Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mythos

Wieści ze świata (Mortal Kombat, Battlefield 3, Assassin's Creed Revelations) 10/1/12

Jiker, 10 stycznia 2012, 14:37

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o powrocie Mythosa, specjalnych edycjach Mortal Kombat i Homefront, zmianach w RuneScape, a także terminie premiery dodatku Mediterranean Traveller do Assassin's Creed Revelations.

Koniec europejskiej wersji gry Mythos

Adrian Werner, 20 października 2011, 09:27

Mamy złe wieści dla fanów Mythosa. Na oficjalnym forum właśnie pojawiła się informacja, że za tydzień zostanie zamknięta europejska wersja gry.

Wieści ze świata (Mythos, Resident Evil, Back to the Future) 16/05/11

Jiker, 16 maja 2011, 13:31

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 250 tysiącach użytkowników Mythosa, piątym filmie Resident Evil, a także finałowym epizodzie Back to the Future. Zapraszamy do lektury.

Mythos wystartował

Olek, 28 kwietnia 2011, 16:24

Dzisiaj, dokładnie w samo południe, oficjalnie wystartowała darmowa gra MMO Mythos. Tym samym dobiegł końca trwający dwa tygodnie okres otwartych beta-testów. Od wtorku fantastyczny świat Uld w pełnej krasie podziwiać mogą gracze, którzy zdecydowali się zakupić pudełkową edycję gry.

Wieści ze świata (Portal 2, Deus Ex, Dragon Age II) 28/04/11

Jiker, 28 kwietnia 2011, 14:22

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o beta testach Wakfu, powrocie marki Shining Force, dodatkach DLC do Portal 2, premierze pięknego Outland, a także braku narzędzi moderskich do nowego Deus Ex. Zapraszamy do lektury.

Startuje otwarta beta Mythosa

Rock Alone, 12 kwietnia 2011, 16:21

O Mythosie wspominaliśmy już kilka razy, a teraz mamy ku temu kolejną okazję. Dzisiaj ruszyła otwarta beta gry i jeśli do tej pory nie mieliście szansy wyrobić sobie zdania na temat rozgrywki, to teraz jest doskonały moment.

Mythos po polsku już dostępny

Rock Alone, 30 marca 2011, 15:29

O tym, że Mythos trafi w ręce polskich graczy w rodzimej wersji językowej pisaliśmy już wcześniej, natomiast dzisiaj został już udostępniony odpowiedni klient. Wszystkie osoby posiadające dostęp do bety, będą mogły zatem kontynuować testowanie gry w języku ojczystym (serwery zostaną uruchomione o godzinie 18.45).

Znamy datę premiery gry Mythos. Rozdajemy 600 kluczy do bety

Sarge, 18 marca 2011, 09:10

Firma Frogster Online ujawniła datę premiery nadchodzącej gry MMO Mythos. W międzyczasie wciąż trwają testy wersji beta tego tytułu, w których nadal możecie wziąć udział.

Znamy datę rozpoczęcia otwartych testów gry Mythos

Hed, 26 lutego 2011, 11:21

Firma Frogster Online potwierdziła, że otwarta beta wieloosobowego hack & slasha Mythos rozpocznie się 12 kwietnia tego roku. W ogólnodostępnej fazie testów zostanie podniesiony maksymalny poziom doświadczenia postaci (z 27 do 50), co oznacza, że po raz pierwszy zwiedzimy trzecią krainę gry – Cieniste Wzgórza.

Zdobądź klucz i zagraj w betę gry Mythos

Jiker, 18 lutego 2011, 12:40

Miło nam poinformować, że wspólnie z firmą Frogster Interactive, europejskim wydawcą sieciowego hack’n’slasha o tytule Mythos, przygotowaliśmy dla zarejestrowanych użytkowników gry-online.pl niespodziankę w postaci 200 kluczy, uprawniających do wzięcia udziału w zamkniętych beta testach produkcji.

Rusza zamknięta beta Mythos. Polska wersja gry w drodze

Hed, 11 lutego 2011, 10:30

W tym tygodniu wystartowała zamknięta beta Mythos, czyli darmowego sieciowego „hack & slasha”. Joanna Brych, przedstawicielka firmy Frogster Online, poinformowała nas, że polska społeczność miłośników gry jest bardzo aktywna od początku testów. Produkcja na razie jest dostępna po angielsku, ale wkrótce się to zmieni.

Start zamkniętej bety Mythos już wkrótce

Adrian Werner, 25 stycznia 2011, 10:24

Mamy dobre wieści dla czytelników czekających na premierę Mythos. Twórcy ujawnili właśnie datę startu zamkniętej bety tej nastawionej na akcję gry roleplaying.

