Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Battlefield 2: Pancerny Atak

Battlefield 3 okiem Bartheza i eJaya, cz. 1

barth89, 26 sierpnia 2011, 20:17

Rozmowa nt oczekiwań względem Battlefielda 3, wzbogacona o odniesienia do Battlefield 2 i Bad Company 2.

Wybrane gry FPS taniej o 25% w EA Store

Taven, 16 listopada 2010, 10:50

Polski oddział firmy Electronic Arts przygotował specjalną promocję dla wszystkich fanów strzelanin z widokiem pierwszoosobowym. Przez tydzień wybrane tytuły dystrybuowane przez firmę w naszym kraju będzie można kupić po odpowiednio niższej cenie za pośrednictwem serwisu EA Store.

Battlefield 3 także na konsole

Adrian Werner, 31 lipca 2010, 13:04

Od ponad roku docierały do nas kolejne nieśmiałe wieści potwierdzające, że Battlefield 3 znajduje się już w produkcji. Okazuje się, że prace nad tą grą mogą być już w całkiem zaawansowanej fazie, ponieważ Electronic Arts obiecało wszystkim, którzy kupią Edycję Limitowaną najnowszego Medal of Honor, że będą mogli wziąć udział w beta testach trzeciego Battlefielda.

Ciąg dalszy promocji gier EA na Steamie

Sarge, 16 czerwca 2010, 11:37

Wczoraj informowaliśmy Was o tygodniowej promocji firmy Electronic Arts na Steamie, według której codziennie mieliśmy dostawać nowe gry tego koncernu po obniżonych cenach. Wczoraj promocji doczekały się dwie odsłony serii Crysis, a dziś przygotowano coś dla fanów Battlefielda i Medal of Honor.

Promocja na Steam – EVE Online i Battlefield 2 w dobrych cenach

Hed, 30 listopada 2009, 09:10

Znamy szczegóły kolejnego etapu wyprzedaży na Steamie, która trwa od kilku dni. Jeszcze przez niecałe osiem i pół godziny na platformie Valve można kupić kilka ciekawych produkcji za bardzo niskie kwoty. Najciekawszą ofertą wydaje się przede wszystkim gra EVE Online, dostępna za niecałe 5 euro oraz zestaw Battlefield 2: Complete Collection za 10 euro.

Battlefield 3 oficjalnie w produkcji

Elrond, 11 czerwca 2009, 11:59

Wygląda na to, iż firma Electronic Arts postanowiła się zlitować nad fanami serii Battlefield, czekającymi z niecierpliwością na kolejną część gry. Mimo, iż o istnieniu Battlefield 3 wiadomo już od jakiegoś czasu, to informacje te nie były oficjalne. Do tej pory.

Patch do Battlefield wprowadzi nową mapę

Maciej Śliwiński, 16 marca 2009, 10:38

Długo oczekiwane patche do Battlefield 2 i Battlefield 2142 wprowadzi kilka ciekawych zmian. Przede wszystkim gracze dostaną nową mapę, oferującą możliwość desantu na plażę. Patch przed oficjalną premierą będzie dostępny dla wszystkich w fazie otwartych beta testów.

Battlefield Online w produkcji

Jiker, 16 marca 2009, 09:23

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun zapowiadający nową odsłonę cyklu Battlefield – sieciową, prawdopodobnie darmową odsłonę noszącą tytuł Battlefield Online. Trafi ona początkowo jedynie na rynek koreański, lecz niewykluczone jest jej wydanie również w Europie.

Pierwsze informacje na temat gry Battlefield 3

Krystian Smoszna, 7 stycznia 2008, 07:41

Redaktorzy magazynu PC Gamer przygotowali krótki artykuł, który w całości poświęcono kolejnej odsłonie cyklu Battlefield, opatrzonej cyfrą „3”. Opublikowany w ostatnim numerze czasopisma tekst zawiera kilka cennych informacji na temat nowej, niezapowiedzianej jak dotąd przez koncern Electronic Arts gry.

Team Delta zwycięzcą turnieju w grach z serii Battlefield 2 podczas Pikniku Historycznego

Krystian Smoszna, 3 lipca 2007, 09:57

Zespół Team Delta pokonał wszystkich konkurentów w turnieju gier Battlefield 2 i Battlefield 2142, który odbył się w czwarty weekend czerwca, podczas kolejnej edycji Pikniku Historycznego w IX Forcie Czerniakowskim.

Koniec z łatami do gry Battlefield 2?

Krystian Smoszna, 23 maja 2007, 06:53

Kilka dni temu minęło dokładnie pół roku od chwili, gdy w sieci pojawiła się poprawka do gry Battlefield 2, oznaczona liczbą 1.41. Istnieje prawdopodobieństwo, że była to ostania łata, jaką firma Digital Illusions Creative Entertainment przygotowała ku uciesze licznych fanów tego programu.

List otwarty do twórców Battlefield 2 - poprawcie błędy albo ...

Elrond, 5 czerwca 2006, 23:30

Niestety, sequel jednego z najlepszych FPSów ostatnich lat, Battlefield 2, jest dosłownie najeżony błędami. Co ciekawsze, zarówno jego twórcy jak i wydawcy, wydają sobie nic z tego nie robić, ba, wydanie patcha 1.3, który jest jeszcze bardziej niestabilny niż poprzednie wersje, świadczy dobitnie o tym, gdzie wspomniane firmy mają graczy.

Battlefield 2: Pancerny Atak już we wtorek

Vercetti, 4 czerwca 2006, 17:56

Niestety, ku rozpaczy niektórych osób szósty czerwca nie będzie dniem końca świata, a jedynie datą premiery rozszerzenia do gry Battlefield 2. To właśnie we wtorek Electronic Arts zamierza udostępnić w sieci drugi, po Euro Forces, dodatek do sieciowego FPS-a.

Patch do Battlefield 2 - panowie z Electronic Arts przedobrzyli

Elrond, 26 maja 2006, 14:53

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie poświęconej grze Battlefield 2, kłopoty, które pojawiły się po zaaplikowaniu poprawki w wersji 1.3, związane z komunikacja pomiędzy serwerami Battlefield oraz Gamespy, powstały prawdopodobnie w wyniku działania tego patcha.

Zobacz screenshoty z nowego dodatku do Battlefield 2

Krystian Smoszna, 2 maja 2006, 14:22

Koncern Electronic Arts opublikował nowe screenshoty z kolejnego płatnego dodatku (tzw. „booster pack”) do gry Battlefield 2. Armored Fury, bo tak nazywa się wspomniane rozszerzenie, już wkrótce zostanie udostępnione wszystkim zainteresowanym w Internecie.