Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Spider-Man: Edge of Time

Deadpool, serie Spider-Man, X-Men i Marvel vs. Capcom znikają z rynku

Góral, 2 stycznia 2014, 10:17

Z cyfrowej dystrybucji na konsolach i komputerach osobistych wycofano gry firm Activision (Deadpool, kilka odsłon serii Spider-Man i X-Men) oraz Capcom (Ultimate Marvel vs. Capcom 3 i Marvel vs. Capcom 2). Nie wydano jeszcze oficjalnych oświadczeń, ale wygląda na to, że wygasły umowy z koncernem Marvel.

The Amazing Spider-Man – poczuj się Człowiekiem-Pająkiem

Olek, 16 października 2011, 11:34

Podczas nowojorskiego Comic Conu oficjalnie zapowiedziano nową grę z Człowiekiem-Pająkiem, która towarzyszyć będzie przyszłorocznemu filmowi The Amazing Spider-Man. Tym razem deweloperzy ze studia Beenox chcą dać graczom pełną swobodę w skakaniu po nowojorskich drapaczach chmur.

Activision ujawnia datę premiery gry Spider-Man: Edge of Time

Kono, 21 lipca 2011, 11:37

Poznaliśmy datę premiery gry Spider-Man: Edge of Time. Koncern Activision ujawnił, że najnowszy tytuł o przygodach Człowieka Pająka pojawi się na półkach sklepowych 4 października w USA i trzy dni później w Europie.

Activision ujawnia obsadę Spider-Man: Edge of Time oraz X-Men: Destiny

Wiz, 20 lipca 2011, 13:44

Koncern Activision Blizzard ujawnił informacje dotyczące obsady dwóch nadchodzących gier opartych na komiksach ze studia Marvel. Wiadomości te zostały podane przy okazji rozpoczynających się właśnie targów Comic-Con.

Spider-Man: Edge of Time – zapowiedziano nową grę z Człowiekiem-Pająkiem

Olek, 31 marca 2011, 17:31

Mimo relatywnie słabych wyników sprzedaży ostatniej gry ze Spider-Manem w roli głównej, Activision nie ma zamiaru rezygnować z licencji na wydawanie tytułów z komiksowym herosem. Należące do koncernu kanadyjskie studio Beenox pracuje już nad kolejną częścią przygód Człowieka-Pająka. Zapowiedziana dziś gra Spider-Man: Edge of Time ukaże się jesienią.

Nadchodzą nowe gry z serii Spider-Man i Family Guy

Sarge, 11 lutego 2011, 11:25

Firma Activision Blizzard przy okazji przedstawienia raportu finansowego za ostatni kwartał, ujawniła również swoje plany wydawnicze dotyczące 2011 roku. Dowiedzieliśmy się w ten sposób, że w najbliższych miesiącach doczekamy się kolejnych gier na podstawie filmów, a także następnej części serii Spider-Man, czy Family Guy.

Twórcy Spider-Man: Shattered Dimensions wyprodukują nowe przygody Człowieka-Pająka

Jiker, 14 stycznia 2011, 09:39

Firma Activision poinformowała, że producentem kolejnych gier ze Spider-Manem w roli głównej pozostanie należące do niej studio deweloperskie Beenox. Jest ono znane z opracowania bodaj najlepszej gry z Człowiekiem-Pająkiem w roli głównej, czyli Spider-Man: Shattered Dimensions.