Start testów Mythosa jeszcze w tym roku

Sarge, 18 grudnia 2010, 08:10

Wszystko wskazuje na to, że po kilku latach oczekiwań, premiera gry MMO Mythos staje się coraz bardziej realna. Właśnie ogłoszono, że wkroczyła ona w fazę testów „Family & Friends”, a więc sprawdzona zostanie wytrzymałość serwerów. Wszystko po to, aby w momencie debiutu pełnej wersji były one przygotowane na przyjęcie odpowiedniej ilości graczy.

Rozdajemy 50 kluczy do bety polskiego Mythosa. Start testów już wkrótce

Jiker, 8 grudnia 2010, 12:54

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku wystartują oficjalne beta testy polskiej wersji gry MMO Mythos. W związku z powyższym, wydawca produkcji, firma Frogster Online Gaming, przygotował dla Czytelników serwisu gry-online.pl niespodziankę w postaci 50 kluczy, uprawniających do wzięcia udziału w zbliżających się testach.

Video Przegląd MMO - 1.12.2010

Rock Alone, 1 grudnia 2010, 08:23

W świecie MMO zapowiada się w niedługim czasie kilka interesujących premier. Przyszły rok to oczywiście Guild Wars 2 i Star Wars: The Old Republic, ale to nie wszystko. W nadchodzących miesiącach szczególnie zadowoleni powinni być zwolennicy darmowego grania, bowiem to w tej grupie tytułów szykuje się cała masa naprawdę wartościowych produkcji .

Mythos po polsku. Prezentacja klas i systemu rozwoju postaci

Rock Alone, 9 listopada 2010, 09:55

Niecały miesiąc temu pisaliśmy o polskiej stronie gry Mythos, ale wiemy także, że tytuł zostanie w pełni zlokalizowany. Jest to chyba dosyć dobra informacja, tym bardziej, że sama gra zapowiada się bardzo interesująco, zwłaszcza dla fanów takich produkcji jak Torchlight czy Diablo.

Polska strona gry Mythos

Rock Alone, 14 października 2010, 16:42

Ruszyła właśnie polska strona gry Mythos. W chwili obecnej dostępne są zaledwie 4 wersje językowe, więc możemy się tu czuć odrobinę wyróżnieni. Oprócz przejrzenia bieżących materiałów, zarejestrujemy się tam również do zamkniętych beta testów.

Ruszają zapisy na betę gry Mythos

Sarge, 3 września 2010, 13:55

Zapowiedziana kilka lat temu gra Mythos będąca przedstawicielem gatunku cRPG wciąż nie może doczekać się swojej premiery. Ciągłe przesuwanie terminu i problemy producenta mogły wzbudzać zwątpienie w wydanie tej produkcji. Tymczasem wraz z otwarciem jej oficjalnej strony nadzieje odżywają po raz kolejny.

Wieści ze świata (Mass Effect 2, Tekken 6, Gran Turismo 5) 13/1/10

Jiker, 13 stycznia 2010, 12:17

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: James Cameron zainteresowany produkcją kolejnych gier, premiera wyścigowego Zero Gear, debiut kolejnego DLC do Forza Motorsport 3, milion pobrań dema Gran Turismo 5 w Europie i Australii, sieciowa kooperacja w Tekken 6 od 18 stycznia i inne. Zapraszamy do lektury.

Wielki powrót Hellgate

Adrian Werner, 3 grudnia 2009, 11:00

Koreańczycy z HanbitSoft wyjawili światu plany, jakie mają w stosunku do Hellgate i powinny one zadowolić wszystkich miłośników tego tytułu. Nie tylko sam Hellgate: London znowu stanie się dostępny poza Azją, ale planowana jest także następna część sagi.

Wieści ze świata (Final Fantasy XIII, Mythos, The Lord of the Rings Online) 2/12/09

Jiker, 2 grudnia 2009, 14:55

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: premiera drugiego dodatku do The Lord of the Rings Online, nowe PSP Go z jedną z trzech gier, zmiana modelu płatności w Battlefield Heroes, długość głównego wątku Final Fantasy XIII i inne. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (StarCraft II, Pokemon Platinum, Crysis 2) 17/08/09

Jiker, 17 sierpnia 2009, 11:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: 9 milionów Xboksów 360 w Europie, świetna sprzedaż Pokemon Platinum, nowe informacje o Crysis 2 na targach GamesCom, Sega zapowiada śmierć sieciowej rozgrywki Chromehounds i inne. Zapraszamy do lektury.

Gra Mythos nadal w produkcji

Hed, 7 maja 2009, 14:09

Firma HanbitSoft przekazała, że ciekawa produkcja MMO Mythos jest bezpieczna i znajduje się nadal w procesie tworzenia. Dzieło początkowo było opracowywane przez studio Flagship, które niestety zostało zamknięte wskutek problemów finansowych. Prawa do tytułu trafiły do koreańskiego przedsiębiorstwa, zajmującego się również inną grą amerykańskiego dewelopera, czyli Hellgate: London.

