Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Afro Samurai

Afro Samurai - gra akcji sprzed kilku lat doczeka się kontynuacji

Jakub Mirowski, 26 czerwca 2014, 08:27

Versus Evil, wydawca zajmujący się publikowaniem produkcji niezależnych, zapowiedział dwa nowe tytuły. Jednym z nich jest tworzona przez Redacted Studios kontynuacja Afro Samurai - wydanej w 2009 roku gry akcji, opartej na mandze o tym samym tytule.

Ben 10 i Afro Samurai na liście najlepiej sprzedających się gier Namco Bandai

Jiker, 8 listopada 2009, 11:43

Tokijska firma Namco Bandai opublikowała szczegóły raportu finansowego obejmującego półroczny okres zakończony 30 września, dzieląc się z nami rezultatami sprzedaży swoich gier. Wśród nich najlepszym wynikiem mogły się pochwalić przygody Bena z Ben 10: Alien Force, marki bijącej rekordy popularności wśród najmłodszych fanów kreskówek.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (18 lutego 2009)

Filip „fsm” Grabski, 18 lutego 2009, 11:00

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: oficjalne forum Warhammer Online, zwolnienia w Rare, demo Afro Samurai na XBLA, technologia amBX w grze EndWar, nagroda za całokształt twórczości dla Hideo Kojimy i inne. Zapraszamy do lektury.

Będą dodatki do Afro Samurai

Jiker, 11 lutego 2009, 08:08

Gra Afro Samurai pozytywnie zaskakuje klimatem i oprawą graficzną. Developerzy z Namco Bandai nie uniknęli jednak kilku błędów, które uniemożliwiły wystawienie temu dziełu najwyższych not. Jeden z najpoważniejszych zarzutów kierowany jest w stronę długości rozgrywki, która zapewnia jedynie około pięć godzin zabawy. W jaki sposób można temu zaradzić? Oczywiście poprzez publikację płatnego rozszerzenia.

Afro Samurai „ozłocony”

Ramsik, 10 stycznia 2009, 16:28

Ciekawie zapowiadająca się gra akcji, bazująca na mandze Takashiego Okazaki, została już ukończona i pojechała do tłoczni. Już niedługo zawita na amerykańskich półkach sklepowych.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (17 grudnia 2008)

Jiker, 17 grudnia 2008, 11:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: GOG z grami z serii Oddworld, aktualizacja Crysis Wars, start beta-testów dodatku do Sins of a Solar Empire, Turbine zwalnia pracowników i inne. Zapraszamy do lektury.

Atari publikuje europejski plan wydawniczy

Jiker, 21 października 2008, 13:15

Koncern Atari, zarządzany odgórnie przez francuskie Infogrames, opublikował swój najnowszy plan wydawniczy przeznaczony dla Europy. Wśród zawartych w nim tytułów możemy wyróżnić kilka pozycji, które mają szanse osiągnąć wysoką sprzedaż, a tym samym przynieść firmie pokaźny zastrzyk gotówki.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (8 października 2008)

Jiker, 8 października 2008, 10:49

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: podbijamy Europę, wyruszamy w podróż z intergalaktycznymi oficerami, gramy w demo Tom Clancy’s EndWar, słuchamy ścieżki dźwiękowej Fable, czekamy na europejską premierę Afro Samurai i wiele innych. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (29 lipca 2008)

Przemysław Zamęcki, 29 lipca 2008, 11:41

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to zbiór wiadomości ważnych i mniej ważnych, ale zawsze podanych w możliwie najkrótszy i najbardziej przystępny sposób. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was informacje o nowym sklepie internetowym JoWooD, szczegółach Splatterhouse, Multiwinii, najbliższych premierach w usłudze Xbox Live Arcade, datach premiery Wii Music i Afro Samurai, o starcie PS3 Greatest

Afro Samurai dopiero w 2009 roku

artoor, 24 lipca 2008, 09:35

Namco Bandai odpowiedzialne za losy produkcji, podało do wiadomości, że zapowiadana jeszcze na ten rok premiera nie będzie miała miejsca. Nowy termin debiutu wyznaczony został na pierwszy kwartał 2009 roku, z tym, że żadna bliższa data nie jest nam jeszcze znana.

Samuel L. Jackson użyczy głosu głównemu bohaterowi gry Afro Samurai

Przemysław Zamęcki, 17 kwietnia 2008, 14:59

W ubiegłym roku firma Namco Bandai nabyła prawa do „zegranizowania” japońskiej mangi i serialu animowanego Afro Samurai. Dzisiaj możemy przedstawić Wam kilka szczegółów dotyczących tego projektu.

Gra akcji na licencji Afro Samurai za rok

eLKaeR, 19 czerwca 2007, 06:32

Kolejna komiksowo-kreskówkowa licencja znalazła się w rękach ludzi z korporacji Namco Bandai. Pod skrzydłami tej firmy figurowały dotychczas takie marki, jak Naruto, Samurai Champloo i One Piece, a teraz dołączono do nich następną jasno świecącą gwiazdę. W trakcie konferencji w San Francisco zapowiedziano bowiem oficjalnie grę akcji, bazująca na mandze i anime spod znaku Afro Samurai.