Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat SimCity 4: Godziny Szczytu

Zapowiedź Sim City 5 już w przyszłym tygodniu?

Aver, 29 lutego 2012, 19:27

Internet pełny jest spekulacji na temat nowego tytułu studia Maxis, który ma być zapowiedziany podczas targów twórców gier Game Developers Conference w najbliższy wtorek 6 marca.

Twórcy serii The Sims i SimCity pracują nad nowym symulatorem

Sarge, 30 stycznia 2012, 08:36

W sieci pojawiło się ogłoszenie o pracę w studiu Maxis. Wynika z niego, że twórcy m.in. serii The Sims i SimCity przygotowują nową grę z gatunku symulatorów.

EA pracuje nad nowym SimCity i grą opartą na serialu animowanym The Simpsons

Rezo, 27 maja 2011, 11:57

Powołując się na informacje z serwisu MCV, mamy przyjemność ogłosić, że Electronic Arts pracuje nad nową grą, która jeszcze w tym roku pojawi się na Facebooku. Tym razem będzie to tytuł bazujący na popularnej bajce The Simpsons. Jednocześnie pojawiły się nowe informacje o kolejnej odsłonie SimCity - tak samo jak w przypadku Simpsonów, tak tutaj całość będzie dedykowana tej platformie społecznościowej.

Co nam zabrały Simsy?

Hed, 13 października 2009, 09:18

Ward Moore, jedna z osób zatrudnionych w firmie Maxis, przybliżył nam dwa projekty studia, które zostały odłożone na półkę na rzecz marki The Sims. Decyzja najprawdopodobniej okazała się słuszna, bo w końcu Simsy stały się jedną z najpopularniejszych pecetowych gier, ale jednak anulowane tytuły również mogły być zabawne. Chodzi mianowicie o SimMars oraz SimCastle.

Maxis nie przygotuje nowej gry spod znaku SimCity

Major Doktor Upiorna, 8 czerwca 2007, 13:40

W połowie bieżącego tygodnia przedstawiciele firmy Electronic Arts oficjalnie wyjaśnili, że są prowadzone prace nad nową grą spod znaku SimCity, określaną jako SimCity Societies. Pozycja ta ma stanowić odłamem cyklu, a nie jak wcześniej sądziliśmy jego piątą część. Dowiedzieliśmy się również, że Maxis, dotychczasowy producent serii nie przygotuje zapowiedzianego tytułu.

Gra SimCity 5 zostanie ujawniona w nowym numerze magazynu Games for Windows?

Krystian Smoszna, 4 czerwca 2007, 07:56

Jeśli potwierdzą się informacje opublikowane wczoraj przez serwis Worthplaying, w lipcowym numerze czasopisma Games for Windows zostanie ujawniona kolejna, piąta już odsłona cyklu SimCity!

Pierwszy trailer z SimCity DS

Vercetti, 30 stycznia 2007, 15:12

Electronic Arts zaprezentowało światu pierwszy trailer z japońskiej edycji gry SimCity DS. Filmik ten ukazuje nam obszerne fragmenty gameplay’a produktu, starając się niejako udowodnić, że tworzenie strategii z myślą o handheldach ma głębszy sens.

Nowe obrazki z gry SimCity DS

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2007, 10:26

W Internecie pojawiły się nowe obrazki przedstawiające grę SimCity w wersji na konsolę Nintendo DS. Program przygotowywany jest przez koncern Electronic Arts, z myślą o japońskim rynku. W Kraju Kwitnącej Wiśni produkt zadebiutuje 22 lutego bieżącego roku.

Posiadacze konsoli Nintendo DS zagrają zimą w SimCity

Krystian Smoszna, 31 sierpnia 2006, 10:38

Koncern Electronic Arts przymierza się do wyprodukowania kolejnej gry z cyklu SimCity, tym razem w wersji na konsolę Nintendo DS. Firma zamierza wydać program w Japonii, co nie dziwi, jeśli weźmie się pod uwagę ogromną popularność handhelda w Kraju Kwitnącej Wiśni.

MetroQuest, czyli SimCity dla urbanistów

Krystian Smoszna, 26 czerwca 2006, 12:00

Czy popularne gry komputerowe mogą znaleźć zastosowanie w codziennym życiu? Kanadyjska firma Envision udowadnia, że tak. Jej program o nazwie MetroQuest, z którego korzystają specjaliści od planowania przestrzennego miast, powstał w oparciu o legendarną serię programów rozrywkowych Willa Wrighta – SimCity.

