Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Bone: Wygnaniec z Kosteczkowa

Nie będzie nowej gry z serii Bone

Filip „fsm” Grabski, 16 marca 2009, 11:51

Znana i lubiana seria komiksowych opowieści autorstwa Jeffa Smitha – Bone - doczekała się już dwóch komputerowych adaptacji. I wygląda na to, że (mimo plotek) tak pozostanie.

Kwestie finansowe firmy Telltale Games

Major Doktor Upiorna, 13 czerwca 2007, 15:15

Telltale Games w ostatnim czasie to jedna z lepiej rozwijających się firm w branży elektronicznej rozrywki. Świadczy o tym ogromny sukces pierwszego sezonu gry Sam & Max czy chęć dalszego rozwijania marki Bone. Nikogo nie powinno wiec dziwić, że inwestorzy chętnie wykładają pieniądze na dalszą realizację pomysłów owego studia.

Telltale Games będzie rozwijać markę Bone

Vercetti, 26 kwietnia 2007, 15:40

Pod koniec ubiegłorocznych wakacji studio Telltale Games podało do wiadomości, że wstrzymuje prace nad kolejnymi epizodami swej przygodówki o nazwie Bone. Przyczyną tej decyzji był fakt, że wszyscy deweloperzy chcieli wówczas skupić się tylko i wyłącznie na rozwijaniu innej ze swych serii, cyklu Sam & Max. Możliwe jednak, że już wkrótce Kalifornijczycy powrócą do korzeni

Xider nowym europejskim wydawcą gier przeznaczonych dla PC oraz konsoli NDS

Jiker, 27 lutego 2007, 07:45

Jak poinformował serwis GameIndustry, Xider, nowy gracz na europejskim rynku wydawniczym, wprowadzi do sprzedaży na terenie Starego Kontynentu dwanaście pozycji przeznaczonych dla komputerów PC oraz przenośnej konsoli Nintendo DS. Dokona tego jeszcze w tym roku.

Wersje reżyserskie gier z cyklu Bone już dostępne

Krystian Smoszna, 5 grudnia 2006, 07:28

Choć firma Telltale Games całą swoją energię wykorzystuje aktualnie do tworzenia kolejnych przygód Sama i Maksa, nie oznacza to, że jej pracownicy zapomnieli o swoim debiutanckim projekcie – Bone. Przygotowania do produkcji nowych odcinków najwyraźniej trwają, choć nikt oficjalnie nie potwierdził, że cykl w niedługim czasie zostanie powiększony o kolejne tytuły.

Telltale Games wstrzymuje prace nad kolejnymi odcinkami cyklu Bone

Krystian Smoszna, 29 sierpnia 2006, 07:40

Członkowie studia Telltale Games nie będą kontynuować prac nad nowym epizodem gry Bone, przynajmniej przez jakiś czas. Projekt został odłożony na półkę z bardzo prostej przyczyny – cała energia twórców kierowana jest teraz w nowe przygody Sama i Maksa.

Przygodówka Bone: The Great Cow Race już dostępna

Krooliq, 13 kwietnia 2006, 11:19

Firma Telltale poinformowała, że druga odsłona przygodówki, inspirowanej twórczością Jeffa Smitha, nosząca tytuł Bone: The Great Cow Race jest już dostępna do kupienia.

Gry z serii Bone tańsze w systemie elektronicznej dystrybucji

Krystian Smoszna, 5 kwietnia 2006, 09:37

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicieli gry Bone. Producent programu – firma Telltale Games – wprowadziła nowe ceny dystrybuowanych drogą elektroniczną epizodów, zarówno pierwszego, jak i drugiego, którego premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

W kwietniu spotkamy się ponownie z bohaterami Bone

Elrond, 15 marca 2006, 17:40

Przedstawiciele firmy Telltale Games potwierdzili wcześniejsze obietnice dotyczące szybkiego stworzenia kontynuacji przygód zapoczątkowanych w grze Bone: Out from Boneville. Już w kwietniu będziemy mogli bowiem zagrać w kolejną jej odsłonę, zatytułowaną Bone: The Great Cow Race.

Gra Bone: Out from Boneville doczekała się wydania w pudełku

Krystian Smoszna, 30 stycznia 2006, 09:35

Debiutancki twór programistów z Telltale Games o nazwie Bone, doczekał się tradycyjnego wydania w pudełku. Do tej pory sprzedawany był on tylko i wyłącznie za pośrednictwem elektronicznej dystrybucji.

Soundtrack do gry Bone: Out from Boneville już dostępny

Krooliq, 26 października 2005, 13:43

Firma Telltale Games, producent i wydawca gry przygodowej Bone, uaktualniała właśnie swoją stronę i wzbogaciła ją o soundtrack do pierwszego epizodu omawianej produkcji, noszącego podtytuł Out from Boneville.

Pierwszy epizod gry Bone już dostępny

Krystian Smoszna, 16 września 2005, 10:18

Miał być we wrześniu i jest we wrześniu. Firma Telltale Games dotrzymała obietnicy i dokładnie wczoraj, w połowie bieżącego miesiąca opublikowała pierwszy epizod gry Bone, zatytułowany Out from Boneville.

Pierwszy epizod Bone ukaże się jeszcze w tym miesiącu

Krystian Smoszna, 9 września 2005, 09:49

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich sympatyków firmy Telltale Games (złożonej z byłych pracowników LucasArts) oraz ich debiutanckiego produktu o nazwie Bone. Już w tym miesiącu, w sieci zadebiutuje pierwszy epizod wspomnianej wyżej gry, który zatytułowano Out from Boneville.

Telltale przedstawia ... Telltale Now

Elrond, 23 czerwca 2005, 16:02

Firma Telltale Games, które pracownicy w pocie czoła tworzą grę przygodową Bone, opartą na kanwie komiksu o tym samym tytule, zapowiedzieli swoją nową platformę przeznaczoną do sieciowej dystrybucji gier, Telltale Now. Wraz z platformą pojawią się narzędzia oraz systemy zaprojektowane specjalnie do współpracy z nią.