Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ojciec chrzestny II

Nowe tytuły w serii Electronic Arts Classics

Gambrinus, 23 października 2009, 10:22

Od dziś w sklepach można zdobyć nowe propozycje z serii Electronic Arts Classics. Tym samym do poziomu zaledwie 49 złotych zostały obcięte ceny pecetowych, a do 99 złotych konsolowych wersji miedzy innymi takich tytułów jak: Dead Space, Mirror’s Edge czy Crysis Warhead.

Electronic Arts rezygnuje z eksploatacji marki Ojciec Chrzestny?

Jiker, 5 czerwca 2009, 13:30

Electronic Arts pokładało w licencji na produkcję opartych na marce Ojciec Chrzestny nadzieje na wielki biznes. Uznana na całym świecie powieść Mario Puzo, rewelacyjne filmy Francisa Forda Coppoli zwiastowały spore zainteresowanie grami, a co za tym idzie – pewny zysk. Rzeczywistość jak zwykle okazała się jednak niezwykle brutalna.

Niefortunny pomysł Electronic Arts

Hed, 14 kwietnia 2009, 14:54

Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że Electronic Arts rozesłała amerykańskim dziennikarzom specjalne przesyłki w ramach promocji gry Godfather II. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że oprócz samej płyty wydawca zawarł kilka materiałów promocyjnych, w tym przede wszystkim dość kontrowersyjny prezent - prawdziwy kastet. Firma bardzo szybko poprosiła o zwrot broni.

Premiery gier w Polsce (6-12 kwietnia)

Vercetti, 14 kwietnia 2009, 13:57

Bardzo skromnie przedstawia się lista nowości, jakie rodzimi dystrybutorzy wydali na polskim rynku w ubiegłym tygodniu. Dość powiedzieć, że najgłośniejszym tytułem okazał się bądź co bądź średni sequel Ojca chrzestnego. Ciekawiej za to w segmencie reedycji, gdzie do sprzedaży trafiły cztery tytuły z serii Best of Activision.

Poradnik: Ojciec Chrzestny II

Redakcja GRYOnline.pl, 9 kwietnia 2009, 18:45

„Ojciec Chrzestny II to druga odsłona gry opartej na powieści oraz trylogii filmowej pod tym samym tytułem. Wcielasz się tutaj w postać Dominica, który buduje swoją rodzinę i zwiększając swoje wpływy zdobywa respekt i staje się poważanym Donem."

Szczegóły na temat dodatków DLC do Ojca Chrzestnego II

Hed, 1 kwietnia 2009, 14:21

Firma Electronic Arts poinformowała nas, że zapowiadana na ten miesiąc nowa odsłona elektronicznego Ojca Chrzestnego otrzyma po premierze specjalne pakiety z dodatkową zawartością. W ich skład wejdą zupełnie nowe bronie, niedostępna wcześniej postać oraz bonusowe mapy. Wszystkie te elementy wzmocnią na pewno rodziny mafijne graczy i pomogą zbudować doskonalsze imperium zbrodni.

Nowy tryb multiplayerowy w Ojcu chrzestnym II

Filip „fsm” Grabski, 18 marca 2009, 12:45

Czy druga część komputerowego Ojca chrzestnego okaże się lepsza od pierwszego odcinka, przekonamy się na początku kwietnia. Gra uzyskała już status gold i jej premiera nie powinna ulec kolejnym przesunięciom. Dzisiaj z kolei dowiadujemy się, że Electronic Arts przygotowało dla graczy niespodziankę – zupełnie nowy tryb do gry wieloosobowej nazwany Don Control.

Ojciec Chrzestny II jest złoty!

Filip „fsm” Grabski, 9 marca 2009, 14:25

Najbardziej znana mafijna rodzina już po raz drugi zagości na naszych konsolach i komputerach. Ojciec Chrzestny II został już ukończony i przywitamy go na początku następnego miesiąca bez kolejnych opóźnień.

Ojciec chrzestny II się spóźni

Filip „fsm” Grabski, 11 lutego 2009, 13:00

Właśnie poznaliśmy dokładny dzień, w którym Electronic Arts do spółki z Paramount Digital Entertainment po raz drugi złożą wszystkim graczom propozycję nie do odrzucenia.

Kto podkłada głos Michaelowi Corleone w drugiej części Ojca chrzestnego?

Jiker, 9 lutego 2009, 11:25

Redakcja serwisu Destructoid dotarła do ciekawych informacji na temat Ojca chrzestnego II. Okazuje się bowiem, że w rolę Michaela Corleone (w oryginale odegraną przez Ala Pacino) wciela się aktor Carlos Ferro, znany szerzej jako chorąży Dern z serialu Star Trek: The Next Generation oraz... Dominic Santiago, jeden z dwóch głównych bohaterów cyklu Gears of War.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (9 lutego 2009)

Jiker, 9 lutego 2009, 10:25

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatki do pecetowych Mass Effect, Gears of War i Call of Duty: World at War oraz sądowe boje wokół Ojca Chrzestnego. Zapraszamy do lektury.

