Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Aliens vs Predator 2: Primal Hunt

Kolejne materiały z anulowanego Aliens RPG

Hed, 8 grudnia 2009, 10:49

W sieci pojawiły się kolejne obrazki z anulowanego projektu określanego mianem Aliens RPG, o którym ostatni raz słyszeliśmy w lipcu tego roku. Światło na to jak mogłaby wyglądać produkcja tworzona przez Obsidian Entertainment rzuciła Suzane Brown, zatrudniona w studiu przez niecały rok (2008-2009). Materiały z gry weszły w skład CV autorki (http://www.matternal.com).

Aliens vs. Predator na PSP - pierwsze szczegóły i screenshoty

Metatron, 16 sierpnia 2007, 14:32

Kilka dni temu informowaliśmy o tym, że twórcy znanej z komputerów PC gry Aliens vs. Predator, Rebellion Software, pracują nad inną produkcją wzorowaną na tym samym uniwersum. Nowy tytuł powstaje jednak wyłącznie z myślą o przenośnej konsoli PSP. Wydawca gry, Sierra Entertainment (oddział Vivendi Games), poszerzył nieco naszą wiedzę na temat nadchodzącej produkcji.

Nowa gra z serii Aliens vs. Predator powstanie na PSP

Metatron, 9 sierpnia 2007, 10:25

Serwis CVG poinformował, że trwają prace nad nową grą z serii Aliens vs. Predator. Zajmuje się nią brytyjskie studio deweloperskie Rebellion Software, mające już na swoim koncie grę Aliens vs. Predator na PC. Co ciekawe, nowy tytuł nie powstaje na komputery, ani nawet nie na konsole stacjonarne, lecz na handhelda PSP.

Do Obcych postrzelamy dzięki firmie Gearbox Software

Krystian Smoszna, 16 grudnia 2006, 14:04

Zgodnie z przewidywaniami, koncern SEGA oficjalnie potwierdził wcześniejsze wieści dotyczące twórców gier z Xenomorphami w roli głównej. W czwartek okazało się, że program z gatunku RPG przygotuje Obsidian Entertainment, dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że za pierwszoosobową strzelaninę odpowiadać będzie studio Gearbox Software LLC.

Obsidian Entertainment potwierdza, że stworzy grę RPG z Obcymi w roli głównej

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2006, 10:30

Dowodzona przez Feargusa Urquharta firma Obsidian Entertainment poinformowała wczoraj, że jej trzecim produktem będzie gra RPG dla koncernu SEGA. Potwierdziły się zatem wcześniejsze wieści, że to właśnie twórcy Neverwinter Nights 2 przygotują jedną z gier z Xenomorphami w roli głównej.

Wiemy, kto będzie produkować gry z Obcym dla koncernu SEGA

Krystian Smoszna, 12 grudnia 2006, 07:58

Wczoraj poinformowaliśmy Was, że powstaną co najmniej dwie gry, które nawiązywać będzie do popularnej, filmowej sagi z Xenomorphami w roli głównej. Wiemy już, że prawa do publikacji tych tytułów uzyskał japoński koncern SEGA. Dziś spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, kto odpowiadać będzie za produkcję obu programów.

Chcesz zagrać w Aliens vs Predator 3 – podpisz petycję!

Krooliq, 30 stycznia 2006, 12:31

O powstawaniu trzeciej odsłony cyklu Aliens vs Predator informowaliśmy Was w lipcu 2002 roku, niestety od tego czasu wieści o tej produkcji ucichły. Jednak fani serii o niej nie zapomnieli i najwyraźniej zmęczeni oczekiwaniem na decyzję odnośnie wspomnianej kontynuacji, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować nakłonić firmę Fox Interactive do stworzenia Aliens vs Predator 3.

Doczekamy się drugiego filmu z serii Aliens vs. Predator

Krystian Smoszna, 9 maja 2005, 10:46

Film Aliens vs. Predator, który fanom gier video powinien być bliski ze względu na kilka wydanych dotąd produkcji komputerowych, spotkał się z różnymi opiniami. Mimo, że przeważały oceny negatywne, obraz zarobił tyle pieniędzy, że wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się na kontynuację swojego „dzieła”.

Nowy trailer filmu Aliens vs. Predator

Krystian Smoszna, 10 lipca 2004, 08:39

Gdy ludzie odkrywają na Antarktydzie ruiny piramidy nieznanego pochodzenia, niemal natychmiast zostaje podjęta decyzja o wysłaniu ekipy naukowej, która zbadałaby niezwykłą pod każdym względem budowlę. Po dotarciu na miejsce okazuje się, że skuta lodem świątynia jest całkowicie opanowana przez Obcych, a wkrótce w jej pobliżu ląduje kilkoro przedstawicieli rasy Predatorów, chcących urządzić polowanie na xenomorphów. Uwięzieni w środku piramidy członkowie ekipy, rozpoczynają pełny napięcia wyścig z czasem, który pozwoli im przetrwać niesamowitą batalię dwóch, najgroźniejszych w historii kina postaci.

