Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Godfall

Gry na premierę PlayStation 5 w Polsce - przegląd

Entelarmer, 19 listopada 2020, 09:50

Gry na PlayStation 5 od dzisiaj są dostępne także w Polsce. Jeśli interesuje Was zakup PS5, warto sprawdzić, jakie tytuły można kupić i jak wypadają na nowej konsoli Sony.

Premiera i recenzje Godfall na PC i PS5 - mogło być znacznie lepiej

Vergil, 12 listopada 2020, 14:35

Dzisiaj premiera gry Godfall, czyli looter slashera, który trafił na PC i PS5. Pierwsze recenzje tej produkcji wskazują na to, że choć jej grafika i system walki mogą się podobać, w pozostałych kwestiach daleko jej do ideału.

Godfall na wyłączność PS5 jedynie przez pół roku

Froozyy, 5 listopada 2020, 19:56

Poinformowano, że gra Godfall będzie tytułem ekskluzywnym na konsolach PlayStation 5 wyłącznie przez pół roku. Później produkcja może trafić także na inne konsole.

Godfall - oficjalne wymagania sprzętowe PC

washi, 2 listopada 2020, 19:39

Z powodu zbliżającej się daty premiery Godfall twórcy udostępnili na Twitterze post dotyczący oficjalnych wymagań sprzętowych dla wersji PC. Co ciekawe, nie zawarli oni wszystkich niezbędnych informacji.

PS5 na zdjęciach z bliska; nowe informacje o głośności konsoli

Paweł Musiolik, 4 października 2020, 22:24

Po japońskim pokazie PlayStation 5 dowiedzieliśmy się kilka ważnych informacji na temat konsoli. Pokazano także wybrane gry oraz pozwolono przyjrzeć się sprzętowi z bliska.

Godfall i WoW Shadowlands za darmo z kartami AMD Radeon RX 5000

qjin, 14 lipca 2020, 20:30

Firma AMD ogłosiła promocję, w ramach której za darmo do kart graficznych Radeon RX 5000 dodawane są gry Godfall oraz World of Warcraft: Shadowlands. Oferta obowiązuje od dziś.

Godfall i WoW: Shadowlands za darmo z kartami graficznymi AMD

Ender, 1 lipca 2020, 19:18

Jeżeli wierzyć plotkom, AMD szykuje nową odsłonę akcji Rise The Game, w ramach której kupujący nowe karty graficzne producenta otrzymują pełne wersje gier. Tym razem mają to być produkcje takie jak Godfall oraz World of Warcraft: Shadowlands, które zadebiutują w drugiej połowie tego roku.

Nowy gameplay z Godfall na PS5 [Aktualizacja]

Entelarmer, 21 stycznia 2020, 09:50

Wyciekł nowy pokaz rozgrywki z gry Godfall. Filmik to zaledwie krótki fragment rzekomego zwiastuna, ale daje nam jako takie wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać walka w zapowiadanym looter slasherze.

Zapowiedziano Godfall - looter slasher na PS5

Entelarmer, 13 grudnia 2019, 03:44

Firma Gearbox Publishing oraz studio Counterplay Games zapowiedziały Godfall - nietypowy looter shooter. „Nietypowy”, bo skupi się on na walce wręcz. Tytuł ukaże się na PlayStation 5 oraz w Epic Games Store.