Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Ratchet & Clank: Size Matters

Insomniac za wydaniem reedycji starych przygód Ratcheta i Clanka na PS3

Hed, 2 lipca 2010, 19:48

Jakiś czas temu na PlayStation 3 pojawił się God of War Collection, czyli zestaw dwóch gier z PlayStation 2 w odświeżonych wersjach (HD). W przyszłości w podobny sposób przypomniana zostanie seria Sly Cooper. Kto jeszcze zasługiwałby na wielki powrót? Wśród naszych typów jest marka Ratchet & Clank – co ciekawe, jej twórcy pozytywnie odnoszą się do pomysłu.

Insomniac Games współpracuje z Electronic Arts i tworzy nową grę również na Xboksa 360

Jiker, 25 maja 2010, 17:07

Koncern Electronic Arts poinformował nieoczekiwanie o podpisaniu ekskluzywnej umowy wydawniczej z niezależnym studiem deweloperskim Insomniac Games, potwierdzając tym samym plotki z marca bieżącego roku.

Nowe seria wydawnicza na PSP – starsze gry za 40 złotych

Hed, 18 maja 2010, 11:48

Firma Sony Computer Entertainment Europe ujawniła nową serię wydawniczą na konsolę PSP, w której pojawi się wiele znanych tytułów za mniejszą cenę. Gry z cyklu PSP Essentials będą kosztowały niecałe 40 złotych i pojawią się w polskich sklepach 4 czerwca tego roku. W pierwszej fali na rynek trafią takie produkcje jak: Ratchet & Clank, Daxter, czy Wipeout Pulse.

Ratchet & Clank: Size Matters w marcu na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 22 stycznia 2008, 11:07

Kilka dni temu przypomnieliśmy Wam o prawdopodobnej konwersji na konsolę PlayStation2 gry Ratchet & Clank: Size Matters, która pierwotnie ukazała się niemal przed rokiem na PSP.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PlayStation 2

Przemysław Zamęcki, 16 stycznia 2008, 12:17

W drugiej połowie grudnia poinformowaliśmy Was o prawdopodobnej konwersji gry Ratchet & Clank: Size Matters z PlayStation Portable na PlayStation 2. Jak się okazuje, nie minęliśmy się wtedy z prawdą, a dzisiaj mamy tego potwierdzenie.

Ratchet & Clank: Size Matters również na PS2?

Vercetti, 17 grudnia 2007, 17:45

Podczas gdy firma Hot Impact Games pracuje nad kolejną odsłoną cyklu Ratchet & Clank poświęconą handheldowi PSP, niewykluczone, że wkrótce na rynku ujrzymy także poprzednią część znanej serii, Size Matters, w wydaniu na konsolę PlayStation 2. Źródłem tych rewelacji jest amerykański sklep GameStop, który zaktualizował ostatnio listę oferowanych przez siebie tytułów.

Agent Clank na ratunek Ratchetowi w nowej grze z cyklu Ratchet & Clank

Jiker, 20 września 2007, 15:37

Za głównego bohatera Ratchet & Clank od zawsze uważano nieustraszonego Ratcheta, niejako zapominając o ważnej roli odgrywanej przez Clanka. Nie pomogły w tym nawet poziomy, podczas których to właśnie Clank grał pierwsze skrzypce. Sytuacja ta ulegnie zmianie wraz z premierą kolejnej odsłony tego bardzo popularnego cyklu. W Secret Agent Clank wcielimy się bowiem w przyjaźnie nastawionego robota.

Ratchet & Clank na PSP doczeka się sequela?

Vercetti, 12 lipca 2007, 10:49

Wiele wskazuje na to, że już niebawem posiadacze konsol PlayStation Portable doczekają się kolejnej odsłony znanego cyklu platformówek ze stajni High Impact Games. Wszystko za sprawą drobnego niedopatrzenia, jakiego dopuścił się kompozytor muzyki do przygód Ratcheta i Clanka, David Bergeaud.