Przyszłość Hellgate: London w rękach HanbitSoft

Elrond, 3 listopada 2008, 19:28

Przedstawiciele koreańskiej firmy dewelopersko wydawniczej potwierdzili oficjalnie, iż w ich posiadaniu znajdują się prawa do Hellgate: London oraz Mythos – projektów nieistniejącego już Flagship Studios. Przypomnijmy, iż spekulacje dotyczące przyszłości gier studia założonego m.in. przez Billa Ropera (były pracownik Blizzard North), krążyły po sieci już od pewnego czasu.

Koniec Hellgate: London już bliski

Elrond, 25 października 2008, 12:29

Fani Hellgate: London, śledzący wiadomości dotyczące gry, jak również te związane z niejasną sytuacją Flagship Studios i jej drugiego, zlikwidowanego już projektu, Mythos, mogli słusznie podejrzewać, iż dni pierwszej ze wspomnianych produkcji są policzone. Jak poinformowali przedstawiciele firmy Namco Bandai, w dniu 31 stycznia przyszłego roku, serwery obsługujące grę zostają zamknięte.

Runic Games powstaje z popiołów Flagship Studios Seattle

Hed, 11 sierpnia 2008, 09:10

Na zgliszczach Flagship Studios powstała nowa firma deweloperska nazwana Runic Games. Jej głównymi założycielami są Travis Baldree i Max Schaefer. Obaj panowie pracowali wcześniej razem przy grach Hellgate: London oraz zapowiadanym Mythos, a Shaefer był jednym z założycieli Blizzard North. Nie jest to jednak prosta historia o dwóch znajomych, którzy postanowili tworzyć gry.

T3 ratuje Hellgate i Mythosa?

fsm, 1 sierpnia 2008, 10:39

W związku z problemami Flagship Studios, o których pisaliśmy kilkakrotnie, przyszłość projektów firmy, Hellgate: London oraz Mythos, była zagrożona. Ale chyba widać światełko w tunelu.

Koniec Mythos?

Elrond, 20 lipca 2008, 15:10

Od kilku dni z obozu firmy Flagship Studios, znanej graczom z Hellgate: London, projektu ambitnego, lecz niestety niedopracowanego, napływają sprzeczne informacje. Tydzień temu świat elektronicznej rozrywki obiegła wiadomość, iż studio kończy działalność - parę dni później sami zainteresowani zaprzeczyli tym rewelacjom.

Flagship Studios ciągle działa

fsm, 16 lipca 2008, 09:23

Parę dni temu rynek elektronicznej rozrywki obiegła informacja, jakoby Flagship Studios kończyło swą działalność. Tymczasem sami zainteresowani wcale nie twierdzą, że nastąpił ich definitywny koniec.

Flagship Studios kończy działalność

vampire, 13 lipca 2008, 15:10

Niestety Hellgate: London pozostanie pierwszą i ostatnią produkcją autorstwa firmy założonej przez osoby pracujące niegdyś dla Blizzarda. Według słów jej menadżera, Taylora Balbi, pracownicy Flagship Studios i podległego mu Ping0 zostali już poinformowani na oficjalnym spotkaniu, że w sobotę wszystkie biura zostaną zamknięte, a tym samym firma przestanie istnieć.

Beta Mythosa zaktualizowana

Vercetti, 22 października 2007, 17:10

W zetknięciu z natłokiem informacji na temat sztandarowego produktu ekipy Flagship Studios, gry Hellgate: London, łatwo zapomnieć, że amerykańska firma ma w opracowaniu również inny, wcale nie mniej ambitny projekt. Jest nim tworzony w kooperacji z grupą HanbitSoft MMOcRPG o nazwie Mythos, tytuł, który w lipcu bieżącego roku osiągnął już status bety.

Zamknięte beta-testy Mythosa rozpoczęte

Vercetti, 10 lipca 2007, 15:30

Flagship Studios, producent gry Mythos podał do wiadomości, że już dziś można zapisywać się na zamknięte beta-testy wymienionego tytułu. Jedyne, co trzeba zrobić, aby zasygnalizować twórcom cRPG, że pragnie się sprawdzić ich dzieło w akcji, to wpisać swój adres e-mail na specjalnie do tego celu przeznaczonej stronie.

Szczegóły na temat nowej gry twórców Diablo

Metatron, 23 marca 2007, 11:14

Firma Flagship Studios aktualnie pracująca nad grą Hellgate: London ujawniła kilka informacji odnośnie jej drugiego projektu, powstającego w ostatnio utworzonym studiu w Seattle. Mowa tu o Mythos, grze RPG przeznaczonej do rozgrywek online.

Flagship Studios otwiera nowe biuro i zapowiada kolejne RPG

Vercetti, 14 grudnia 2006, 15:33

Firma Flagship Studios, złożona w dużej części z byłych pracowników Blizzarda i czuwająca nad rozwojem gry Hellgate: Londyn postanowiła poszerzyć swoje wpływy. W tym celu otworzyła kolejne studio, mające swą siedzibę w amerykańskim Seattle.