Kolejne Simowe miasto w produkcji?

Elrond, 26 maja 2004, 13:11

Ojciec i matka Simów w jednym, czyli pan Will Wright podał do publicznej wiadomości iż trwają prace na kolejnym tytułem ze znakomitej, przynajmniej w rankingach sprzedawanych w USA egzemplarzy, serii SimCity. Niestety nie zdradzono żadnych dodatkowych szczegółów dotyczących tej produkcji, ze słów Wrighta wynika jednak, iż chce on stworzyć sequel trochę w innym stylu niż ostatnio.

Sim City 5 w produkcji!

Krystian Smoszna, 22 stycznia 2004, 09:00

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów serii Sim City. Luc Barthelet, główny menadżer firmy Maxis, zdradził w wywiadzie dla francuskiego programu o grach komputerowych, że rozpoczęto już prace nad piątą odsłoną popularnego symulatora miasta. Nie ujawnił on jednak żadnych szczegółów na jego temat: jak będzie wyglądał i kiedy miałby się ukazać.

GOL ASY, czyli Najlepsze Gry Roku 2003 - kategoria Dodatki / Rozszerzenia

eLKaeR, 10 stycznia 2004, 17:55

Prezentacja PeCetowych produktów, nominowanych przez redakcję wortalu GRY-OnLine w Plebiscycie na Najlepsze Gry Roku 2003, wkroczyła dziś w siódmy etap. Dokładnie trzy tygodnie wstecz proces demonstracji zainaugurowały Gry Przygodowe, a później zostały scharakteryzowane jeszcze Wyścigi, Gry Akcji, Gry Sportowe, Gry Niedocenione i Gry Strategiczne. Teraz pora przybliżyć Szanownym Czytelnikom najobszerniejszą (łącznie czternaście pozycji) spośród kategorii tematycznych, poświęconą rozmaitym dodatkom i rozszerzeniom. Po lekturze niniejszego artykułu serdecznie zapraszamy do głosowania, ponieważ czekają wspaniałe nagrody (np. układ Intel Pentium 4 3,0 GHz, akcesoria ze stajni Logitech i mnóstwo oryginalnego oprogramowania rozrywkowego).

Sim City 4: Rush Hour w zachodnich sklepach

ComCo, 23 września 2003, 08:46

Wybudować posterunek policji, straży pożarnej czy nową szkołę? Postawić na rozwój dzielnicy mieszkalnej, czy może zainwestować w przemysł? I jak to wszystko zrobić przy okrojonym budżecie? Z podobnymi decyzjami zetknął się chyba każdy wielbiciel serii SimCity - zarządzanie miastem to nie jest taka prosta sprawa, a zły wybór prowadzi do coraz większej dziury budżetowej... Dylematy dylematami, a tymczasem zachodni posiadacze czwartej części powyższego cyklu mogą już udać się sklepów - na półkach pojawiło się właśnie oficjalne rozszerzenie gry, noszące podtytuł Rush Hour („Godziny Szczytu”).

„Czwarte Sim Miasto” + „Godziny Szczytu” = Sim City 4: Deluxe Edition

eLKaeR, 1 sierpnia 2003, 12:57

Czwarta część słynnej gry strategiczno-ekonomicznej Sim City obecna jest na rynku od niecałych siedmiu miesięcy. Wraz z początkiem roku szkolnego 2003/2004 do sklepów trafi oficjalne rozszerzenie tej pozycji, oznaczone podtytułem Rush Hour. Natomiast kilka tygodni później w sklepach zadebiutuje specjalna kompilacja wspomnianych programów.

Godziny szczytu w mieście Simów...

ComCo, 8 maja 2003, 07:20

Czwarta część cyklu SimCity przez jakiś czas utrzymywała się na czele listy najlepiej sprzedających się gier w Stanach Zjednoczonych. Nie bez powodu - rzeczony tytuł potrafi przykuć graczy do monitora na długie godziny. Idąc za ciosem, korporacja Electronic Arts postanowiła kontynuować całą serię, dzięki czemu już niedługo w nasze ręce trafi pierwsze, oficjalne rozszerzenie do wspomnianego programu, noszące podtytuł Rush Hour.