Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Fallout 4: Far Harbor

Zapowiedziano Fallout 4: Game of the Year Edition

Vergil, 10 sierpnia 2017, 16:38

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy wciąż noszą się z zamiarem zakupu czwartej odsłony cyklu Fallout. Oficjalnie zapowiedziano bowiem Fallout 4: Game of the Year Edition, a zatem wydanie, w którym oprócz podstawowej wersji gry otrzymamy wszystkie dotychczasowe dodatki i aktualizacje.

W Fallout 4: Far Harbor studio Bethesda skopiowało fanowski mod Autumn Leaves

Adrian Werner, 15 lipca 2016, 11:07

Moderzy odpowiedzialni za przygodę Autumn Leaves do Fallout: New Vegas zwrócili uwagę, że w dodatku Fallout 4: Far Harbor pojawiła się misja, która jest niemalże kopią tego moda, a studio Bethesda nawet nie raczyło się skontaktować z oryginalnymi autorami.

Fallout 4: Far Harbor trafiło do sprzedaży

Adrian Werner, 19 maja 2016, 12:49

Do sprzedaży trafiło Fallout 4: Far Harbor, czyli trzecie DLC do gry RPG studia Bethesda. To zdecydowanie największy z dotychczasowych dodatków - oferuje nową minikampanię osadzoną na skażonej wyspie u wybrzeży stanu Maine.

Fallout 4: Far Harbor - nowy zwiastun oraz garść informacji

Entelarmer, 18 maja 2016, 23:35

Firma Bethesda opublikowała kolejne informacje na temat trzeciego dodatku do Fallout 4, zatytułowanego Far Harbor. Debiutujące jutro rozszerzenie ma oferować największą lokację w historii dodatków amerykańskiego wydawcy, jak również wprowadzić niemało nowości do czwartej odsłony radioaktywnej serii.

Fallout 4: Far Harbor – data premiery i trailer dodatku

Ender, 4 maja 2016, 17:50

Bethesda ogłosiła, że trzeci i największy dodatek dla gry Fallout 4, zatytułowany Far Harbor, zadebiutuje w sprzedaży w drugiej połowie maja. Producent opublikował również trailer, prezentujący atrakcje, jakie zaoferuje DLC.

Fallout 4 – informacje o pierwszych DLC, przepustka sezonowa podrożeje

Ender, 16 lutego 2016, 18:42

Bethesda przedstawiła dziś szczegóły dotyczące trzech pierwszych dodatków do Fallouta 4. Dowiedzieliśmy się, co zaoferują i kiedy zadebiutują w dystrybucji cyfrowej. Producenci potwierdzili również, że od 1 marca cena przepustki sezonowej wzrośnie o ponad 60 procent.

Fallout 4 - dodatki powstaną na podstawie opinii graczy

Góral, 12 listopada 2015, 11:23

Todd Howard, reżyser gry Fallout 4, wyjaśnił, że dodatki do najnowszej produkcji studia Bethesda powstaną w oparciu o opinie fanów. Pierwsze efekty pracy mają ujrzeć światło dzienne w 2016 roku.