Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Mortal Kombat: Unchained

Powstaje nowy Mortal Kombat!

Jiker, 10 czerwca 2010, 16:53

Firma Warner Bros. Interactive Entertainment zapowiedziała oficjalnie nową odsłonę cyklu Mortal Kombat. Za jej deweloping odpowiedzialna jest ekipa NetherRealm Studios (dawniej Warner Bros. Games Chicago), zarządzana przez pomysłodawcę marki, Eda Boona. Produkcja zostanie wydana na Xboksa 360 i PlayStation w 2011 roku. W Sieci opublikowany został również pierwszy zwiastun produkcji.

Więcej informacji na temat filmu Mortal Kombat

Sarge, 10 czerwca 2010, 15:05

Wczoraj mogliście obejrzeć u nas krótki, niemal ośmiominutowy film, który okazał się demonstracją kolejnej ekranizacji marki Mortal Kombat. Demonstracją, bo od jego przyjęcia zależeć będzie, czy twórcy dostaną zielone światło i produkcja pojawi się w kinach w pełnej wersji. Dziś poznaliśmy trochę więcej informacji na temat tej zajawki.

Mortal Kombat - tajemniczy filmik zapowiedzią nowej ekranizacji? [news uaktualniony]

Adrian Werner, 9 czerwca 2010, 09:20

Fani Mortal Kombat mają powody do radości. Na sieci pojawił się tajemniczy filmik, który najprawdopodobniej pochodzi z nowej ekranizacji popularnej niegdyś serii mordobić.

Nowy Mortal Kombat pod koniec 2010 roku?

Jiker, 8 marca 2010, 10:50

Redakcja serwisu TRMK dotarła do szeregu plotek i niepotwierdzonych informacji poświęconych dziewiątej odsłonie cyklu bijatyk Mortal Kombat. Wynika z nich, że premiera kolejnego dzieła Eda Boona i ekipy WB Games Chicago ma szansę odbyć się pod koniec bieżącego roku, a nowe fakty na jego temat ujawnione zostaną w przyszłym miesiącu.

Filmowy Mortal Kombat powróci?

Hed, 27 stycznia 2010, 11:48

W sieci pojawiły się plotki, że Warner Bros pracuje nad powrotem filmowej adaptacji gry Mortal Kombat, do której firma nabyła prawa w ubiegłym roku po bankructwie poprzedniego właściciela (Midway). Z wiadomości opublikowanej przez stronę Bloody Disgusting dowiadujemy się, że najwyraźniej nie chodzi o trzecią część kinowej serii a raczej całkowity „restart” marki.

Next Gen - odc. 5 - Mortal Kontrakt

Runshin & Lans Tartare, 2 września 2009, 10:29

Nowy Mortal Kombat pokaże, co potrafi w sieci

Hed, 11 sierpnia 2009, 09:28

Warner Bros. ma poważne plany odnośnie kolejnej odsłony Mortal Kombat. Marka została kupiona przez firmę od upadającego wydawcy Midway, wraz ze studiem odpowiedzialnym chociażby za jej ostatnią odsłonę (Mortal Kombat vs DC Universe). Okazuje się, że nowy produkt miałby skupić się między innymi na rozgrywce sieciowej i jednocześnie stworzyć prawdziwy standard dla innych gier.

Mortal Kombat znów na srebrnym ekranie?

Raven, 9 lipca 2009, 10:08

Jeśli wierzyć słowom jednego z aktorów z obsady poprzednich filmów Mortal Kombat, wkrótce doczekamy się trzeciej filmowej adaptacji słynnej serii gier komputerowych.

Nowy Mortal Kombat tylko dla dorosłych

Elrond, 20 czerwca 2009, 11:24

Wygląda na to, iż mimo wszystkich zawirowań wokół firmy Midway oraz jej flagowej serii, Mortal Kombat, fani dostaną kolejną odsłonę swojej ulubionej bijatyki. Co więcej, gra nie będzie już „ugrzeczniona” aby uzyskać niższą kategorię wiekową, ba, będzie przeznaczona tylko dla dorosłych.

Szczegóły na temat gry Ultimate Mortal Kombat 3 w wersji na NDS

Metatron, 28 czerwca 2007, 15:51

Wśród zapowiadanych przez firmę Midway gier na NDS znalazła się konwersja hitu sprzed lat, Ultimate Mortal Kombat 3. Jak się okazało, posiadacze przenośnej konsolki Nintendo dostaną grę wzbogaconą o szereg bonusów.

Nowy Mortal Kombat bardziej realistyczny

Metatron, 22 kwietnia 2007, 13:48

Wraz z Mortal Kombat: Armageddon twórcy pożegnali się z odchodzącą właśnie generacją konsol i choć nie wszystkim fanom odpowiadały zastosowane w grze rozwiązania (jak np. brak indywidualnych fatality oraz nieprzystające do cyklu wyścigi gokartów), produkcja spotkała się z całkiem dobrym przyjęciem. Teraz twórcy biorą się za kolejną, ósmą już część tej popularnej serii bijatyk.

Boon i Himmerick a gra z serii Mortal Kombat w wersji dla Nintendo DS

eLKaeR, 2 lutego 2007, 12:12

Piętnastolecie istnienia obchodzi w tym roku kultowa seria Mortal Kombat, zawsze kojarzona z krwawymi bijatykami mistrzów rozmaitych sztuk walki. Kolejne części owego cyklu trafiały na różnorodne platformy, ale jeszcze nigdy nie widzieliśmy "Śmiertelnej Walki" w wersji dla Nintendo DS. Mimo wcześniejszych zaprzeczeń, edycję taką jednak ujrzymy na sklepowych półkach.

Mortal Kombat: Unchained trafia na półki sklepowe

Metatron, 14 listopada 2006, 08:37

Midway ogłosiło, że najnowsza przenośna odsłona popularnej serii bijatyk, Mortal Kombat: Unchained na PSP, właśnie trafiła na półki sklepowe. Gra w dużej mierze jest przeniesieniem produkcji na konsole stacjonarne – MK: Deception. W wersji na PSP wprowadzono jednak szereg modyfikacji.

Ultimate Mortal Kombat 3 już za miesiąc na Xbox Live Arcade

Jiker, 10 października 2006, 12:37

O nowej wersji gry Ultimate Mortal Kombat 3, przeznaczonej dla konsoli Xbox 360, poinformowaliśmy Was po raz pierwszy publikując krótkie sprawozdanie z imprezy X06, która odbyła 27 września 2006 roku w Barcelonie. Dowiedzieliśmy się wtedy, że premiera podrasowanej edycji jednej z najsłynniejszych bijatyk zostanie włączona do usługi Xbox Live Arcade w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Petycja posiadaczy Xboxa 360 w sprawie Mortal Kombat

BK, 5 lipca 2006, 10:27

Jak wiemy od kilku miesięcy, zapowiedziana na jesień tego roku gra Mortal Kombat: Armageddon będzie prawdopodobnie ostatnim tytułem z wielbionej od wielu lat przez graczy serii. Ukaże się ona w wersjach na Playstation 2 i pierwszego Xboxa.

Co zobaczymy w Mortal Kombat: Unchained?

eLKaeR, 28 lutego 2006, 10:32

Korporacja Midway nie była dotąd specjalnie chętna do ujawniania dokładnych informacji, dotyczących nowej gry z cyklu Mortal Kombat, dedykowanej kieszonkowej konsoli PlayStation Portable. Dziś wreszcie poznaliśmy garść szczegółów nt. nadchodzącego produktu, noszącego podtytuł Unchained.