Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Divinity II: Ego Draconis

Twórcy serii Divinity pracują nad dwoma nowymi projektami

Adrian Werner, 6 marca 2011, 14:32

Mamy dobre wieści dla miłośników europejskich gier roleplaying. Znane z cyklu Divinity studio Larian pochwaliło się, że ma w produkcji dwa całkiem nowe projekty.

Wieści ze świata (Civilization V, Divinity II, Final Fantasy XIV) 9/07/10

Jiker, 9 lipca 2010, 11:44

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o zwolnieniach w Firaxis Games, drugiej fazie beta testów Final Fantasy XIV, kompilacji Divinity II, plotkach o Borderlands – Game of the Year Edition, a także sprzedaży konsol w Japonii. Zapraszamy do lektury.

Lepsza grafika w dodatku do gry Divinty II: Ego Draconis

Olek, 4 marca 2010, 17:03

Około 15 godzin zabawy i 30 nowych misji do wykonania – tyle oferować będzie graczom dodatek do gry Divinty II: Ego Draconis. Divinity II: Flames of Vengeance ukaże się w sierpniu bieżącego roku.

Polska premiera pecetowego Divinity II: Ego Draconis

Hed, 30 października 2009, 13:54

Cenega Poland poinformowała, że dzisiaj swą polską premierę ma pecetowa wersja Divinity II: Ego Draconis, czyli kolejnej produkcji RPG stworzonej przez studio Larian. Grę można dostać w chwili obecnej za dość atrakcyjną cenę (79,90 zł). Inwestycja wydaje się raczej na pewno opłacalna – tak przynajmniej wynika z opublikowanej przez nas w tym tygodniu obszernej recenzji.

Divinity 2 wyprzedana w Niemczech

Maciej Śliwiński, 27 sierpnia 2009, 09:13

Divinity 2: Ego Draconis, które swoją premierę miało 24 lipca tego roku, notuje świetne wyniki sprzedaży za naszą zachodnią granicą. Wydawca gry, dtp entertainment poinformował, że wszystkie wyprodukowane do tej pory kopie gry zostały sprzedane.

Wymagania sprzętowe Divinity 2: Ego Draconis

Vercetti, 3 lipca 2009, 11:50

Firma dtp entertainment, wydawca gry Divinity 2: Ego Draconis, na trzy tygodnie przed premierą tytułu ujawniła wymagania sprzętowe nadchodzącego cRPG. Na niemieckojęzycznej stronie spółki pojawiła się zarówno minimalna, jak i zalecana specyfikacja komputerów, w jakie będą musieli wyposażyć się gracze, by wyruszyć do krainy Rivellon.

Zdjęcia z Divinity 2: Ego Draconis na PC i Xboksa 360

Hed, 9 czerwca 2009, 10:48

W sieci opublikowano zdjęcia z ciekawie zapowiadającej się produkcji RPG Divinity 2: Ego Draconis. Nad dziełem pracuje belgijskie studio Larian, które tworzy zarówno wersję na pecety i konsolę Xbox 360. Tytuł pozwoli nam podobno poczuć pełną swobodę w kreowaniu naszej postaci. Do dyspozycji otrzymamy wiele różnych umiejętności – pozwolą one wykreować potężnego wojownika, maga lub łotrzyka.

Wieści ze świata (MotorStorm: Pacific Rift, Splinter Cell: Conviction, Divinity 2) 14/05/09

Jiker, 14 maja 2009, 13:50

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: mini dodatki do MotorStorm: Pacific Rift, Castle Crashers z 900 tysiącami graczy, nowa strona Splinter Cell: Conviction, Radical Entertainment przenosi next-genową produkcję na Wii, nowe filmy z Worms 2: Armageddon i inne. Zapraszamy do lektury.

Nowe informacje o Divinity 2

Łosiu, 7 sierpnia 2008, 10:27

W poprzednim miesiącu niemieckie czasopismo PC Gamer ogłosiło, że powstaje kontynuacja znanego cRPG pod tytułem Divine Divinity. Oficjalnie Divinity 2: Ego Draconis ma zostać zaprezentowane dopiero na Games Convention w Lipsku, lecz teraz już pojawiły się pierwsze obrazki i filmik z tego nowego produktu Larian Studios.

Larian Studios pracuje nad kontynuacją Divine Divinity

Vercetti, 30 lipca 2008, 13:15

Za sprawą niemieckiego pisma PC Games dowiedzieliśmy się, że w siedzibie zespołu Larian Studios powstaje gra Divinity 2: Ego Draconis.