Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Nuclear Dawn

Nuclear Dawn 2 w planach studia InterWave

Olek, 15 kwietnia 2012, 12:19

Nuclear Dawn – hybryda pierwszoosobowej strzelaniny (FPS) i strategii czasu rzeczywistego (RTS) doczeka się kontynuacji. Informację tę ujawnił Michael Beenen, dyrektor zarządzający InterWave Studios podczas rozmowy z użytkownikami serwisu reddit.

Wystartowała piąta edycja akcji Indie Royale - Nuclear Dawn, Fractal, Max & the Magic Marker oraz Super Crossfire

Kono, 6 stycznia 2012, 10:00

Zgodnie z wytyczonym planem, kilkanaście godzin temu wystartowała piąta edycja akcji Indie Royale oferującej gry niezależne w konkurencyjnej cenie. The New Year’s Bundle, bo tak zatytułowano ten zestaw, zawiera następujące gry: Nuclear Dawn, Fractal, Max & the Magic Marker oraz Super Crossfire.

Nuclear Dawn za darmo do niedzieli – weekend z grą na Steamie

Hed, 16 grudnia 2011, 09:13

Gra Nuclear Dawn będzie dostępna za darmo na Steamie do niedzieli. Do poniedziałku będzie można też kupić ją taniej. W ten sposób twórcy chcą zainteresować graczy swoją produkcją, w której połączono strzelankę sieciową ze strategią czasu rzeczywistego.

Nowa aktualizacja i darmowy weekend z grą Nuclear Dawn

Sarge, 29 listopada 2011, 10:30

W dniach 1-5 grudnia udostępniona zostanie pełna wersja gry Nuclear Dawn. W tym czasie będziemy mogli za darmo sprawdzić wszelkie funkcjonalności oferowane przez produkcję zespołu InterWave Studios, a także wypróbować nowości wprowadzone za sprawą kolejnej aktualizacji.

Wieści ze świata (Uncharted 3: Oszustwo Drake'a, Fallout: New Vegas, Castlevania) 27/09/11

Jiker, 27 września 2011, 13:24

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o debiucie Nuclear Dawn, dodatkach do Fallout: New Vegas, Trofeach w Uncharted 3, a także 25-leciu serii Castlevania. Zapraszamy do lektury.

Wieści ze świata (Might & Magic: Heroes VI, Nuclear Dawn, LucasArts) 4/04/11

Jiker, 4 kwietnia 2011, 13:13

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o starciu sądowym twórcy Madden NFL z EA, nieznanym projekcie LucasArts, nowym zwiastunie Nuclear Dawn, a także terminie rozpoczęcia bety Might & Magic: Heroes VI. Zapraszamy do lektury.

Oparty na silniku Source, Nuclear Dawn, pełnoprawną produkcją

Elrond, 11 lipca 2009, 15:45

Na początku 2006 roku w sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat Nuclear Dawn, modyfikacji Half-Life 2, opartej na silniku Source. Od tego momentu upłynęło już ponad 3 lata, ale jak się okazuje, twórcy Nuklearnego świtu nie próżnowali, a wspomniany mod przekształcił się w pełnoprawną produkcję.

Nuklearny świt na silniku Source

Elrond, 19 lutego 2006, 13:44

Przemierzając sieć w poszukiwaniu materiałów do dzisiejszych wiadomości, natknąłem się na otwartą niedawno stronę wieloosobowej gry Nuclear Dawn, powstającej na zmodyfikowanym silniku firmy Valve, Source. Nuclear Dawn, jak zapowiadają twórcy, oferować będzie połączenie FPS i RTS z akcją osadzoną w postapokaliptycznych sceneriach.