Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Street Fighter: Assassin’s Fist – trailer aktorskiego serialu fanowskiego

Ender, 10 maja 2014, 15:40

W sieci zadebiutował trailer Street Fighter: Assassin’s Fist. Jest to aktorska produkcja, zrealizowana przez fanów Street Fightera w formie miniserialu, który przedstawia losy bohaterów znanych z najsławniejszej bijatyki Capcomu. Premiera wszystkich odcinków serii zaplanowana została na 23 maja.

Battlefield 1943 najpopularniejszą grą Xbox Live Arcade w 2009 roku

Hed, 11 stycznia 2010, 14:53

Firma Microsoft ujawniła listę najlepiej sprzedających się gier dostępnych w Xbox Live Arcade w 2009 roku. Na pierwszym miejscu uplasował się mały eksperyment Electronic Arts, czyli dostępny tylko w dystrybucji elektronicznej Battlefield 1943, o sukcesie którego donosiliśmy kilka dni po premierze. Pomysł na mniej rozbudowaną wersję znanej serii był strzałem w dziesiątkę.

Wieści ze świata (Call of Duty: World At War, Final Fantasy XIV, Mass Effect) 23/06/09

Jiker, 23 czerwca 2009, 13:20

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj w menu: łatka do Call of Duty: World At War, plotki o becie Final Fantasy XIV, Castle Crashers z milionem graczy, SimBin pracuje nad nowymi wyścigami i inne. Zapraszamy do lektury.

Castle Crashers zwycięzcą XBLA Game of the Year 2008

Jiker, 24 marca 2009, 08:15

Użytkownicy Xboxa 360 rozstrzygnęli drugą edycję Xbox Live Arcade Awards 2008. Wielkim zwycięzcą konkursu okazała się produkcja niezależnego studia The Behemoth, nosząca tytuł Castle Crashers. Zagarnęła ona trzy nagrody, w tym najważniejszą – dla Najlepszej Gry Roku.

Nominacje do Live Arcade Awards 2008

Jiker, 28 lutego 2009, 08:54

Koncern Microsoft opublikował listę tytułów nominowanych do Xbox Live Arcade Awards 2008. Znalazło się wśród nich kilkanaście propozycji podzielonych na dziewięć kategorii. Niemal wszystkie z nich zostały docenione zarówno przez krytyków, jak i miłośników XBLA.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix bije rekordy sprzedaży

Jiker, 19 grudnia 2008, 12:06

Firma Capcom podzieliła się z nami bardzo dobrymi informacjami na temat Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Okazuje się, że gra bije wszystkie dotychczasowe rekordy serwisów Xbox Live Arcade oraz PlayStation Store. Co ważne – imponująca sprzedaż stale utrzymuje się na wysokim poziomie.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (26 listopada 2008)

Jiker, 26 listopada 2008, 13:04

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich wiadomość. Dzisiaj w menu: aktualizacja firmware PlayStation 3, piractwo na PSP maleje, kolejne listy Osiągnięć, GOG zaktualizowane, Age of Empires: Mythologies także na Nintendo DS, muzyka do Too Human, Killzone 2 bez instalacji danych na dysk PS3. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (21 listopada 2008)

Jiker, 21 listopada 2008, 09:30

W dzisiejszych „Wieściach ze świata w telegraficznym skrócie”: śmierć Google Lively, cena nowego Street Fightera, dodatki do Bioshock, europejska premiera The Last Remnant, debiut dodatku do Europa Universalis: Rome, Lips z nowymi utworami. Życzymy miłej lektury.

Capcom potwierdza datę premiery Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Jiker, 20 listopada 2008, 10:14

Japońska firma Capcom potwierdziła datę światowej premiery dwuwymiarowej bijatyki Super Street Fighter II Turbo HD Remix. Zgodnie z tym, co przedstawiliśmy wczoraj, jej debiut nastąpi 25 listopada w przypadku amerykańskiego PS Store, dwa dni później trafi do europejskiego PS Store, a jeżeli chodzi o konsolę Xbox 360, to jej właściciele otrzymają grę 26 listopada. W związku z wydaniem SSFIIT HD Remix Capcom wystartował z nową inicjatywą – Sezonem na Street Fightera.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix w przyszłym tygodniu?

vampire, 19 listopada 2008, 15:08

Wygląda na to, że Super Street Fighter II Turbo HD Remix trafi do usługi Xbox Live już za tydzień - 26 listopada. Przynajmniej taka właśnie data widnieje na opublikowanym przez Capcom screenie przedstawiającym tematyczny wystrój nowego interfejsu użytkownika Xboxów 360 - New Xbox Experience. Możemy zakładać, że podobnym czasie bijatyka pojawi się w PlayStation Network.