Kolejne wirtualne przygody futurystycznej rasy Predatorów za rok pod Choinką?

eLKaeR, 20 grudnia 2003, 13:15

Druga połowa przyszłorocznych wakacji będzie jednocześnie momentem rozpoczęcia wyświetlania w kinach na terenie Stanów Zjednoczonych szumnie zapowiadanego obrazu pt. Alien Vs. Predator (Obcy kontra Predator), czyli kontynuatora idei kultowych serii Alien (debiutancka część w 1979) i Predator (1987). Reżyserem i autorem scenariusza nowego filmu jest Paul W. S. Anderson – twórca m.in. Event Horizon (Ukryty wymiar) i Soldier (Galaktyczny wojownik). Sieciowy serwis o nazwie CHUD (Cinematic Happenings Under Development) przedstawił właśnie Internautom zapis rozmowy z rzeczonym osobnikiem, podczas której po raz pierwszy wspomniano o nadchodzącej grze wirtualnej.

Recenzja: Aliens vs Predator 2 - Primal Hunt

Fajek, 25 października 2002, 17:30

„Aliens vs Predator 2: Primal Hunt” to dodatek do jednej z najlepszych gier akcji roku 2001, stworzony przez zespół Third Law Interactive, twórców gry akcji „KISS: Psycho Circus”. Fabuła „Aliens vs Predator 2: Primal Hunt” zawiązuje się 500 lat przed wydarzeniami, w których uczestniczyliśmy w „Aliens vs Predator 2”.

The Thing oraz AvP2: Primal Hunt już w sklepach

Fajek, 8 października 2002, 09:57

W dniu wczorajszym, za sprawą wydawnictwa Play-It do sklepów w całej Polsce trafiły dwa tytuły. Pierwszy z nich to The Thing na PC i konsolę PS2 oraz dodatek do Alien vs Predator 2 zatytułowany Primal Hunt.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt w sklepach

Łosiu, 16 sierpnia 2002, 09:04

Fani Obcych, Predatorów i osaczonych żołnierzy Marines szykujcie się. Oficjalny dodatek do jednej z najlepszych gier akcji ubiegłego roku Aliens vs Predator 2 trafił dziś do zachodnich sklepów. W Polskich sklepach Aliens vs Predator 2: Primal Hunt będzie można kupić już 19 sierpnia w cenie 49 PLN dzięki firmie Play It. Przyznam, że ja też z niecierpliwością czekam na ten tytuł, tylko jest jeden mały problem - tym razem to na pewno padnę na serce....:-)

Icewind Dale II oraz Aliens vs Predator 2: Primal Hunt - GOLD

Łosiu, 6 sierpnia 2002, 08:54

Firma Interplay Entertainment oświadczyła, że produkcja Icewind Dale II ostatecznie dobiegła do końca. Podobnie rzecz ma się z dodatkiem do utytułowanego Aliens vs Predator 2. Serwis Gone Gold donosi bowiem, że Aliens vs Predator 2: Primal Hunt także został ukończony. Oba tytuły niedługo trafią do sklepów, a to oznacza, że fani obu tych produkcji mogą już przygotowywać się do szeregu nieprzespanych nocy.

Aliens vs Predator III zapowiedziany

Łosiu, 8 lipca 2002, 09:11

Po niewątpliwym sukcesie jakim były obie części gry Aliens vs Predator, firma Fox Interactive zamierza nadal kontynuować tę serię. Jeszcze tego lata ma ukazać się dodatek do Aliens vs Predator II o podtytule Primal Hunt, a ponadto pan Paul Pawlicki z Fox Interactive w ekskluzywnym wywiadzie dla serwisu PlanetAVP ujawnił, że w przyszłości ukaże się trzecia część cyklu - Aliens vs Predator III.

Aliens vs Predator 2: Primal Hunt zapowiedziany

Łosiu, 11 kwietnia 2002, 09:25

Stało się to, o czym niektórzy po cichutku i z entuzjazmem wspominali już od pewnego czasu. Firmy Sierra Entertainment oraz Fox Interactive oficjalnie zapowiedziały wydanie dodatku do jednej z najlepszych gier akcji ubiegłego roku „Aliens vs Predator 2”. Będzie on zatytułowany „Aliens vs Predator 2: Primal Hunt”.