Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Tales of the Shire: Gra ze świata Władcy Pierścieni

Grałem w Tales of the Shire - najprzytulniejsze Stardew Valley w Śródziemiu ma tony uroku i jedną poważną wadę

Michał Mańka, 19 czerwca 2024, 15:00

Zagrałem w Tales of the Shire i nie mogę wyzbyć się wrażenia, że w ostatnim czasie jest to najlepsza gra w uniwersum Władcy Pierścieni, jaką dostaniemy. Nie spodoba się ona jednak wszystkim.

Relaks w Shire, cozy z polskim wsparciem i małe kotki w wielkim mieście - przegląd gier uroczych i przytulnych Soni

Sonia Selerska, 27 maja 2024, 15:00

Maj był idealnym miesiącem dla fanów uroczej estetyki w mniej oczywistych wydaniach. Soulslike, metroidvania i przygody w otwartym świecie - każdy znajdzie coś dla siebie. To także dobry czas subskrybentów Xbox Game Pass.

„Witaj w domu, Hobbicie". Life-sim w świecie Władcy Pierścieni na pierwszym zwiastunie. W Tales of the Shire uwijemy sobie gniazdko w idyllicznej wiosce

Zuzanna Domeradzka, 22 kwietnia 2024, 18:05

Pierwszy zwiastun gry Tales of the Shire pokazuje, jak będzie prezentował się symulator życia hobbita. Zdradzono szczegóły na temat produkcji.

Nowa gra ze świata Władcy Pierścieni pozwoli wieść przyjemne, hobbickie życie. Świeże materiały poprzedzają szeroką prezentację

Kamil Kleszyk, 11 kwietnia 2024, 08:58

Twórcy gry Tales of the Shire podzielili się nowym spojrzeniem na swoją nadchodzącą produkcję osadzoną w Tolkienowskim Śródziemiu.

W nowej, przytulnej grze ze świata Władcy Pierścieni zaznamy hobbickiego życia

Maciej Gaffke, 22 września 2023, 09:30

Private Division opublikowało pierwszy zwiastun nadchodzącej gry o Hobbitach. Tales of the Shire ma trafić na rynek już w przyszłym roku.