Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Nowe patche do AC Odyssey i Fallouta 76, Mike Morhaime na dobre odchodzi z Blizzarda i inne wieści

AlexB, 11 stycznia 2019, 15:51

Dziś piszemy o premierze nowego patcha do Fallouta 76, aktualizacji 1.1.2 do Assassin's Creed Odyssey, zapowiedzi Final Fantasy X/X2 HD oraz Final Fantasy XII The Zodiac Age na konsole Switch i XOne oraz dacie definitywnego odejścia Mike'a Morhaime'a z Blizzarda. Witajcie w wieściach ze świata - codziennej porcji krótkich wiadomości.

Remaster Final Fantasy XII zmierza na PC

Maiman, 11 stycznia 2018, 20:04

Początek lutego przyniesie pecetowcom Final Fantasy XII: The Zodiac Age, czyli odświeżony i napakowany usprawnieniami technicznymi remaster gry jRPG z jednej z najbardziej rozpoznawalnych serii na świecie, dotąd dostępny tylko na PS4. Od premiery tego tytułu na PlayStation 2 minęło prawie 12 lat.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age rozeszło się w ponad milionie egzemplarzy

Adrian Werner, 26 października 2017, 10:10

Firma Square Enix pochwaliła się, że gra Final Fantasy XII: The Zodiac Age, czyli remaster klasycznego jRPG-a, rozeszła się już w ponad milionie egzemplarzy.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age, czyli kolejny remaster, na tronie. Top 10 UK (9 - 15 lipca)

Przemysław Zamęcki, 17 lipca 2017, 11:35

Remasterowany jamraj z Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oddaje koszulkę lidera innemu remasterowi, czyli Final Fantasy XII: The Zodiac Age. Wniosek jest oczywisty: wakacje w pełni!

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z datą premiery

Vergil, 31 stycznia 2017, 18:14

Seria Final Fantasy nie daje o sobie zapomnieć. Jeszcze nie opadł kurz po hucznej premierze jej piętnastej odsłony, a fani mogą powoli przygotowywać się na lipcowy debiut zremasterowanej wersji Final Fantasy XII o podtytule The Zodiac Age.

Final Fantasy XII trafi na PlayStation 4

Keczup, 6 czerwca 2016, 13:32

Według oświadczenia koncernu Square Enix trwają prace nad przeniesieniem Final Fantasy XII na konsolę PlayStation 4. Zgodnie z zapowiedziami twórców produkcja ukaże się w 2017 roku i zaoferuje całkowicie przebudowaną oprawę audiowizualną, dopasowaną do możliwości najnowszego sprzętu.

Final Fantasy XII – informacja o remake’u to pomyłka

Renox, 3 sierpnia 2015, 19:00

Wygląda na to, że firma Square Enix – wbrew ostatnim plotkom – nie pracuje jednak nad odświeżoną wersją gry Final Fantasy XII. Dyrygent Arnie Roth sprostował swoje niedawne słowa, informując, że wiadomość, jakoby wkrótce miał ukazać się remake wspomnianego tytułu, była zwyczajną pomyłką.

Powstanie odświeżona wersja Final Fantasy XII?

Adrian Werner, 2 sierpnia 2015, 11:15

Wiele wskazuje na to, że firma Square Enix pracuje nad odświeżoną wersją Final Fantasy XII, czyli klasycznej gry jRPG, która ukazała się dziewięć lat temu na konsolę PlayStation 2.