Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Kurka Wodna 2: Zemsta Pana Franka

Kurka Wodna przeleci z PeCetów na platformę Wii i Nintendo DS

eLKaeR, 27 października 2006, 12:44

Studio developerskie amerykańskiej firmy FRONTLINE Studios mieści się w Bydgoszczy. Pod wspomnianym szyldem powstaje teraz kilka gier z myślą o dwóch konsolach marki Nintendo. Konkretnie mowa o nadchodzącej platformie Wii oraz o kieszonkowym systemie Nintendo DS.

Recenzja: Kurka Wodna 2 – Zemsta Pana Franka

Fajek, 21 stycznia 2003, 16:51

Kurka Wodna, która sprzedając się w ilości ponad 50 tysięcy sztuk, okazała się bestsellerem firmy Topware. Istota rozgrywki w Kurce Wodnej 2 nie zmieniła się w żadnym stopniu, nadal kursor myszki jest celownikiem broni, a zadaniem gracza jest zestrzelenie jak największej ilości kurek pojawiających się na ekranie...

Plebiscyt GOL na Najlepsze Gry 2002 roku - Najlepsza Gra Familijna

Soulcatcher, 31 grudnia 2002, 15:14

Czas omówić kolejną kategorię naszego plebiscytu na Najlepsze Gry Roku 2002 – dziś przyszedł czas na Gry Familijne. Tematem zajmę się ja gdyż moi koledzy redakcyjni są dziś zbyt „hard core” na takie zabawki :), a uważam iż gry dla całej rodziny (dla dzieci) to jeden z bardziej niedocenionych fragmentów rynku.

Kurka Wodna w Dobrej GRZE

Łosiu, 17 grudnia 2002, 08:25

Miło jest nam poinformować, iż w najnowszym wydaniu Dobrej GRY, który powędrował do kiosków w dniu wczorajszym, tj. 16 grudnia, ukazała się druga część zwariowanej gry zręcznościowej, pt. Kurka wodna 2: Zemsta pana Franka. Cena wynosi 19,90 PLN. Przypominam, że pierwsza cześć Kurki cieszyła się dużym zainteresowaniem graczy i sprzedała się w ponad 50 tysiącach egzemplarzy (recenzję napisał sam Soulcatcher :-). Zapraszamy do kiosków.

Kurka Wodna 2 pofrunęła do tłoczni

Sznur, 29 listopada 2002, 13:05

Najnowsze informacje z TopWare Poland donoszą, iż prace nad grą Kurka Wodna 2: Zemsta Pana Franka dobiegły końca i złota płytka została wysłana do tłoczni. Gra trafi na półki sklepowe już w przyszłym tygodniu w cenie 19,95 zł.