Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Pokemon Sword

Hakujesz Pokemony? Trafisz za kratki

Karol Laska , 4 lutego 2021, 18:13

W Japonii zaczęto ścigać ludzi, którzy łamią zasady uczciwej konkurencji i sprzedają zmodyfikowane cyfrowo Pokemony na czarnym rynku. Jeden z przestępców został już złapany na gorącym uczynku.

Nowe Animal Crossing i Pokemon to wielkie światowe hity

Adrian Werner, 7 maja 2020, 12:53

Firma Nintendo ma powody do zadowolenia. Koncern podał zaktualizowane wyniki sprzedaży konsoli Switch oraz gier na nią. Są one imponujące.

Sprzedano 52 mln Nintendo Switch, świetny wynik Pokemonów

Adrian Werner, 30 stycznia 2020, 09:36

Firma Nintendo ma powody do zadowolenia. Sprzedaż konsoli Switch przekroczyła już 52 mln egzemplarzy. Ponadto rewelacyjnie na rynku radzą sobie Pokemon Sword i Pokemon Shield.

Zapowiedziano Expansion Pass do Pokemon Sword i Shield

Jiker, 10 stycznia 2020, 10:09

Firmy Nintendo, The Pokemon Company i Game Freak zapowiedziały Expansion Pass do Pokemon Sword i Shield. W skład pakietu wejdą dwa duże rozszerzenia do jednego z największych hitów 2019 roku.

Mimo kontrowersji, Pokemon Sword i Shield biją rekordy sprzedaży

Froozyy, 21 listopada 2019, 15:53

Według oficjalnych danych najnowsze odsłony Pokemonów sprzedały się bardzo dobrze przez pierwsze trzy dni od ich premiery. Produkcje stały się najszybciej rozchodzącą się pozycją w historii konsoli Nintendo Switch, bijąc rekord sprzedaży m.in. w Japonii.

Recenzje Pokemon Sword i Pokemon Shield. Afera o Dexit nie wygasa

Entelarmer, 13 listopada 2019, 17:47

Na dwa dni przed premierą Pokemon Sword oraz Pokemon Shield pojawiły się pierwsze recenzje obu gier. W międzyczasie gracze dorwali się do plików produkcji, a ich znaleziska na nowo rozbudziły kontrowersje wokół tzw. Dexitu.

Pokemon Shield i Pokemon Sword – zwiastun rozgrywki i data premiery

Ender, 5 czerwca 2019, 17:33

Studio Game Freak podało datę premiery gier Pokemon Shield i Pokemon Sword, a także opublikowało ich nowy zwiastun prezentujący przebieg zabawy oraz elementy rozgrywki niewidziane do tej pory w serii. Obie produkcje ukażą się wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Pokemon Shield i Pokemon Sword zapowiedziane na Nintendo Switch

Entelarmer, 27 lutego 2019, 15:54

Firma Nintendo zapowiedziała gry Pokemon Shield oraz Pokemon Sword na konsolę Nintendo Switch. Pierwsze pełnoprawne odsłony znanego cyklu na nową platformę „wielkiego N” trafią na rynek jeszcze w tym roku.

Wieści ze świata (Lost Sphear, Oh...Sir! The Insult Simulator, Pokemon RPG) 27/7/2017

Movis, 27 lipca 2017, 13:12

Dziś piszemy o fragmencie rozgrywki z jRPG-a Lost Sphear, dodaniu protagonisty Postala do gry Oh...Sir!! The Insult Simulator i niepewnym roku premiery gry RPG Pokemon na Nintendo Switch. Witajcie w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Pokemony na Switcha potwierdzone

Entelarmer, 13 czerwca 2017, 18:38

Tsunekazu Ishihara z firmy The Pokemon Company zapowiedział nową grę z serii Pokemon na Switcha. Będzie to odsłona głównego cyklu RPG popularnej marki, co zdaje się potwierdzać wcześniejsze pogłoski.