Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Sam & Max Hit the Road

Pierwsze konkrety o trzecim sezonie Sam & Max

Adrian Werner, 12 marca 2010, 08:05

Mamy dobre wieści dla fanów gier przygodowych, którzy stęsknili się za policyjnym duetem złożonym z psa i królika. Telltale Games wreszcie podzieliło się ze światem informacjami na temat trzeciego sezonu.

Sam & Max: Season Two w produkcji

Vercetti, 27 lipca 2007, 13:45

Studio Telltale Games oficjalnie ogłosiło, że pracuje już nad drugim sezonem przygód szalonych, zwierzęcych detektywów. Projekt o nazwie Sam & Max: Season Two, tak jak jego poprzednik, zostanie podzielony na kilka odcinków, a główną drogą ich dystrybucji będzie Internet.

Sam i Max ruszą do boju w październiku

Vercetti, 17 lipca 2006, 12:10

Według wiadomości, jakie podają przedstawiciele studia Telltale Games, ich nowa przygodówka, nosząca tytuł Sam & Max, wydana zostanie w kilku odcinkach (podobnie, jak Bone – poprzednie dzieło amerykańskiej firmy), z których pierwszy trafi na rynek w październiku bieżącego roku.

Ruszyła strona gry Sam & Max

Vercetti, 11 maja 2006, 14:45

Pomimo, iż gatunek przygodówek uważa się (błędnie) za wymierający, nadal są na świecie gracze, którzy tęsknią za takimi tytułami, jak Sam & Max Hit the Road. Dla takich osób ekipa Telltale Games przygotowuje sequel perypetii nietypowych detektywów.

GameTap współproducentem nowej gry o przygodach Sama i Maksa

Krystian Smoszna, 9 maja 2006, 12:49

Uru Live nie jest jedyną grą, przy której wskrzeszeniu macza palce firma odpowiedzialna za powstanie serwisu GameTap. Została ona również współproducentem następczyni słynnej przygodówki Sam & Max Hit the Road, którą od dłuższego czasu próbuje powołać do życia studio Telltale Games.

Sam i Max we wczesnej fazie produkcji

Jiker, 12 lutego 2006, 13:27

Na odbywającym się przed kilkoma dniami zjeździe WonderCon (lokacja – San Francisco), oprócz wiadomości na temat gry Bone, adaptacji znanego komiksu, która rozprowadzana będzie za pośrednictwem Internetu w formie epizodów (Out from Boneville będzie pierwszym takowym odcinkiem), ujawniono kilka faktów odnośnie nowej gry z psem Samem i królikiem Maxem w rolach głównych.

Komiks o przygodach Sama i Maksa już w Internecie

Krystian Smoszna, 13 grudnia 2005, 08:24

Firma Telltale Games poinformowała wczoraj, że na łamach oficjalnej strony rozpoczęto publikację komiksu Sam & Max, który związany jest z bezpośrednio z następcą legendarnej przygodówki o nazwie Sam & Max Hit the Road.

12 gier przygodowych LucasArts w 24 godziny

Krystian Smoszna, 21 listopada 2005, 10:37

Ile potrzeba czasu na ukończenie dwunastu klasycznych gier przygodowych firmy LucasArts? Na to pytanie spróbował odpowiedzieć niejaki Vogel, który podjął się niezwykłej próby.

Telltale Games o przyszłości Sama i Maxa

eLKaeR, 11 listopada 2005, 14:55

Jeden z najsłynniejszych duetów w historii elektronicznej rozrywki, czyli pies Sam i królik Max, powróci po wielu perturbacjach na rynek, o czym poinformowaliśmy już w połowie września bieżącego roku. Bohaterami pamiętnej przygodówki pt. Sam & Max Hit the Road zajęła się firma Telltale Games, która właśnie udzieliła odpowiedzi na kilka istotnych pytań odnośnie przyszłości szalonych detektywów.

Sam i Max powracają na rynek elektronicznej rozrywki!

Krystian Smoszna, 15 września 2005, 09:56

Długo czekaliśmy na jakiekolwiek pozytywne wieści dotyczące kontynuacji gry Sam & Max Hit the Road. W końcu jednak cierpliwość fanów została wynagrodzona. Steve Purcell – twórca postaci zwariowanych detektywów dogadał się w kwestii kolejnego programu z firmą Telltale Games, która oficjalnie zajmie się jego produkcją.

Steve Purcell myśli o kontynuacji gry Sam & Max Hit the Road

Krystian Smoszna, 1 sierpnia 2005, 08:31

Czy popularna niegdyś gra Sam & Max Hit the Road doczeka się kiedykolwiek kontynuacji z prawdziwego zdarzenia? Entuzjazm fanów na wieści o kolejnych przygodach zwariowanej pary detektywów do tej pory skutecznie studził koncern LucasArts, posiadający pełne prawa do marki i nie mający ochoty z nikim się nimi dzielić. Ale to już historia.

Niepublikowane wcześniej filmy z Sam & Max Freelance Police

eLKaeR, 23 lipca 2005, 14:14

Projekt o nazwie Sam & Max Freelance Police (planowana kontynuacja przygodówki pt. Sam & Max Hit the Road) jest de facto martwy od ponad roku (vide news z 4 marca 2004). Rozczarowani gracze mogą jednak odwiedzić pewną stronę internetową, zawierającą cokolwiek interesujące materiały multimedialne, związane z rzeczonym przedsięwzięciem.

Czy Sam i Max żyją, czy są martwi?

eLKaeR, 29 stycznia 2005, 09:09

Wprawdzie głośny projekt Sam & Max Freelance Police został anulowany przez LucasArts niespełna rok temu, ale temat wydaje się nie stygnąć. Najpierw wyniknęła sprawa studia Telltale Games, a potem ujawnił się kolejny bohater „intrygi” w postaci firmy Bad Brain Entertainment rodem z Niemiec. Właśnie do tej ostatniej odnoszą się świeże wiadomości, związane z nowymi przygodami słynnego psa i królika.

Kolejne nadzieje na sequel Sam & Max Hit the Road lub Full Throttle

Krystian Smoszna, 1 grudnia 2004, 10:11

Jak doskonale wiecie, następca kultowej przygodówki Sam & Max Hit the Road o nazwie Freelance Police, został oficjalnie anulowany w marcu bieżącego roku. Szefowie LucasArts zwolnili odpowiedzialnych za produkcję gry pracowników, nie pomogły petycje, prośby i groźby. Zawsze pozostaje jednak jakaś nadzieja, nieprawdaż?

Sequel Sam & Max Hit the Road będzie musiał poczekać

Krystian Smoszna, 11 października 2004, 09:20

Na łamach serwisu Marin Independent Journal pojawił się krótki artykuł, w którym poruszona została kwestia powstania nowego studia, Telltale Games. Tworzący je ludzie – Dan Connors, Kevin Bruner i Troy Molander – znani są głównie z pracy dla koncernu LucasArts i uczestnictwa w projekcie Sam & Max Freelance Police, który został anulowany w marcu.