Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Hidden and Dangerous 2

Seria Hidden and Dangerous dostępna do kupienia w serwisie GOG.com

AlexB, 24 lutego 2017, 14:15

Oferta serwisu GOG.com powiększyła się o kolejne dwa tytuły. W sklepie możemy od wczoraj znaleźć pierwszą i drugą odsłonę cyklu Hidden and Dangerous, czyli popularnych taktycznych strzelanin drugowojennych.

Koncern Take-Two Interactive Software przejął studio Illusion Softworks

Krystian Smoszna, 8 stycznia 2008, 15:16

Koncern Take-Two Interactive Software poinformował dziś za pośrednictwem oficjalnego oświadczenia prasowego, że przejął kontrolę nad czeskim studiem Illusion Softworks. Polskim fanom gier komputerowych nazwa ta powinna być doskonale znana, wszak to właśnie nasi południowi sąsiedzi stali za produkcją Mafii.

Drugi dodatek do Hidden And Dangerous 2?

ComCo, 10 sierpnia 2004, 08:41

Wygląda na to, że Sabre Squadron nie jest jedynym rozszerzeniem taktycznej gry akcji Hidden And Dangerous 2, które zamierza wydać korporacja Take 2 Interactive. Oficjalnych informacji nt. drugiego dodatku jeszcze nie ujawniono, chociaż w planie wydawniczym holenderskiego dystrybutora gier, firmy Micromedia, można znaleźć garść poszlak w tej sprawie.

Pierwsze informacje o dodatku do Hidden & Dangerous 2 – „Sabre Squadron”

Speed, 1 czerwca 2004, 12:29

Pierwsze sygnały, wskazujące na pojawienie się expansion packa do gry czeskiego studia Illusion Softworks, wyszperaliśmy dla Was już pod koniec października, ubiegłego roku. Dowiedzieliśmy się wtedy z wywiadu z twórcami, że firma – tuż po premierze, jako że owy interwiew na łamy Internetu wypłynął ledwie tydzień po debiucie rynkowym – pracuje nad dodatkiem do Hidden & Dangerous 2. Dziś, po blisko ośmiomiesięcznym milczeniu, znany pierwsze detale, dotyczące tegoż dodatku.

Hidden & Dangerous 2 oraz Manhunt - nowe promocje

Fajek, 24 maja 2004, 15:29

Najnowsze promocje w naszym sklepiku to dwie gry wydane w naszym kraju przez firmę Cenega. Pierwsza z nich, to długo oczekiwana gra akcji z okresu II Wojny Światowej zatytułowana Hidden & Dangerous 2. Tytuł numer dwa to niezwykle kontrowersyjny Manhunt.

Poradnik: Hidden & Dangerous II

Redakcja GRYOnline.pl, 16 kwietnia 2004, 19:30

Do poradników dołączył opis przejścia taktycznej gry akcji Hidden & Dangerous II, ukazującej zmagania czteroosobowego oddziału komandosów pod dowództwem porucznika Garego Bristola, wykonujących przeróżne misje bojowe podczas II wojny światowej.

Kilka słów wyjaśnienia na temat trybu co-op w Hidden & Dangerous 2

Elrond, 17 grudnia 2003, 10:11

Od momentu wydania, fani gry Hidden & Dangerous a konkretnie jej drugiej odsłony, wylewają gorzkie żale z powodu braku trybu co-op w tejże produkcji. Ale ta sytuacja ma ulec zmianie, tylko czy ta zmiana jest tym o co graczom chodziło ?

Expansion pack do Hidden and Dangerous 2

Łosiu, 29 października 2003, 09:38

Ledwie w zeszłym tygodniu w amerykańskich sklepach z grami, po około czterech latach wysiłków zespołu Illusion Softworks, pojawiła się druga część znakomitej taktycznej gry akcji osadzonej w czasach II Wojny Światowej, tj. Hidden and Dangerous 2, a już panowie z tego studia, z uśmiechem na twarzach, chwalą się, iż przygotowują dodatek do H&D2. Ponadto Petr Vochozka, CEO Illusion Softworks, zapowiedział, iż jeszcze w tym tygodniu pojawi się pierwszy patch do angielskiej wersji gry, który wyeliminuje wszystkie dotychczas jej znalezione błędy.

Pobierz darmową (i do tego pełną) wersję Hidden & Dangerous Deluxe!

ComCo, 10 października 2003, 08:15

Korporacja Gathering, z racji tego, że coraz szybciej zbliża się premiera drugiej części cyklu Hidden & Dangerous (pod koniec bieżącego miesiąca), przygotowała dla graczy doskonały prezent: pełną wersję edycji deluxe „jedynki” Hidden & Dangerous jako darmowy software do pobrania! Trzeba przyznać, że na Zachodzie wydawcy wiedzą, jak zachęcić klientów do kupna swoich tytułów...

Przerwa w oczekiwaniu na Hidden and Dangerous 2, czyli H&D 2 Mini Game

Syriusz, 19 września 2003, 12:02

Na oficjalnej stronie internetowej nadchodzącej taktycznej gry akcji Hidden and Dangerous 2 (polska premiera planowana jest na listopad bieżącego roku, na Zachodzie zaś ukaże się miesiąc wcześniej), pojawiła się nowa atrakcja, która jak sądzę zainteresuje wszystkich entuzjastów wspomnianego tytułu. Autorzy postarali się bowiem o specjalną online’ową mini gierkę o nazwie Hidden and Dangerous 2 Minigame. Jesteście ciekawi co ona oferuje? Czytajcie więc dalej.

