, 16 października 2008, 09:54

Pomimo wcześniejszych doniesień oraz wyznaczonej już daty premiery, ta przygoda z wampirami w roli głównej nie pojawi się na najbliższe święto Halloween (31 października), co idealnie przecież korelowałoby z tematyką gry. Trudno. Fani Drakuli, Lestata i Świata Mroku, będą musieli poczekać nieco dłużej. Tytuł zapowiada się ciekawie, więc warto uzbroić się w cierpliwość.

Na tegoroczne Halloween otrzymamy A Vampyre Story

vampire, 14 sierpnia 2008, 12:40

Wygląda na to, że w końcu, po wielu przesunięciach daty premiery i kolejnych zmianach wydawcy ukaże się oldschoolowa przygodówka typu point&click - A Vampyre Story. Historia Mony, czyli obłożonej klątwą wampiryzmu śpiewaczki operowej, trafi do sklepów w dość szczególny dzień, a więc tegoroczne święto Halloween (w nocy z 31 października na 1 listopada).

Data premiery A Vampyre Story wyznaczona

Przemysław Zamęcki, 20 czerwca 2008, 10:31

A Vampyre Story, gra przygodowa studia Autumn Moon Entertainment, otrzymała w końcu oficjalną datę premiery. Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych.

A Vampyre Story zyskuje kolejnego wydawcę

Sargeras, 14 maja 2007, 10:23

Autumn Moom Entertainment nie próżnuje. Studio pozyskało właśnie kolejne firmy, które zajmą się dystrybucją długo oczekiwanej przygodówki A Vampyre Story.

A Vampyre Story w rękach Focus Home Interactive

Łukasz Malik, 18 stycznia 2007, 09:30

Kolejna oczekiwana przygodówka zyskała dużego wydawcę. Mowa o grze A Vampyre Story, jej dystrybucją we Francji zajmie się Focus Home Interactive.

Crimson Cow wydawcą A Vampyre Story

Krooliq, 10 lipca 2006, 09:16

Tydzień temu informowaliśmy Was, że zespół developerski Autumn Moon Entertainment znalazł wreszcie nowego wydawcę, który zajmie się dystrybucją nadchodzącej, długo oczekiwanej przygodówki, pt. A Vampyre Story. Wówczas nie poznaliśmy jego nazwy, ponieważ producent programu chciał ogłosić ją w oficjalnym oświadczeniu prasowym.

A Vampyre Story ma nowego wydawcę

Vercetti, 2 lipca 2006, 13:24

W kwietniu ubiegłego roku ekipa Autumn Moon Entertainment, pracująca nad przygodówką A Vampyre Story, rozwiązała umowę ze swoim ówczesnym wydawcą, niemieckim koncernem Bad Brain Entertainment. Był to główny powód, dla którego tworzonej przez niewielką firmę gry nie zobaczyliśmy dotąd na sklepowych półkach.

A Vampyre Story – premiera przesunięta

Krooliq, 12 kwietnia 2005, 10:49

Niezbyt optymistyczne wiadomości mamy dziś dla wszystkich oczekujących na premierę gry przygodowej pt. A Vampyre Story. Aktualnie producent tego tytułu, czyli zespół developerski Autumn Moon Entertainment podał do wiadomości, że zerwał umowę z niemieckim wydawcą Bad Brain Entertainment i w związku z tym premiera A Vampyre Story będzie opóźniona.

A Vampyre Story ma wydawcę

ComCo, 2 grudnia 2004, 09:47

Autumn Moon Entertainment, zespół developerski założony przez byłych członków LucasArts, znalazł wreszcie wydawcę zainteresowanego rozprowadzaniem przygodówki A Vampyre Story - pierwszego projektu studia. Została nim niemiecka firma Bad Brain Entertainment.