Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat UFO: Decydujące Starcie

UFO: Trilogy już niebawem na rynku

Vercetti, 11 lipca 2007, 14:15

1C Publishing EU postanowiła odświeżyć nieco pamięć o strategicznej serii UFO, wydając w Wielkiej Brytanii pakiet, złożony z trzech reprezentujących ową sagę gier. Zestaw zatytułowany po prostu UFO: Trilogy pozwoli odbiorcom na ponowne sprawdzenie tego, co mają do zaoferowania takie projekty, jak: Aftermath, Aftershock oraz Afterlight.

Kolejne gry dostępne w systemie elektronicznej dystrybucji

Krooliq, 12 lipca 2006, 11:29

Firma Paradox Interactive poinformowała, że katalog gier dostępnych w systemie elektronicznej dystrybucji GamersGate właśnie powiększył się o kolejne trzy tytuły: UFO: Aftershock, UFO: Aftermath oraz Korea: Forgotten Conflict.

Cenega wydawcą UFO: Afterlight

Krystian Smoszna, 2 marca 2006, 09:09

Niespodzianki nie ma. Kolejną grę ze znanego cyklu UFO wyda na rynku Cenega. Przedstawiciele firmy opublikowali wczoraj oficjalne oświadczenie prasowe, w którym poinformowali o podpisaniu stosownego porozumienia w tej sprawie ze studiem Altar Games.

Poradnik: UFO: Decydujące Starcie

Redakcja GRYOnline.pl, 9 stycznia 2006, 19:52

Poradnik do UFO: Decydujące Starcie wskazuje jak optymalnie rozwijać sieć baz, jak szybko dojść do wysokiego poziomu technologicznego, wreszcie jak skutecznie zarządzać surowcami. No i oczywiście – jak dobrnąć do samego końca gry.

Konkurs dla utalentowanych fanów cyklu UFO

Krystian Smoszna, 20 grudnia 2005, 08:00

Fani gier z serii UFO mają okazję wykazać się w specjalnym konkursie, zorganizowanym przez serwis Strategy Core oraz firmy Altar i Cenega. Zabawa związana jest głównie z najnowszą odsłoną cyklu, zatytułowaną UFO: Aftershock, która w Polsce zadebiutowała w ubiegłym miesiącu.

Zapowiedziano kolejną odsłonę cyklu UFO

Krystian Smoszna, 14 grudnia 2005, 11:11

Członkowie studia Altar Games nie zamierzają przedłużać urlopu po ukończeniu gry UFO: Aftershock. Program zadebiutował na rynku niespełna dwa miesiące temu (w Polsce 18 listopada), a już dziś dowiadujemy się, że rozpoczęto prace nad kolejną odsłoną opowieści o zmaganiach ludzi z obcymi.

UFO: Aftershock do kupienia w Europie Zachodniej, niedługo polska premiera

ComCo, 25 października 2005, 09:54

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, długo oczekiwana kontynuacja bestsellerowego cyklu strategii UFO, nosząca podtytuł Aftershock (pol. Decydujące Starcie), zadebiutowała na europejskim rynku. Program mogą już kupić gracze z Wielkiej Brytanii oraz Niemiec, za jakiś czas gra trafi również do naszego kraju.

Złote UFO: Aftershock

Elrond, 3 października 2005, 15:53

Firma Altar Interactive poinformowała, iż UFO: Aftershock, najnowszy członek doskonałej niegdyś rodziny strategii, właśnie uzyskała złoty status, co oznacza, iż niedługo uda się do tłoczni. A czas ku temu najwyższy, bowiem jej premierę zaplanowano na 21 października tego roku. Polskim graczom zabawę w kontynuację UFO: Aftermath zapewni firma Cenega.

Znamy datę wydania UFO: Aftershock

Elrond, 6 września 2005, 13:43

UFO: Aftershock, połączenie taktycznej gry akcji na poziomie odziału oraz strategii, rzec można, globalnej, powstające w czeskim studiu Altar Interactive ukaże się na rynku już 7 października, poinformowali przedstawiciele Ascaron oraz Cenegi, wydawcy gry. Tym samym pozostał miesiąc do wkroczenia w kolejną część popularnej niegdyś serii.

UFO: Aftershock również na Xbox’a?

Krooliq, 24 sierpnia 2005, 08:41

Najnowsza odsłona popularnej serii UFO, zatytułowana Aftershock, najprawdopodobniej pojawi się również w wersji na konsolę Microsoftu – Xbox.

UFO: Aftershock również na telefony komórkowe

Krystian Smoszna, 10 lipca 2005, 14:07

Najnowsza odsłona popularnej serii UFO, zatytułowana Aftershock, trafi również na komórki – poinformował koncern Cenega. Za powstanie alternatywnej wersji gry odpowiadać będzie firma Redboss, która na co dzień przygotowuje oprogramowanie właśnie z myślą o przenośnych aparatach telefonicznych.

Nowe informacje o UFO: Aftershock

Elrond, 1 lipca 2005, 10:52

Piekiełko Graczy czyli serwis GamersHell zamieścił bardzo obszerne FAQ dotyczące niecierpliwie oczekiwanej przez fanów gry UFO: Aftershock. W dalszej części wiadomości postaraliśmy się o podanie najważniejszych informacji o kolejnej odsłonie jednej z najciekawszych serii strategiczno taktycznych.

UFO: Aftershock najpewniej ukaże się we wrześniu

ComCo, 23 czerwca 2005, 11:45

Monolith Productions to nie jedyne studio, które ma problemy z ustaleniem daty debiutu aktualnie przygotowywanej produkcji. Podobnie jest z zespołem Altar Interactive, jakiego pracownicy zbliżają się do końca developingu taktycznej strategii, pt. UFO: Aftershock.

Chcesz zaistnieć w świecie UFO: Aftershock? Napisz opowiadanie i licz na odrobinę szczęścia

Elrond, 9 czerwca 2005, 15:36

Firma Cenega, wydawca UFO: Aftershock wychodzi do fanów tej znakomitej serii strategicznej z dość ciekawą propozycją. Otóż wszyscy, którzy mają w sobie odrobinę talentu pisarskiego, nie wstydzą się zaprezentować swoich prac szerszej publiczności i mają chrapkę na ujrzenie swoich "wypocin" w specjalnej edycji UFO: Aftershock powinni wziąć udział w konkursie literackim.

El Matador, The Roots, Creature Conflict i UFO: Aftershock - opóźnienia

ComCo, 30 maja 2005, 11:22

Korporacja Cenega Publishing dokonała aktualizacji swojego aktualnego planu wydawniczego. Zamiast „aktualizacji planu” bardziej pasowałby tu jednak zwrot „generalnego opóźnienia w planach”, gdyż aż cztery nadchodzące projekty tejże firmy (El Matador, The Roots, Creature Conflict i UFO: Aftershock) pojawią się na rynku później, niż dotychczas zapowiadano.