EA o Mass Effect 2, Bad Company 2, Battlefield Heroes, Dragon Age i innych

Hed, 4 lutego 2009, 09:16

Firma Electronic Arts poinformowała o nowych szacowanych datach premier dla wielu głośnych i oczekiwanych tytułów. Wiemy więc między innymi kiedy pojawią się takie produkcje jak Mass Effect 2, Battlefield: Bad Company 2, The Godfather II, Battlefield Heroes oraz Dragon Age: Origins. Niestety, większość z wymienionych tytułów zaliczy pewne nie do końca sprecyzowane opóźnienia.

Nie będzie dema The Godfather II. Dodatkowa zawartość już w produkcji

vampire, 19 stycznia 2009, 14:15

Chociaż światowa premiera nadchodzącej produkcji bazującej na filmowej trylogii Ojciec Chrzestny, The Godfather II, odbędzie się dopiero 27 lutego, jej twórcy, EA Redwood, pracują już nad dodatkową zawartością, która dostępna będzie do pobrania po premierze gry.

Data premiery Ojca chrzestnego II

Hed, 8 stycznia 2009, 13:00

Druga część serii bazującej na filmowej trylogii Francisa Forda Coppoli pojawi się już w następnym miesiącu. Tytuł będzie dostępny w USA już 24 lutego. Europejscy mafiosi będą musieli poczekać 3 dni dłużej (do 27 lutego). Dowiedzieliśmy się również, że osoby, które zamówią grę w odpowiednich miejscach przed premierą otrzymają specjalny dodatek, w postaci oddanego przyjaciela rodziny.

Drugi dzień Games Convention - wrażenia z pokazów The Godfather II, GTA IV, Far Cry 2, StarCraft II i innych

Elrond, 21 sierpnia 2008, 19:54

Kolejny dzień lipskich targów Games Convention za nami. Dzisiaj było nieco spokojniej, z racji tego, iż żaden „rekin” branży elektronicznej rozgrywki nie zorganizował większej konferencji. Nie oznacza to jednak, iż w Lipsku wiało nudą – o, nie, nie, nie – wprost przeciwnie.

The Godfather II pozwoli na 15 - 25 godzin zabawy

artoor, 18 sierpnia 2008, 11:18

Druga część serii The Godfather ma zapewnić graczom od 15 do 25 godzin zabawy – taką informacją podzielił się z redaktorami serwisu VideoGamer.com, Hunter Smith, producent wykonawczy gry.

Pierwsze oficjalne informacje o The Godfather II

Vercetti, 8 sierpnia 2008, 13:50

W opublikowanym dziś oświadczeniu prasowym koncern Electronic Arts oficjalnie potwierdził, że prace nad wirtualną adaptacją drugiej części filmu Ojciec Chrzestny ruszyły pełną parą. Produkcja powstająca we współpracy z firmą Paramount Digital Entertainment ma już swoją stronę, a wkrótce doczeka się także oficjalnego trailera.

Kolejne konkrety dotyczące The Godfather II

ult, 7 sierpnia 2008, 13:51

Raptem tydzień temu informowaliśmy o przybliżonym terminie premiery Ojca Chrzestnego II – wirtualnej adaptacji powieści Mario Puzo, której twórcami są programiści z EA Redwood Shores. Dzisiaj przedstawiamy Wam garść kolejnych informacji o tym tytule.

The Godfather II na przełomie 2008 i 2009 roku

artoor, 1 sierpnia 2008, 08:41

Choć pierwsza część The Godfather spotkała się raczej ze słabym przyjęciem i kojarzy się obecnie z produktem średniej klasy z licznymi niedopracowanymi elementami (ocena GRY-OnLine – 69%), nadzieje graczy względem sequela są duże.

Producenci Ojca chrzestnego w sądzie

Vercetti, 20 czerwca 2008, 14:30

Podczas gdy Electronic Arts pracuje już nad drugą odsłoną wirtualnego Ojca chrzestnego, udzielająca mu filmowej licencji wytwórnia Paramount Pictures może wkrótce stracić okrągły milion dolarów. Takiej właśnie kwoty domaga się od koncernu Anthony Puzo, syn pisarza, bez którego mafijna historia o rodzinie Corleone nigdy by nie powstała.

Producent przygód Jamesa Bonda czuwa nad Ojcem Chrzestnym 2

Vercetti, 18 czerwca 2008, 11:35

Choć o planach stworzenia drugiej odsłony Ojca Chrzestnego mówiono już w lutym 2006 r., odpowiedzialne za jego produkcję studio EA Redwood Shores dotychczas konsekwentnie milczało na temat swojego dziecka, skupiając się w zamian na promocji survival horroru Dead Space.

Ojciec chrzestny ważny w obecnej i przyszłej działalności Electronic Arts

eLKaeR, 18 maja 2007, 06:06

Osiągalna dla posiadaczy siedmiu różnych platform (PC, PS2, PS3, oba Xboxy, PSP i Wii) gra The Godfather budzi mieszane uczucia – jedni chwalą ją za unikalną atmosferę niczym w filmowym i książkowym Ojcu chrzestnym, a inni ostro krytykują za mało efektowną grafikę. Korporacja Electronic Arts mocno wiąże jednak z tą marką teraźniejszość i przyszłość.