Beta-testy Hidden and Dangerous 2

Syriusz, 27 sierpnia 2003, 11:51

Rozpoczęły się zapisy na beta-testy najnowszej produkcji duetu Illusion Softworks i Gathering, tj. Hidden and Dangerous 2. Wspomniany tytuł to taktyczna gra akcji, w której wcielamy się w dowódcę niewielkiego oddziału mającego za cel dopełnić około 20 misji podczas II Wojny Światowej. W dziewięciu przygotowanych kampaniach zwiedzimy m.in.: Europę, Afrykę czy południową Azję (całkowicie interaktywne środowiska). Do naszej dyspozycji oddano cały arsenał broni oraz pojazdów, które pozwolą wykonać nam dyskretnie i efektywnie nasze zadania.

Wizualne nowości...

Void, 25 kwietnia 2003, 11:23

Oj, obrodziło nam ostatnio w nowe tytuły gier, obrodziło. Nie ma dnia, by jakieś nowe obrazki nie zawitały w galeriach różnych serwisów, by jakaś reklama nie zapowiadała kolejnego, światowego hitu. Nie wiem, czy to zbliżające się Targi E3 wywołują taką nerwowość i chęć pochwalenia się własnymi dokonaniami u wydawców, czy może jest jakaś inna przyczyna...

Take 2 Interactive odkrywa karty

eLKaeR, 18 grudnia 2002, 08:21

Gathering of Developers, Gotham Games, Rockstar Games i Talon Soft, to producenci oprogramowania rozrywkowego, którzy znajdują się obecnie pod opiekuńczymi skrzydłami korporacji wydawniczej Take 2 Interactive. Gdy patrzymy zatem przez pryzmat tak silnej bazy developerskiej, nie powinny nas absolutnie dziwić, ujawnione właśnie przez rzeczoną firmę, plany przyszłej rynkowej ofensywy.

Kiedy Duke Nukem Forever?

Łosiu, 14 lutego 2002, 09:15

Znany zachodni wydawca, firma Take 2 Interactive, przedstawił swe wyniki finansowe za czwarty kwartał roku 2001 i cały rok fiskalny 2001. Ponadto przedstawił też swój plan na rok fiskalny 2002 i listę tytułów które zamierza wydać w przyszłości. O „dziwo” w planach na rok fiskalny 2002 nie ma długo oczekiwanego tytułu Duke Nukem Forever.

Hidden & Dangerous Deluxe na ukończeniu

Mariusz Klamra, 9 lutego 2002, 13:30

Fani Hidden & Dangerous, taktycznej gry akcji osadzonej w realiach II wojny światowej, muszą jeszcze chwilę poczekać na jej kontynuację, jednak już wkrótce będą mogli jeszcze raz przypomnieć sobie emocje związane z pierwszą częścią w znacznie zmodyfikowanej wersji Hidden & Dangerous Deluxe.

Hidden and Dangerous 2 dopiero w przyszłym roku...

Michał Bobrowski, 22 października 2001, 14:18

Osoby czekające na sequel znakomitej gry Hidden and Dangerous będą musiały uzbroić się w cierpliwość. Wszystko wskazuje na to, że zamiast na jesieni tego roku gra ujrzy światło dzienne dopiero w pierwszym kwartale roku przyszłego. Na pocieszenia można dodać, że jej autorzy zapowiedzieli, że „odpowiednio” wcześniej przed premierą ukaże się wersja demo tej gry.

Zapowiedź Hidden and Dangerous 2

Solnica, 29 czerwca 2001, 10:55

Zapraszam do lektury kolejnego zamieszczonego na naszych stronach materiału, tym razem jego autor postara się przybliżyć Wam niezwykle ciekawie zapowiadającą się grę tworzoną przez zespół naszych południowych sąsiadów – Hidden and Dangerous 2.

Otwarcie oficjalnych stron trzech nowych gier Talonsoftu

Łosiu, 22 maja 2001, 07:17

Trzeba przyznać, że panowie z firmy Talonsoft nie dali się całkowicie ponieść targom E3 i cały czas sumiennie wykonywali swe obowiązki, czego najlepszym dowodem są trzy nowe oficjalne strony gier, które uruchomili w czasie ich trwania.

Nowe trailery gier zaprezentowane na E3

Solnica, 18 maja 2001, 13:04

Targi E3 idą pełną parą i coraz to nowi producenci i wydawcy prezentują świeżutkie materiały na temat swoich gierek. Pojawiło się między innymi kilka bardzo ciekawych trailerów, najciekawsze z nich które ukazały się do tej pory, zebraliśmy i umieściliśmy w naszym dziale Pliki.

Hidden and Dangerous 2 oficjalnie zapowiedziany

Łosiu, 25 kwietnia 2001, 08:15

Od czasu, gdy zagrywaliśmy się w Hidden and Dangerous, taktyczną grę akcji osadzoną w czasach II Wojny Światowej minęło już sporo czasu. Wszyscy zaczęli oczekiwać rychłego pojawienia się jej kontynuacji i faktycznie od jakiegoś czasu dało się słyszeć głosy, że będzie, że jest w produkcji, itp. Jednak dopiero teraz GodGames oficjalnie zapowiedział jej wydanie.

Electronic Entertainment Expo - nieco nowych szczegółów

Solnica, 7 kwietnia 2001, 15:33

Co prawda do mających odbyć się w połowie maja targów E3 pozostało jeszcze trochę czasu, jednak na sieci powoli zaczynają pojawiać się kolejne, konkretne informacje na ich temat.