Insomniac Games jednym z najlepszych miejsc do pracy w Ameryce

Major Doktor Upiorna, 26 czerwca 2007, 09:49

Tak, jak przeczytaliście w tytule firma developerska Insomniac Games znalazła się wśród najlepszych miejsc do pracy w Stanach Zjednoczonych. Twórcy serii Ratchet & Clank i tytułu Resistance: Fall of Man uplasowali się na ósmej pozycji listy przygotowanej przez Society for Human Resource Management oraz Instytut The Great Place to Work.

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction bez trybu multiplayer

Jiker, 14 maja 2007, 09:23

Brian Allgeier, creative manager w firmie Insomniac czuwający nad produkcją gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction, oznajmił w trakcie wywiadu udzielonego serwisowi IGN, że najnowsza odsłona popularnej serii gier zręcznościowo-przygodowych będzie oferować tylko opcję rozgrywki przeznaczoną dla pojedynczego gracza.

Insomniac Games spełnia marzenia niepełnosprawnego gracza

Sargeras, 20 kwietnia 2007, 10:17

Czasem w życiu zdarzają się takie momenty, że wszystko się wali i znikąd nie widać żadnej nadziei. Jednak los może się odmienić w zaskakujący sposób - wystarczy spotkać na swojej drodze życzliwych ludzi.

Przyjrzyj się oprawie graficznej najnowszej, next-genowej odsłony serii Ratchet & Clank

Jiker, 11 kwietnia 2007, 11:00

Studio Insomniac Games nie raczyło nas do tej pory wielką liczbą dobrych jakościowo zrzutów ekranowych ukazujących najnowszą, next-genową odsłonę serii Ratchet & Clank (ukaże się na PlayStation 3). Sytuacja ta zmieniła się ostatnio. Poniżej możecie obejrzeć efekt podjęcia decyzji o ujawnieniu oficjalnych screenshotów.

Jak aktualnie prezentuje się Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction?

Jiker, 4 marca 2007, 13:57

Okazało się, że kolejne informacje na temat gry Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction ujawnione zostały wcześniej niż zapowiadaliśmy przy okazji ujawnienia jej oficjalnego tytułu. W internecie opublikowane zostały bowiem skany z najnowszego, kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Magazyn EGM ujawnia tytuł nowej gry z serii Ratchet & Clank

Jiker, 22 lutego 2007, 07:52

Seria Ratchet & Clank wkracza powoli w epokę nowej generacji. Wraz ze zmianami czysto technicznymi dotyczy to również tych o zabarwieniu niejako artystycznym. Jednym z takowych czynników jest z pewnością tytuł gry, który został ujawniony na łamach kwietniowego numeru magazynu Electronic Gaming Monthly.

Prace nad grą Ratchet & Clank na PS3 nabierają rozpędu

Metatron, 2 listopada 2006, 12:02

Fani serii wydanych na PS2 zręcznościówek opowiadających o przygodach dwójki zwariowanych bohaterów: długouchego Ratcheta i jego towarzysza-robota Clanka musieli uzbroić się w cierpliwość, ponieważ twórcy gry, ekipa Insomniac Games, zajmowali się strzelaniną Resistance: Fall of Man. Prace jednak są już na ukończeniu, a firma będzie mogła powrócić do popularnej serii.

R&C: Next skasowane - przywitajcie się z Ratchet & Clank: Size Matters

Jiker, 27 kwietnia 2006, 13:37

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, tytuł najnowszej gry z Ratchetem i robotem Clankiem w rolach głównych uległ zmianie. Od wczoraj pierwsza pozycja z serii Ratchet & Clank na konsolę PSP nosi podtytuł Size Matters.

Ratchet & Clank: Next zostanie wydane na PSP?

Jiker, 20 kwietnia 2006, 11:50

Szalenie interesująco przedstawia się zaktualizowana lista gier, którą możemy znaleźć na stronie internetowej sieci sklepów EBGames. Wśród dziesiątek znanych już pozycji możemy się bowiem natknąć na pierwsze informacje odnośnie nowej gry z serii Ratchet & Clank, produkowanej z myślą o przenośnej konsoli PSP.