Wieści ze świata w telegraficznym skrócie (4 listopada 2008)

Jiker, 4 listopada 2008, 12:24

„Wieści ze świata w telegraficznym skrócie” to codzienna porcja krótkich doniesień z rynku elektronicznej rozrywki. Dzisiaj w menu: zestaw Gears of War 2, średniowieczny Steam, Xbox 360 bez obniżek, Bad Company z nowymi mapami, akcesoria do Xboxa 360 również w Europie i inne. Zapraszamy do lektury.

Capcom na targach E3 2008

Filip „fsm” Grabski, 9 lipca 2008, 16:23

Wiele dużych firm pojawi się na rozpoczynających się po weekendzie targach E3 (E3 Media & Business Summit). Informowaliśmy już jakie gry pokaże Square Enix, a teraz pora na listę produktów Capcomu.

Wersja beta remake'u Street Fightera II od 25 czerwca

Przemysław Zamęcki, 13 czerwca 2008, 11:07

Wczoraj informowaliśmy Was, że osoby, które zdecydują się na zakup za pośrednictwem usługi Xbox Live Arcade gry Wolf of the Battlefield: Commando 3 otrzymają również dostęp do darmowej wersji beta Super Street Fighter II Turbo HD. Propozycja studia Capcom nadal jest aktualna, jednakże na wielkie testowanie będziemy musieli jeszcze chwilę poczekać.

Capcom nagina zasadę limitu objętości gier na Xbox Live Arcade

Misiek, 14 marca 2008, 10:25

Opracowywanie gier na Xbox Live Arcade podlega pewnym wymogom i limitom narzuconym przez Microsoft. Okazuje się jednak, że niektórzy wydawcy mogą liczyć na pewne przywileje i naginanie zasad, co właśnie pokazał Capcom.

Czy Super Street Fighter 2 Turbo: HD Remix ucierpi z powodu limitu objętości gier na XBLA?

Metatron, 4 lutego 2008, 07:11

Serwisowi Videogamer udało się przeprowadzić wywiad z Davidem Sirlinem z Capcomu. Rozmowa dotyczyła wyzwań,, przed jakimi stają twórcy SSF2T: HD Remix. Dowiedzieliśmy się z niej między innymi o problemach ze zmieszczeniem się w narzuconym przez Microsoft limicie objętości, pracach nad poprawą rozgrywek online, a także dostosowaniu mechaniki do współczesnych padów.

Andrzej Bartkowiak reżyserem filmu Street Fighter

Krystian Smoszna, 7 września 2007, 07:45

Nowy film z cyklu Street Fighter zostanie wyreżyserowany przez Andrzeja Bartkowiaka – poinformował przedwczoraj popularny serwis Variety. Ceniony w Hollywood operator, mający na swoim koncie m.in. takie filmy jak Romeo musi umrzeć czy Doom, został zatrudniony przez firmę Hyde Park Entertainment.

Puzzle Fighter w następnym tygodniu na X360 i PS3

Misiek, 23 sierpnia 2007, 11:23

Firma Capcom oficjalnie potwierdziła, że w przyszłym tygodniu wyda Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix na platformy Xbox Live oraz PlayStation Network. Posiadacze konsol Microsoftu dostaną tę pozycję 29 sierpnia, natomiast wersja na PlayStation 3 wyląduje na PS Store dzień później.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix - Capcom prezentuje grafiki z Guilem

Krystian Smoszna, 18 czerwca 2007, 07:21

Największą zaletą odświeżonej edycji gry Super Street Fighter II Turbo, która przygotowywana jest z myślą o konsolach PlayStation 3 oraz Xbox 360, ma być nowa oprawa wizualna w rozdzielczości 1080p. Przed niespełna dwoma tygodniami zaprezentowaliśmy Wam jej przedsmak, publikując obrazek jednego z wojowników występujących w programie – Kena. Dziś przyszedł czas na kolejną postać.

Czego należy spodziewać się po grafice HD w nowym Street Fighterze dla PS3 i X360?

eLKaeR, 1 czerwca 2007, 10:55

Specjalnie dla posiadaczy PlayStation 3 i Xboxa 360 firma Capcom szykuje kilka gier do płatnego pobrania z PlayStation Store i Xbox Live Arcade. Znajduje się wśród nich Super Street Fighter II Turbo HD Remix - dwuwymiarowa bijatyka, stanowiąca unowocześnioną wersję retro-hitu z automatów coin-op. Odświeżenie doskonale widoczne jest na opublikowanym właśnie pierwszym obrazku o wysokiej jakości.

Jessica Biel jako Chun-Li?

eLKaeR, 10 maja 2007, 08:23

W przyszłym roku powinniśmy doczekać się kinowej premiery nowego pełnometrażowego filmu rodem z Hollywood, związanego z grami spod znaku Street Fighter. Będzie to więc czternaście lat po premierze niekoniecznie udanego Ulicznego wojownika (w roli głównej Jean-Claude Van Damme). Właśnie pojawiły się nieoficjalne doniesienia na temat obsady nadchodzącego filmu.