Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Northgard

Oczekiwany tryb trafi do Dune: Spice Wars już wkrótce

hexx0, 12 czerwca 2022, 22:55

Studio Shiro Games zapowiedziało podczas PC Gaming Show 2022, kiedy do Dune: Spice Wars zawita tryb multiplayer. Ujawniło również nową zawartość do Wartales i Northgard.

Northgard z 2 milionami sprzedanych egzemplarzy

Aquma, 16 września 2020, 08:15

Zespół odpowiedzialny za grę strategiczną Northgard – Shiro Games – poinformował, że jego produkcja sprzedała się już w 2 milionach egzemplarzy. Tytuł zadebiutował na pecetach w marcu 2018 roku, zaś kilkanaście miesięcy później trafił także na konsole.

Northgard – data premiery na konsolach i zapowiedź darmowego DLC

Adrian Werner, 20 lipca 2019, 09:07

Zespół Shiro Games ujawnił datę premiery konsolowych wydań strategii Northgard. Autorzy zapowiedzieli również nowy darmowy dodatek Conquest, który wprowadzi proceduralnie generowaną kampanię.

Northgard - aktualizacja Relics oficjalnie dostępna

AlexB, 15 marca 2019, 16:39

Strategia Northgard otrzymała nową dużą aktualizację. Nazywa się ona Relics i zawiera mnóstwo usprawnień i nowości, w tym rzeczone relikty.

Mutant Year Zero, Northgard i Absolver w nowym Humble Monthly

Adrian Werner, 2 marca 2019, 08:24

Ruszyła sprzedaż kolejnej paczki Humble Monthly. Za ok. 45 złotych można otrzymać zestaw, w skład którego wejdą m.in. gry Northgard, Absolver i Mutant Year Zero: Road to Eden.

Northgard – premiera darmowej aktualizacji Ragnarok

Entelarmer, 5 października 2018, 10:33

Studio Shiro Games udostępniło darmowe rozszerzenie gry Northgard. Aktualizacja Ragnarok dodaje nową mapę w spustoszonym świecie oraz wprowadza garść istotnych modyfikacji. Ponadto tymczasowo obniżono cenę gry o połowę.

Northgard - DLC z frakcją Klan Węża i nowy patch

Adrian Werner, 20 lipca 2018, 16:28

Studio Shiro Games wypuściło Sváfnir, Clan of the Snake, czyli pierwsze płatne DLC do strategii Northgard, które wzbogaca ją o dodatkową frakcję. Udostępniono także nowy patch.

Northgard - ukazała się pełna wersja wyśmienitej strategii

Adrian Werner, 8 marca 2018, 10:15

W serwisie Steam zadebiutowała pełna wersja strategii Northgard. Produkcja przez kilkanaście poprzednich miesięcy była oferowana we wczesnym dostępie, gdzie spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem.

Northgard - strategia oparta na mitologii nordyckiej ukaże się w marcu

Góral, 20 lutego 2018, 18:43

Za kilkanaście dni na komputerach osobistych zadebiutuje pełna wersja Northgard - strategii opartej na mitologii nordyckiej i nawiązującej do serii The Settlers. Za sprawą firmy Cenega gra ukaże się w pudełku w polskiej wersji językowej.